زاهدان

آدرس آزمایشگاه رازی زاهدان

آدرس آزمایشگاه رازی زاهدان

همراهان گرامی در این پست برای شما آدرس و شماره تلفن آزمایشگاه رازی زاهدان را ارائه می دهیم همچنین برای مسیریابی بهتر میتوانید ادرس را روی نقشه مشاهده کنید.

از مطالب زیر دیدن کنید:

 

 

ادرس آزمایشگاه رازی در زاهدان

آزمایشگاه ذکریای رازی یکی از مراکز تشخیص طبی مجهز و دقیق شهر زاهدان است. دکتر حمید رضا هجرانی دکترای علوم آزمایشگاهی مسئولیت فنی این مرکز را به عهده دارد.این آزمایشگاه برای انجام همه آزمایشهای لازم دوران بارداری گزینه مناسبی است.

آدرس: زاهدان تقاطع شریعتی و مصطفی خمینی پلاک 14

شماره تلفن: 05433449095

05433216984

برای دیدن ادرس روی گوگل مپ اینجا کلیک کنید

ادرس آزمایشگاه رازی در زاهدان

آزمایشگاه

آزمایشگاه یا لابراتوار (فرانسوی: laboratoire) مکانی است که در آنجا آزمایش‌های علمی از جمله آزمایش شیمیایی صورت می‌گیرد. آزمایش‌های متعدد برای بهبود زندگی ما، ساخت آنتی بیوتیک‌های قوی برای مقابله با بیماری‌های عفونی، بررسی الکتریسیته و بهبود سیستم‌های برقی و با بهره‌گیری از دانش زمین شناسی بافت‌های زمین بررسی و خطرات احتمالی و خسارت‌های زیان بار پیش‌بینی و راهکارهایی برای آن در نظر گرفته می‌شود.ما می‌توانیم در آزمایشگاه کیفیت زندگی خود را بهبود ببخشیم؛در قرن‌های گذشته زندگی به مراتب دشوار تر از امروز بوده‌است، اما امروزه در آزمایشگاه‌ها تحول نوینی در تاریخ بشریت به وجود آمده است.اهمیت آن به قدری زیاد است که خارج از تصور ما می‌باشد، در دهه‌های قبل فناوری‌های ارتباطی کند بودند و قابلیت محدودی داشتند یا سیستم حمل و نقل ضعیف که باعث شده بود افراد تمایل به تجارت یا حتی سفر نداشته باشند. زمان کنونی نیز آنقدر پیشرفته نیست، بلکه به‌طور روز افزون علم پیشرفت خواهد کرد. بشریت در آزمایشگاه به پیشرفت دست پیدا خواهد کرد، پیشرفت‌هایی که روح تازه ای به زندگی می‌بخشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *