زاهدان

آدرس مدارس نمونه زاهدان

آدرس مدارس نمونه زاهدان

آدرس مدارس نمونه دولتی زاهدان

سلام و درود خدمت همراهان خوب دیاربد، لطفا در این بخش با معرفی آدرس مدارس نمونه زاهدان همراه ما باشید. در زیر لیستی از این مدرسه ها تهیه نموده ایم.

لطفا در صورت تمایل از مطالب زیر دیدن کنید:

برای مشاهده نقشه بر روی گوگل مپ اینجا کلیک کنید.

مدارس نمونه دولتی هرساله در دو پایه برای ششم به هفتم و نهم به دهم آزمون ورودی برگزار می کند . قبولی در آزمون ورودی این مدارس نیازمند تلاش و پشتکار و همچنین یادگیری روش های تست زنی می باشد. این مدارس همواره به علت شیوه تدریس و داشتن نمرات بالای دانش آموزان مورد توجه دانش آموزان و والدین آنها بوده است .

هم اکنون لیست مدارس نمونه دولتی دخترانه دوره اول متوسطه استان زاهدان در دسترس نیست . اگر شما آدرسی را دارید برای ما بفرستید تا در این قسمت قرار دهیم .

ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی زاهدان ۹۸

در سال های گذشته از طریق سایت های مجزایی صورت می پذیرفت ، بدین صورت که ثبت نام آزمون تیزهوشان زاهدان از طریق سامانه استعدادهای درخشان  و ثبت نام آزمون نمونه دولتی زاهدان  از طریق سایت استانی انجام می گرفت ولی پس از تغییرات صورت گرفته ، امسال نیز سامانه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی زاهدان به شرح زیر خواهد بود.

با توجه به اینکه در سال گذشته آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی در پایه ششم به هفتم برگزار نگردید و آزمون سنجش هوش تیزهوشان جایگزین آزمون استعدادهای درخشان ششم به هفتم زاهدان شد ، برای سال ۹۸ نیز انتظار می رود پذیرش دانش آموزان پایه ششم مدارس تیزهوشان زاهدان نیز از طریق برگزاری آزمون سنجش هوش تیزهوشان زاهدان ۹۸ صورت بگیرد. دانش آموزان پایه ششم برای ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم زاهدان بایستی از طریق سایت  hoosh.medu.ir اقدام به ثبت نام در آزمون سنجش هوش تیزهوشان نمایند.

همچنین دانش آموزان پایه نهم می توانند برای ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم زاهدان ۹۸ و  ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی دهم زاهدان ۹۸ به سایت www.azmoon.medu.ir مراجعه نمایند. توجه داشته باشید که با توجه به ادغام شدن آزمون مدارس تیزهوشان و آزمون مدارس نمونه دولتی در پایه نهم یک آزمون مشترک برگزار می گردد و ثبت نام از طریق همین سامانه به منزله ثبت نام در هر دو آزمون می باشد.

ثبت نام

برای ورود به سایت های مذکور و انجام مراحل ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی زاهدان ، دانش آموزان میتوانند با وارد کردن کد ملی و رمز ورود همگام وارد سامانه شوند. رمز ورود همگام ، توسط مدیر مدرسه در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد. پس از اینکه داوطلبان وارد پنل کاربری شدند بایستی اطلاعات داوطلبی را در بخش های تعیین شده وارد نمایند و پس از تکمیل فرم تقاضانامه ، مرحله بعدی پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی می باشد. پرداخت این هزینه مبلغی در حدود ۱۵ الی ۲۰ هزار تومان می باشد.

پس از پرداخت هزینه ثبت نام توسط داوطلبان ، فرایند ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی زاهدان ۹۸ به پایان می رسد و داوطلبان می‌توانند خود را برای شرکت در این آزمون آماده نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *