زاهدان

آدرس مدرسه نامجو زاهدان

آدرس مدرسه نامجو زاهدان

آدرس مدرسه نامجو زاهدان

آیا می دانید آدرس مدرسه نامجو زاهدان کجاست ؟ اگر نمی دانید و در پی یافتن آن هستید، با خواندن این مطلب می توانید به اطلاعات تماس این مدرسه دست پیدا کنید.

در صورت تمایل لطفا از مطالب زیر دیدن کنید:

برای دیدن نقشه در گوگل مپ اینجا کلیک کنید.

استان : سیستان و بلوچستان
ناحیه : ناحیه 1 زاهدان

[mappress mapid=”51″]

تقدیر شهردار زاهدان از معلمان و دانش آموزان مدرسه‌ی شهید نامجو، شعبه زیبا شهر

طی مراسمی ۱۷ اردیبهشت، شهردار زاهدان با حضور در مدرسه ی شهید نامجو، شعبه ی زیباشهر از مدیران، معلمان و دانش‌آموزان این مدرسه به خاطر  فرهنگ‌سازی در تفکیک و کاهش تولید زباله تقدیر و تشکر کرد.
“عبدالقادر پربار” در این مراسم گفت : در جهت توسعه کشور، آموزش بر هر امری مقدم است. داشتن شهری پاک و زیبا مستلزم آموزش صحیح از سنین کودکی است و این امر میسر نمی‌شود مگر با آموزش همه جانبه به شهروندان.

شهردار زاهدان آموزش و پرورش را اصلی‌ترین پایگاه فرهنگ‌سازی در جامعه دانست و افزود : یکی از اصلی‌ترین وظایف شهروندی یعنی تفکیک و کاهش زباله می باشد که در این مدرسه برای اولین بار شاهد انجام آن به بهترین شکل ممکن توسط مدیریت، معلمان و دانش آموزان بودیم و امیدواریم این حرکت ارزشمند الگویی برای دیگر مدارس زاهدان باشد.
گفتنی‌ست این مراسم با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی و سازمان مدیریت پسماند شهرداری برگزار شد و با اهدای لوح تقدیر و هدایا از معلمین این مدرسه قدردانی شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *