آزمایشگاه نیلو

zahra jaafari

28 May 2020

آزمایشگاه نیلو


آزمایشگاه نیلو

در سه ماهۀ دوم بارداری پزشک می‌تواند با استفاده از غربالگری احتمال وجود نقص‌های مادرزادی در جنین را بررسی کند. همچنین در صورت نیاز با استفاده از برخی از آزمایش‌های تشخیصی وجود این نقص‌ها را در جنین تأیید یا رد کند. در این مطلب می‌توانید با آزمایشگاه نیلو مرکز تخصصی غربالگری و تست سلامت جنین آشنا شوید.شیرازیاب در این پست به شما کمک میکند.

آزمایشگاه نیلو تهران

آزمایشگاه نیلو مرکزی تخصصی برای انجام تست های مرتبط با سلامت جنین و هم چنین غربالگری نوزادان در استان تهران می باشد.این ازمایشگاه مطالبی را در مورد تست های عمومی و روتین آزمایشگاهی، پروتکل های گوناگون قبل از تولد نوزاد، تست های ناباروری، تست های غربال گری نوزاد، تست های جدید و به روز آزمایشگاهی و هم چنین فهرستی در مورد آزمایش هایی که می توان در آزمایشگاه انجام داد تهیه کرده تا پزشکان بتوانند از آن ها بهره ببرند. این آزمایشگاه علاوه بر چاپ روتین نشریه گامت، بخشی را در سایت آزمایشگاه به منظور ارائه ی اطلاعاتی جدید و مختصر در مورد اخبار جدید آزمایشگاهی، غربال گری پیش از تولد و نوزادان در نظر گرفته است؛ چرا که سرعت رشد علم پزشکی در بخش ها و شاخه های مختلف این علم بسیار زیاد بوده و فرصت پزشکان برای مطالعه کم است، و در عین حال در هر شاخه ای از رشته های مختلف پزشکی محتوا و مطالب بسیار زیادی تولید می گردد.

"<yoastmark

ساعت کار آزمایشگاه نیلو

پذیرش و نمونه گیری : همه روزه از 7 صبح تا 7 شب
پنج شنبه ها از 7 صبح تا 1 بعد از ظهر

بیشتر بدان  مرکز گامانایف شیراز

آدرس و تلفن آزمایشگاه نیلو

تلفن آزمایشگاه : 8942-021

آدرس آزمایشگاه : خیابان ولیعصر بالاتر از پارک ســـاعی خیابان 32 شماره 4 طبقه 2

آزمایشگاه نیلو رشت

 

تخصص: علوم آزمايشگاهي و پاتولوژی

استان: گیلان

شهر: رشت

آدرس: گیلان رشت- خیابان نواب چهارراه گلسار-نبش خیابان نواب

شماره تلفن: 01333116062

وب سایت: https://bankpezeshkan.com/

تست ژنتیک یا غربالگری ژنتیکی عبارت است از تجزیه و تحلیل کروموزوم‌ها (DNA) پروتئین‌ها، پروتئین‌ها و متابولیت‌های خاصی که به منظور شناسایی ژنوتیپ‌ها، جهش‌ها، فنوتیپ‌ها یا کاروتیپ‌ها مرتبط با بیماری‌های سرطانی به منظور اهداف بالینی مورد استفاده قرار می‌گیرد. تست ژنتیک می‌تواند اطلاعاتی در مورد ژن‌های شخصی و کروموزوم‌ها در طول زندگی آماده کند.

منبع: https://fa.wikipedia.org

 


0 نظر

ازمایشگاه ، دسته‌بندی نشده
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاور املاک رایگان در شیراز
مربای زرشک x بخوانید...