بوشهر

ادرس اتکا بوشهر

ادرس اتکا بوشهر

ادرس اتکا بوشهر

سلام  امروز توی سیتی بین با ادرس اتکا بوشهر اشنا شوید.

ادرس اتکا بوشهر

اتکا بوشهر

بوشهر
خیابان امام خمینی نبش خیابان جمهوری اسلامی

[mappress mapid=”326″]

فروشگاه‌های زنجیره‌ای

مجموعه فروشگاه‌هایی هستند که دارای مدیریت واحد هستند و در سطح یک شهر، کشور یا چندین کشور پراکنده‌اند. این فروشگاه‌ها از عنوان تجاری یکسانی استفاده می‌کنند و معمولاً محصولات مشابه یا تقریباً مشابهی ارائه می‌کنند.

در سال ۲۰۰۴ میلادی، فروشگاه‌های وال‌مارت به‌عنوان بزرگ‌ترین و سرمایه‌دارترین فروشگاه‌های زنجیره‌ای جهان شناخته شدند.[۱]

می توانید اعضای اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای ایران را در اینجا جستجو نمایید.

بیشتر بخوانید:

 

فروشگاه‌های زنجیره‌ای ایران

در ایران اولین فروشگاه زنجیره‌ای را برادران اخوان کاشانی با نام فروشگاه زنجیره‌ای «بزرگ ایران» در سال ۱۳۴۰ تأسیس کردند و ۸ سال بعد محمود خیامی و برادرش فروشگاه زنجیره‌ای کورش را راه‌اندازی کردند.[۲]

برخی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای در تمام گروههای کالایی به شرح زیر است:

  • هایپر استار
  • هایپر می
  • رفاه
  • شهروند
  • سپه
  • اتکا

برخی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای در گروههای غذایی به شرح زیر است:

  • افق کوروش
  • هفت
  • جانبو

ادرس اتکا بوشهر

درباره اتکالاین

رشد روز افزون فضای اینترنت روش‌های خرید را با تغییرات اساسی مواجه کرده است. با توجه به مشغله های روزانه مردم ، مهمترین سرمایه انسانی زمان می¬باشد که باید مدیریت شود. انجام فعالیت‏‌های روزانه مانند خرید و سفرهای شهری و فعالیت های روزانه برای بسیاری از افراد از اولویت مهمی برخوردار می¬باشد که به شکل سنتی اجرا می¬شود.با توجه به اینکه در تمامی مراحل خرید(قبل از خرید،درحین خرید،بعد از خرید)، اولویت اصلی ، مشتریان می¬باشند برای گذار از شکل سنتی زندگی و ورود به شهر الکترونیک نیازمند تغییرات اساسی هستیم. برای شروع این تغییر بنیادین ابتدا از اصلی ترین نیازهای روزمره از جمله خرید اینترنتی اقلام و کالای اساسی زندگی وارد می¬شویم.مهمترین منافع موجود در خریدهای اینترنتی از قبیل امکان مقایسه محصولات از نظر نوع،کیفیت، قیمت و … می¬باشد که با شرایط زندگی مدرن این دوره سازگاری زیادی دارد.اتکالاین در نظر دارد با توجه به محور قرار دادن مشتریان در حوزه فعالیت های قبل از خرید (امکان مقایسه، تنوع و حق انتخاب محصولات، اطلاعات محصولات ) ، در حین خرید (امنیت و اطمینان در خرید،سهولت در خرید) ، بعد از خرید (تحویل سریع ، پشتیبانی از محصولات، رضایت مشتریان ) متمرکز شود.

 

اتکالاین

گروه‏‏‌های مختلف کالایی مانند لوازم خانگی،اقلام دیجیتال، خدمات بیمه ای و اقلام مصرفی(به زودی) را با تنوع فراوان در فروشگاه اینترنتی خود عرضه می¬کند. اتکالاین تلاش می نماید با تامین کننده های معتبر کشور قرارداد تجاری داشته باشد تا مشتریان بتوانند از طیف وسیع کالا و برندهای مختلف و معتبر بهره مند گردند.

اصلی ترین هدف اتکالاین ارزش آفرینی برای مشتریان و سهولت زندگی آنان است بدین منظور خدمات خود را 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته به مشتریان خود ارائه می کند. مرکز ارائه خدمات اتکالاین در تهران مستقر می¬باشد و در هیچ نقطه‏ ای از کشور به غیر از واحد مرکزی مستقر در تهران و فروشگاه های مراکز استان ها، نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش ندارد و کلیه خدمات از این مراکز ارائه می‏‏‌شود.

زمان ارائه خدمات پشتیبانی اتکالاین در روزهای شنبه تا چهارشنبه از 8 صبح تا 10 شب و روزهای پنجشنبه و جمعه از 8 صبح تا 7 عصر می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *