EMAIL US

info@bluecatcleaning.com

وبلاگ

بوشهر

ادرس صداوسیما بوشهر

ادرس صداوسیما بوشهر

ادرس صداوسیما بوشهر

با سلام.در این مقاله میخواهیم ادرس صداوسیما بوشهر  را به مردم ایران زمین و اهالی بوشهر و کسانی که به این شهر سفر میکنند و میخواهند ادرس صدا و سیما را بدانند معرفی کنیم.

 

شده بخوای به این مرکز بری و ندونی کجای بوشهره؟

شده تاحالا به دنبال استخدامی و یا مکاتبات و ارتباط با این مرکز دولتی داشته باشید ولی ندونید باید کجا برید؟

 

خب پس تا انتها با تیم سیتی بین همراه باشید…

 

بیشتر بدانید:

روابط عمومی

تلفن گویا:۱۶۲, تلفن:۳۳۳۲۷۷۷۷
پيامك:-
واحد سيما
پيامك:۳۰۰۰۰۷۷۱
واحد صدا
پيامك:۳۰۰۰۰۷۷۲

واحد خبر

پیامک: ۳۳۳۲۷۷۱

واحد سايت

تلفن مركزي (تلفنخانه)
آدرس مرکز
صداوسیمای مرکز بوشهر
کدپستی: ۷۵۱۴۶۳۴۹۱۷ صندوق پستی –

تاريخچه صدا و سيماي مركز بوشهر

درباره ما

صدا و سيماي مرکز بوشهر تا قبل از پيروزي انقلاب اسلامي زير مجموعه مرکز فارس و شامل ايستگاه هاي راديويي و تلويزيوني بوشهر و مونيتورينگ دير بوده و امور اداري ، مالي و تعميرات آن از طريق مرکز فارس انجام مي شد.

صداي مرکز بوشهر همزمان با جنگ تحميلي عراق عليه ايران ، کار خود را با ۸ كارمند در دو اتاق ۲ × ۴ با پخش آژير قرمز و اذان ظهر با يک فرستنده ۱ کيلووات آغاز کرد.

در سال ۶۱ و پس از مستقل شدن مرکز ، صداي مرکز به توليد برنامه پرداخت ، نخستين برنامه توليدي مرکز بوشهر به نام «اصحاب خون» بود که به مقام شامخ شهيدان و خانواده معظم آنان تعلق داشت و پس از آن با جذب نيروهاي علاقمند و هنرمند بوشهر ، برنامه هايي از قبيل «بوشهر در جنگ» ، «روستا و روستانشين» ، «صبح ساحل» تهيه و پخش شد. از سال ۱۳۵۹ تا ۱۳۶۳ فعاليتهاي برنامه سازي و ساير فعاليت هاي مرکز در چند کانتينر صورت مي گرفت و از سال ۱۳۶۴ با افتتاح فرستنده ۱۰ کيلووات با رزرو ، واحدهاي مرکز از جمله راديو در ساختمان ترميم شده مستقر شد.از سال ۱۳۶۴ فعاليت هاي برنامه سازي گسترده تر شد و روزانه چندين برنامه توليدي بر اساس نيازهاي استان تهيه و پخش مي شد.

تاريخچه صدا و سيما بوشهر

در تيرماه سال ۱۳۷۶ شبکه استاني صدا با همت مديرکل وقت و پشتکار هنرمندان و برنامه سازان راديو افتتاح شد و فعاليت خود را از طريق فرستنده ۵۰ کيلووات با وسعت بيشتري انجام داد. برنامه سازان راديو تاکنون توانسته اند در جشنوارههاي توليدات مراکز و جشنواره هاي کشوري افتخارات بسياري در زمينه تهيه کنندگي ، نويسنگي ، بازيگري ، موسيقي بيکلام و باکلام و همچنين در جشنواره نهم و دوازدهم کسب مقام دومي در بين مراکز ۳۰ گانه کشور را به خود اختصاص دهند. در حال حاضر صداي مرکز بوشهر روزانه ۱۲ ساعت برنامه توليد و ۲۰ ساعت برنامه پخش مي کند و تعهد سالانه آن ۳۰۰۰ ساعت مي باشد. موفقترين برنامه هاي مرکز بوشهر «سي موسي تو» ، «گنجينه خليج فارس» ، «سلام بوشهر» ، «خانه و خانواده» است که بيش از ۵۱ درصد مخاطب را به خود اختصاص داده است.

توليد سيماي مركز بوشهر در سال ۱۳۶۸ با پخش اذان محلي مغرب كار خود را آغاز كرد.

 يك سال بعد نيز پخش خبر تلويزيون فعاليت خود را شروع كرد.

صدا و سيما بوشهر

 تا قبل از افتتاح شبكه استاني برنامه سيماي صبح جمعه در واحد توليد سيما ، هر هفته با نيروهايي كه درا ين واحد فعاليت مي كردند توليد و پخش مي شد. با جذب نيروهاي انساني و گسترش امكانات فني علاوه بر انجام تعهدات سالانه توليد سيما ، برنامه هايي نيز براي پخش از شبكه هاي سراسري تهيه شده است كه برخي از اين برنامه ها شامل فيلمهاي مستند: پنجره ، بندر پير ، سيراف ، حرا ، گسار و موج ، نايبند ، جزاير مند ، فيلمهاي داستاني خانه شيشه اي ، در دبستان ، هميشه سبز ، برگهاي دفتر ، خيري ، آخرين سكانس ، عباس و يونس و فيلم تركيبي دايره و سريالهاي تلويزيوني آبادي ما ، ماجراهاي آقا حسن و روستاي ما مي باشد. توليد سيماي محلي بوشهر در سال ۷۸ و ۸۰ و ۸۳ موفق به كسب عنوان برتر در ميان مراكز كل كشور گرديد.

ر مهر ماه ۱۳۸۳ شبكه استاني سيماي مركز با همت مديركل وقت و همراهي معاونت امور مجلس و استانها و استانداري بوشهر و با حضور جناب مهندس ضرغامي رياست صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران افتتاح شد.صدا و سيماي مركز بوشهر در شهريور سال ۱۳۸۵ به رغم اينكه بيست و چهارمين استان افتتاح كننده شبكه استاني بود اما در افتتاح آپلينگ دهمين استاني بود كه توانست با فركانس ۱۱۱۰۳ و نرخ ارسال بيت ۱۰۰۰۰ ماهواره اينتل ست ۶۰۲ كل كشور ، قسمتي از قاره آسيا ، شمال آفريقا ، شرق اروپا ، كشورهاي مشترك المنافع را تحت پوشش قرار دهد. همچنين صدا و سيماي مركز بوشهر اولين مركز تمام ديجيتال ، در بهمن ۱۳۸۵ موفق به پوشش ۱۰۰ درصدي مراكز شهرستانهاي استان شد.

اين مركز در سالهاي اخير با همت ، پشتكار و تلاش در بخش هاي مختلف ، شاهد موفقيتهايي چه درزمينه جذب مخاطب وچه در زمينه كسب مقام ودريافت جوايز درجشنواره هاي مختلف داخلي وخارجي بوده است كه اين خود نويد دهنده آينده اي روشن براي اين مركز خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت اطلاع از تعرفه تبلیغات و نحوه ثبت آن با شماره‌های زیر تماس بگیرید

09026419750
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
09036280615

سوالات خود را در اینجا بپرسید؟

با ما تماس بگیرید یا شماره تلفن خود را بگذارید ما با

شما تماس میگیریم

    منو دسته های خود را در سربرگ موبایل -> موبایل -> المان منو موبایل -> نمایش/پنهان سازی -> انتخاب منو تنظیم کنید
    ایجاد اولین منو ناوبری در اینجا
    فروشگاه