بهترین استاد ویولن شیراز

alireza shirany

24 May 2020

بهترین استاد ویولن شیراز


بهترین استاد ویولن شیراز

استاد حسین ولی زاده

 • آموزش نت خوانی و اصطلاحات خلاسه و مفید موسیقی جهت ارتباط با زبان موسیقی و کتاب های نت در 2 جلسه
 • آموزش دست گرفتن آرشه به صورت صحیح و استاندارد، آموزش گرفتن ساز ویولن و آرشه کشی بروی سیم های ویولن و معرفی کلی ساز ویولن
 • آموزش و تمرین انضباط آرشه کسی و مقدمات کنترل صدایی و یکنواختی صدای آرشه بروی ویولن
 • شروع آموزش نواختن از روی نت و کتاب ساسمن جلد اول
 • آموزش تعویض سیم روی ویولن و نواختن دوبل نت ( نواخن روی دو سیم همزمان) و ادامه کتاب ساسمن 1 با رویکرد تعلیم و تقویت آرشه کشی بر اساس اتودهای کتاب
 • آموزش انگشت گذاری دست چپ بروی دسته ویولن به صورت شفاهی و همزمان با تمرینات آرشه گذاری و انگشت گذاری بر اساس کتاب
 • شروع کتاب دنیای زیبای ویولن همزمان با کتاب ساسمن جلد اول ( کتاب دنیای زیبای ویولن جهت شروع نواختن آهنگ می باشد)
 • بعد از پایان یافتن کتاب دنیای زیبای ویولن جلد اول و ساسمن جلدو اول، جلد دوم این کتاب ها شروع شده و همزمان هنرجو به یادگیری نواختن گام و آرپژ می نماید.
 • بعد از کتابهای بالا، کتاب اتودهای کروتزر و گام کار فلش آموزش داده می شود و همزمان کتاب قطعات برگزیده کلاسیک جهتآشنایی هنرجویان با آهنگ های پیشرفته تر کلاسیک آغاز می شود.
 • جهت هنرجویانی که علاقه به موسیقی ایرانی و ردیف نوازی ویولن هستند، ردیف های سه جلدی استاد ابوالحسن صبا آموزش داده می شود.
 • در مرحله پیشرفته نواختن قطعات کلاسیک یا ایرانی جهت تبحر در نوازندگی زیر نظر استاد جهت لحن خوب نوازندگی و تجربه و تکنیک جهت هر قطعه آموزش داده می شود.
 • بهترین استاد ویولن شیراز
بیشتر بدان  دانشگاه ارم شیراز

استاد ویولن جناب ولی زاده

جهت مشاهده رزومه جناب ولی زاده می توانید به این صفحه مراجعه کنید.

جهت شرکت در کلاس ها با شماره 09365234650 هماهنگی کنید.

بهترین استاد ویولن شیراز

بهترین استاد ویولن شیراز

مهدی هنرور

بهترین استاد ویولن شیراز

متولد سال ۱۳۷۰ مى باشد، وی ویولن را از سن ۷ سالگی در محضر استاد شجاع الدین لشکرلو آغاز نمود و پس از گذراندن دوره مقدماتی در سن ۱۲ سالگی به شهر تهران رفت و از محضر استاد لیکاکا شیر سکایا به مدت پنج سال بهره مند گردید

و سپس در سن ۱۷ سالگی ایران را ترک نمود و به کشور اُکراین شهر کیف به عنوان اولین ایرانی برای فراگیری ساز ویولن به آکادمی ملی موسیقی چایکوفسکی در کنکور این دانشگاه با رتبه ممتاز قبول و فراگیرى تکنیک هاى ساز ویولن را به صورت تخصصی  در محضر  پروفسور الکساندر وادیموویچ اسپیرینسس ادامه داد
بعد از ۲ سال تلاش و تمرینات بسیار توانست به کلاس میخایل کوزنیتسف بهترین استاد ویولن اوکراین راه پیدا کند که ایشان شاگرد زاتیس بوده که زاتیس از شاگردان قردتمند Auer   بوده و میتوان از شاگردان قدرتمند Auer   از یاشا هاینفنتر نام برد.

او همچنین به عنوان  دستیار نزد استاد کوزنیتسوف در مدرسه موسیقی شهر کیف در کشور اکراین در سالهای ١٣٨٨ تا ١٣٩٠ حضور داشت و از سال ١٣٩١ فعالیت حرفه ای خود در زمینه آموزش ویولن را در آموزشگاه موسیقى آرشه آغاز نمود. وى اکنون با آموزش تخصصی ویولن کودک از سن ۲/۵ تا ۱۰ سال و همچنین سن بزرگسال و تربیت مربی در آموزشگاه موسیقى آرشه مشغول به فعالیت مى باشد.

بیشتر بدان  سامسونگ کرج

آموزشگاه موسیقی: مهدی هنرور

سایت ما: شیرازیاب


0 نظر

آموزشی
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاور املاک رایگان در شیراز
کارت عروسی لاکچری x بخوانید...