روانشناس حضوری

دکتر رابرت فرنام: روانپزشک شیراز خیابان زند

مشورت با پزشکان دیگر در مورد روانپزشک خانم شیراز

دکتر رابرت فرنام: روانپزشک شیراز خیابان زند

در این مقاله که از سری مقالات روانشناس حضوری در سیتی بین می‌باشد قصد داریم به معرفی دکتر رابرت فرنام: یکی از پزشکان مجرب روانپزشک شیراز که در خیابان زند مطب دارند، بپردازیم. اگر قصد مراجعه به روانپزشک در شهر شیراز دارید در ادامه مقاله لیست بهترین روانپزشکان شیراز را برای  شما قرار داده ایم.

مقدمه:

دکتر رابرت فرنام یکی از متخصصان برجسته در زمینه روانپزشکی است که خدمات ممتاز خود را به جامعه شیراز ارائه می‌دهد. او با داشتن تخصص و فوق‌تخصص در اعصاب و روان (روانپزشکی)، به بهبود سلامت روانی افراد کمک می‌کند و به تشخیص و درمان اختلالات روانی می‌پردازد.

تحصیلات و تخصص‌ها:
دکتر رابرت فرنام روانپزشک شیراز

دکتر رابرت فرنام با داشتن تخصص در اعصاب و روان (روانپزشکی) و فوق‌تخصص در همین زمینه، یک متخصص حرفه‌ای و باتجربه در روانپزشکی است. او با پشتوانه تحصیلات عالی و آموزش‌های حرفه‌ای، توانسته است به بهبود سلامت روانی افراد کمک کند و مشکلات روانی آن‌ها را مدیریت کند.

مطب خیابان زند:

دکتر رابرت فرنام مطب خود را در خیابان زند شیراز ایجاد کرده است. آدرس مطب واقع در خیابان زند، ابتدای شهید فقیهی، صورتگر سابق، مجتمع کیمیا، طبقه چهارم، واحد پنج می‌باشد. این مطب با امکانات مدرن و به روز و همچنین کادر پزشکی مجرب، به مراجعین خود خدمات روانپزشکی با کیفیتی ارائه می‌دهد.

شماره‌های تماس:

برای رزرو وقت مشاوره و ملاقات با دکتر رابرت فرنام می‌توانید از شماره‌های زیر استفاده کنید:

– تلفن ثابت: 07132309886

– تلفن همراه: 09903916270 – 09177873062

از طریق این شماره‌ها، شما می‌توانید تماس بگیرید و وقت مناسب برای ملاقات را ترتیب دهید تا به بهبود سلامت روانی خود بپردازید و از خدمات حرفه‌ای دکتر رابرت فرنام بهره‌مند شوید.

خلاصه:

دکتر رابرت فرنام با تخصص در اعصاب و روان (روانپزشکی) و فوق‌تخصص در همین زمینه، به عنوان یکی از متخصصان برجسته روانپزشکی در شهر شیراز فعالیت می‌کند. مطب او در خیابان زند شیراز واقع شده است و با امکانات مدرن و کادر پزشکی مجرب، خدمات روانپزشکی با کیفیتی را به مراجعین ارائه می‌دهد. اگر نیاز به مشاوره و درمان در زمینه سلامت روانی دارید، می‌توانید با تماس با شماره‌های تلفن مطب، وقت مناسبی برای ملاقات ترتیب دهید و از خدمات دکتر رابرت فرنام بهره‌مند شوید.

** اگر بدنبال شماره و نشانی بهترین روانپزشک های شهر شیراز هستید، پست “بهترین روانشناسان شیراز”  را از دست ندهید**

اگر به مباحث روانشناسی علاقمند هستید پست “روانشناس در شیراز” می تواند برای شما سرگرم کننده و جذاب باشد

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *