رهپویان راه تازه

zahra jaafari

26 May 2020

رهپویان راه تازه


رهپویان راه تازه

آیا قصد مهاجرت دارید؟آیا به فکر ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارید؟شیرازیاب جواب سوالات شماست.موسسه رهپویان راه تازه یک موسسه مهاجرتی با سابقه فعالیت درخشان در زمینه های مختلف مهاجرت و اقامت به نقاط مختلف جهان میباشد.این موسسه با همکاری گروهی از متخصصین و وکلای مهاجرتی در نقاط مختلف جهان از جمله امریکا، کانادا، استرالیا، نیوزلند، انگلستان، آلمان، اتریش و خیلی دیگر از کشورهای اروپایی خدمات متفاوت مهاجرتی را به شما ارائه می نماید.

"موسسه

موسسه رهپویان راه تازه شیراز

موسسه رهپویان راه تازه شیراز موسسه ای که خود کننده کار است و صرفا راهنماکننده نیست که با صداقت و واقع بینی مشاوره میدهد.این موسسه با سابقه طولانی دوره یوس در شیراز برگزار می کند. برای شرکت در دوره های یوس در شیراز با موسسه رهپویان راه تازه تماس بگیرید.

آدرس: شیراز، خیابان معدل غربی، ساختمان نهال، طبقه سوم واحد 12

شماره تماس: 07132360353-07136268987

اگرچه مهاجرت بشر برای مدت صدها هزار سال وجود داشته و دارد. «مهاجرت» در مفهوم مدرن به حرکت و کوچ افراد از یک ملیت- کشور به کشور دیگر، که در آنجا شهروند نیستند، محسوب می‌شود. مهاجرت به‌طور ضمنی به اقامت درازمدت با مهاجرت اطلاق می‌شود توریستها و بازدید کنندگان موقتی و کوتاه مدت به‌عنوان مهاجر شناخته نمی‌شوند؛ اما با وجود این، مهاجرت فصلی کارگران و نیروی کار (به‌طور نمونه برای مدت کمتر از یک سال) اغلب به‌عنوان شکلی از مهاجرت به حساب می‌آیند. میزان جهانی مهاجرت، در شرایط کامل بالا ولی در شرایط مرتبط پایین است. بر طبق آمار تخمینی سازمان ملل متحد در حدود ۱۹۰ میلیون مهاجر بین‌المللی در سال ۲۰۰۵ وجود داشته‌است، که ۳٪ از کل جمعیت دنیا را شامل می‌شود. ۹۷٪ بقیه جمعیت دنیا در کشورها و محلهایی زندگی می‌کنند که به دنیا آمده‌اند یا به‌طور خانوادگی زندگی کرده‌اند.

بیشتر بدان  estahbanaty

منبع:https://fa.wikipedia.org/


0 نظر

موسسه مهاجرتی
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاور املاک رایگان در شیراز
estahbanaty x بخوانید...