قالیشویی سبلان تبریز

zahra jaafari

28 May 2020

قالیشویی سبلان تبریز


قالیشویی سبلان تبریز

اگر میخواهیدفرشتان را بدون مشکل بشویید و تمیزی رو تجربه کنید. شیرازیاب به شما قالیشویی سبلان تبریز معرفی میکند. شرکت قالیشویی سبلان تبریز خدمات خشکشویی مبلمان صندلی و موکت سالن های آمفی تئاتر رابه بهترین نحو باکمترین آسیب رفوگری فرش زیر نظر کارشناسان زبده انجام می‌دهد.کارخانه قالیشویی حوالی اسدآبادیسرویس ویژه برای فرش های خیس  آب افتاده و مخلوط رنگ بصورت شبانه روز درنظر گرفته است قالیشویی  خدمات ویژه در زمینه ترمیم فرش ترمیم شیرازه ترمیم ریشه و چرم دوزی با بالاترین کیفیت انجام میدهد, توصیه کارخانه قالیشویی اسدآبادی  به دارندگان فرش های اعلا و ابریشم دستباف این است که در نگهداری فرش بسیار کوشا باشند تا اینگونه فرش ها نیاز به شستشو پیدا کند به طور کل شستشوی فرش دستباف هر3الی5سال یکبار باید انجام شود قالیشویی در  تبریز به طور رایگان مشاوره در مورد نگهداری فرش به مشتریان میدهد.ساکنین محترم تبریز پیشنهاد ما به شما این است که در انتخاب شرکت خدماتی که برای شستشوی فرش یا مبل شویی انتخاب میکنید بسیار دقت کنید,چه بسا در گذشته افراد زیادی در اثر بی دقتی در انتخاب قالیشویی غیر معتبرفرش های خود را از دست داده اند.

قالیشویی سبلان تبریز

قالیشویی سبلان تبریز

شماره تماس و آدرس:

۳۲۸۰۱۴۱۴
۳۳۸۴۰۸۰۸
۳۲۸۶۷۲۵۸
۰۹۱۴۴۰۸۲۰۳۷

۰۹۱۴۵۸۴۱۴۱۶

ادرس:سه راهی فرودگاه، کوی اطلس، هشت متری اول، پلاک ۶۱

قالیشویی فرش‌ها به دو نوع فرشهای ماشینی و فرشهای دستباف تقسیم می‌شود؛ که نوع شستشوی فرش و مواد شوینده، متناسب با نوع فرش انتخاب می‌شود.

قالیشویی به عنوان شغل در ایران ثبت شده‌است و دارای اتحادیه قالیشویی و صنف قالیشویی می‌باشد. اتحادیه صنف قالیشویان تهران در سال ۱۳۵۱ تأسیس گردیده‌است. با توجه به کمبود منابع آبی امروزه در ایران از دستگاه‌های اتوماتیک جهت شتشوی قالی و با قابلیت بازیافت آب مصرفی استفاده می‌شود.

بیشتر بدان  آرتور شلبی

منبع: https://fa.wikipedia.org

 


0 نظر

دسته‌بندی نشده ، قالیشویی
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاور املاک رایگان در شیراز
ساعت کاری پلیس +10 x بخوانید...