لیست نمایندگی ایرانسل شیراز

leila

17 April 2020

لیست نمایندگی ایرانسل شیراز


لیست نمایندگی ایرانسل شیراز

سلام بر شما همراهان گرامی سایت شیرازیاب. قصد داریم اطلاعات مفیدی در خصوص  لیست نمایندگی ایرانسل شیراز را در اختیار شما قرار دهیم

نمایندگی ایرانسل شیراز بلوار نصر

ایرانسل (به انگلیسیIrancell) یک شرکت خدمات ارتباطاتی که در سال ۱۳۸۴ با سرمایه‌گذاری مشترک گروه ام‌تی‌ان آفریقای جنوبی (۴۹٪) و شرکت گسترش الکترونیک ایران (۵۱٪) (متشکل از بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح) راه‌اندازی شد.

نمایندگی ایرانسل شیراز خیابان حکیمی

نام مجموعه شماره تماس آدرس
نمایندگی ایرانسل چمران شیراز 07136461727 فارس شیراز بلوار چمران نبش کوچه 5روبروی ابیوردی 1
نمایندگی ایرانسل رکن آباد شیراز 07132427200 فارس ، شیراز ، شهرک رکن آباد(اکبرآباد سابق)-بلوار تلاش شرقی – نرسیده به کوچه 7https://shizyab.ir/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: لیست نمایندگی ایرانسل شیراز در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گل 

نمایندگی ایرانسل شیراز ملاصدرا

نمایندگی ایرانسل معالی اباد شیراز 07136391614 فارس ، شیراز ، گلدشت معالی اباد – مقابل شهرداری منطقه 6 – کوچه 2-پلاک 205
نمایندگی ایرانسل معالی آباد شیراز1 07136391614 فارس ، شیراز ، گلدشت معالی اباد – مقابل شهرداری منطقه 6 – کوچه 2-پلاک 205

نمایندگی ایرانسل شیراز هدایت

نمایندگی ایرانسل پیروزی شیراز 07132247187 فارس ، شیراز ، ابتدای خیابان پیروزی-بین میدان شهرداری و کوچه دهنادی
نمایندگی ایرانسل مهدی آباد شیراز 07137521060 فارس ، شیراز ، شهرک مهدی آباد-خیابان امین نبش کوچه 22

نمایندگی ایرانسل شیراز

ایرانسل در سال مالی ۱۳۹۲ با درآمدی نزدیک به ۴٬۹ هزار میلیارد تومان، در رتبه ۳۲ از فهرست بزرگ‌ترین شرکت‌های ایران قرار گرفت.

بیشتر بدان  لیست صرافی های تهران

نمایندگی ایرانسل شیراز پاسارگاد

در ششم آذر ماه ۱۳۸۴، مجوز اپراتوری دوم تلفن همراه توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، به شرکت ایرانسل اعطا شد. واگذاری و توزیع سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری شرکت ایرانسل در چهار شهر تهران، تبریز و مشهد و ساری از روز شنبه ۲۹ مهر ۱۳۸۶ آغاز شد.

نمایندگی ایرانسل شیراز حکیمی

در ۹ تیر ۱۳۹۵، خبرهای پرشماری مبنی بر وجود یک ربات تلگرامی که اطلاعات کاربران ایرانسل را افشا می‌کند، پخش شد. کمتر از یک روز بعد اعلام شد این ربات از دسترس خارج شده و وزیر ارتباطات در یک مصاحبه اعلام کرد که این اطلاعات لو رفته قدیمی و مربوط به ۲٫۵ سال قبل بوده و توسط کارمند یک نهاد دیگر، که به بانک اطلاعات ایرانسل طبق قانون دسترسی داشته، درز کرده‌است. چند روز بعد خبری مبنی بر دستگیری نویسنده این ربات تلگرامی منتشر شد. در تاریخ ۱۴ تیرماه ۱۳۹۵ ایرانسل با صدور یک اطلاعیه اعلام کرد که اطلاعات این شرکت نه لو رفته و نه هک شده و نه به دیگران فروخته شده‌است.

نمایندگی ایرانسل شیراز تلفن

همچنین در ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، گزارش‌هایی مبنی بر هک حساب‌های اینترنتی ایرانسل منتشر شد طبق اعلام از طریق یک ابزار هک، از راه پنل کنترل حساب اینترنتی (ECARE) امکان تغییر غیرمجاز رمز حساب و سپس ورود به حساب و در نتیجه دسترسی به برخی اطلاعات مشترکان امکان‌پذیر شده بود. ایرانسل هم حمله هکری به پنل حساب اینترنتی مشترکان را تأیید کرد.

نمایندگی ایرانسل شیراز ادرس

روز پنج‌شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹، شرکت ام‌تی‌ان، سرمایه‌گذار ایرانسل، گفت برای عبور از بحران کرونا قصد دارد تا طرح و برنامه فعالیت‌های خود را ساده‌تر کرده و با خروج منابع خود از خاورمیانه، فعالیتش را به آفریقا محدود کند. رئیس مدیر اجرایی ام‌تی‌ان با انتشار بیانیه‌ای خبر داد که به عنوان اولین اقدام، این شرکت در مراحل پایانی گفت‌وگوها برای فروش ۷۵ درصد از سهام خود در ام‌تی‌ان سوریه است. او اضافه کرد که خروج ام‌تی‌ان از خاورمیانه «در میان‌مدت و با نظم و قاعده انجام خواهد شد.»

بیشتر بدان  لیست صرافی های رشت

نمايندگي ايرانسل شيراز

گزارش و سابقه‌هایی از دخالت نظامی‌ها، در هیئت مدیره شرکت ایرانسل و شرکت‌های تابعه و اقمار آن، وجود دارد. رسانه‌های فارسی‌زبان با اشاره به این دخالت‌ها، این خروج را به دلیل عدم امنیت سرمایه‌گذاری و «دیوارهایی بلندتر از دیوار تحریم» در ایران، عنوان کرده‌اند.

 

مطالب بیشتر:


0 نظر

آدرس و شماره تماس ، نمایندگی
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در اینترنت بیشتر دیده شو
لیست پزشک نازایی در شیراز x بخوانید...