بوشهر

لیلا بوشهری و شقایق دلشاد

لیلا بوشهری و شقایق دلشاد

لیلا بوشهری و شقایق دلشاد

لیلا بوشهری و شقایق دلشاد در گفت‌وگویی جنجالی با شبکه تی‌وی نت ورک آپارات درباره اتفاقات پشت پرده دنیای بازیگری، چرخه معیوب ورود بازیگران به عرصه سینما و تلویزیون را به چالش کشیده‌اند. در این گفت و گو لیلا بوشهری می‌گوید: آدم‌ها غم نان دارند. کسی که بازیگر است می‌آید کار بکند که دستمزدش را بگیرد. نقش اول مرد ما آقای غفارمنش دو ماه کار کرد تهیه‌کننده پولش را نداد، سرکار نیامدند، فیلمنامه به راحتی تغییر کرد. مخالف آمدن افراد جدید در حوزه بازیگری نیستم. ای کاش ظرفیتش را داشته باشد و پتانسیل ماندنش را هم داشته باشد، یک هو ورم نکنند مثل بادبادک.

دلشاد در ادامه این گفت‌وگو می‌گوید:

اجازه بدهندمثل ما این مسیر را پله پله بالا بیایند،ما در میان این پله‌ها کلی زمین خوردیم.

در بسیاری دفاتر کلی پیشنهادی آنچنانی به خود من داده‌اند؛ معمولا پیشنهاد دوست شدن.

از من پرسیدند نظرتان راجع به صدف طاهریان چیه؟

گفتم شما خودتان عقل دارید، ببینید.

رفتند آنطرف شروع کردند به فاش کردن مسائل.

ایشان می‌روند یک ماجراهایی رامسائل را فاش‌ می‌کنند، چرا گلیشفته فراهانی هیچ وقت چیزی را فاش نکرد؟

دلشاد در پاسخ به سئوال مجری با طرح موضوع از سوی امین تارخ در مورد حذف بازیگران زن به خاطر تن در ندادن به روابط نامشروع می‌گوید:

خود من هم همینطور بودم.

چند تا از کارهایی که با من همین رفتار شد را نام ببرم.

کارگردان مرا کشید کناری گفت چرا من می‌آیم داخل اینستاگرام، دایرکت شما، پیام می‌دهم مرا فالو نمی‌کنید، بابت همین من

دوست ندارم شما نقش اول را بگیرید.

من گفتم تا همین الان  من اصلا شما را نمی‌شناختم .

قرارداد نوشته شد، امضاء کردیم،قرار شد سه چهار روز بعد برای فیلمبرداری شیراز باشم.

پیامک دادند که خانم دلشاد ما هر چی دو دو تا چهار تا کردیم، متوجه شدیم شما به درد کار ما نمی‌خورید و دلیلش این است که هیچ چیزی از شما به ما نمیرسد.

 

در ادامه بوشهری اشاره می‌کند:

رفتم برای نقش اول فیلم مونس ، نقش خود مونس قرار داد بستم و با آقای امین حیایی و بازیگران دیگر یکبار فیلمنامه را دورخوانی کردیم. آقای حمید رخشانی یک هفته قبل از اینکه کار شروع بشود خودشان به من زنگ زدند که امشب ما می‌توانیم همدیگر را ببینیم. گفتم : بله چرا که نه؟ ولی الان ساعت یک نیمه شب است. گفت: هر ساعتی باشه، می‌خواهم زوایای مختلف صورت شما را ببینم. بعد خیلی به صراحت گفتند دور هم باشیم درینکی [نوشیدنی] بزنیم. چند وقت بعد گفتند: ما تو را دیدیم در خیابان عباس آباد، داشتی‌ می‌رفتی داخل ماشین و دست یک دختر بچه را گرفته بودی ، آقای حیایی بود به علاوه گروه فیلمبرداری.

متوجه شدم همان نقشی است که قرار بود کار کنم و کارگردانش آقای رخشانی به من زنگ زده بود. عجیب است ولی من که بازی نکردم. زنگ زدم به راما قویدل گفتم ماجرا چیست؟ گفتند عوض شدی. گفتند آقای حمید رخشانی زنگ زدند به آقای شریفی‌نیا و گفتند من یک کسی را می‌خواهم عین خانم بوشهری.

آقای شریفی‌نیا هم با آلبومی زیر بغل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *