مادران امروز

kazemi

19 May 2020

مادران امروز


مادران امروز

در این مقاله از سایت شیرازیاب به سراغ مادران امروز رفته و به طور کامل آنرا بررسی میکنیم در انتها نیز به بیان آدرس و راه های ارتباطی با این موسسه میپردازیم.با ما همراه شوید.

مادران امروزی

محصولات:
محصولات این سایت شامل مجموعه های کتاب، فایل های صوتی ،فلش کارت ها، فایل های تصویری و فیلم های مختلف می باشد و بر اساس گروه های سنی مختلف و همچنین بزرگسالان تقسم بندی شده است. محصولات این سایت نه تنها برای آموزش زبان است بلکه در زمینه آموزش و پرورش تفکر خلاق هم هستند.
این سایت در شهرهای اهواز و بوشهر نیز دارای دفاتر نمایندگی است.

خدمات:
خدمات این سایت شامل فروش محصولات، برگزاری کارگاه های دو زبانه در شهر های مختلف و همچنین مشاوره ها حضوری و آنلاین می باشد. این سایت از طریق شبکه های اجتماعی نیز عضو می پذیرد و فعالیت هایی را با استفاده از این امکانات انجام می دهد.

برنامه جامع آموزش:
در این بخش به مبانی تئوریک این روش تدریس پرداخته  می شود و مقاله هایی در این رابطه وجود دارد.

مادران امروز شیراز

مادران امروز کودک دو زبانه

آموزشگاه زبان شیراز سایت پرورش کودکان دو زبانه ی ” مادران امروز ” با سه سال سابقه موفقیت آمیز پیشرو در جهت آموزش های کارگاهی حضوری و مجازی به شما عزیزان می باشد.
تهیه محصولات زبان انگلیسی شامل :

 • سی دی های کارتون اوریجینال ، کتاب های داستان انگلیسی اوریجینال و افست ، فلش کارت ، پازل های آموزشی ، پوستر و کارت های تولد اوریجینال
 • با امکان مشاوره ی گروه های مجازی و مشاوره ی حضوری
 • مشاوره از زمان بارداری تا هفت سالگی
 • برگزاری همایش های پرورش کودک دوزبانه
 • امکان شرکت در گروه های مجازی برای آموزش و مشاوره ی شخصی
 • برگزاری دومین دوره ی کارگاه های آموزش زبان کودک مبتنی بر جدیدترین روش ثبت شده : آموزش
  زبان دوم بر اساس زبان مادری ” در دو سطح مقدماتی ۱ و ۲.
 • همایش های فصلی • مشاوره ی خصوصی

پشتیبانی همراه : tel:۰۹۳۰۴۳۰۲۹۲۷

مادران امروز زبان انگلیسی

سایت مادران امروز بر پایه ی جدیدترین روش های تلفیقی بازی و آموزش و مونتسوری می باشد و برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان زیر 7 سال مبتنی بر زبان مادری فعالیت می کند. این سایت توسط ده ها متخصص مختلف پشتیبانی می شود و دفتر اصلی آن در شیراز است.

خصوصیت بارز این روش استفاده از زمان سپری شده بین والد و فرزند و انواع ابزارهای واقعی از قبیل کاردستی، شعر و موسیقی، کاردستی و نمایش خلاق، کتاب خوانی و داستان سرایی و دیدن ویدیوهای تصویری و انواع محصولات رسانه ای می باشد.

بیشتر بدان  شرح وظایف سوپروایزر فروش

ساعات درگیری روحی و عاطفی والد و کودک تقویت می شود، تمامی هوش های هیجانی و کلامی در وی تقویت شده و کارهای دستی شامل کاردستی، نقاشی، نمایش خلاق و کتاب خوانی باعث تقویت قوه تجسمی، ارتباط چشم و دست، هماهنگی ذهن و بدن، حفظ تعادل و اعتماد به نفس و تمرکز و دقت می گردد.

دانستن زبان دوم راهی است به سوی دنیایی دیگر و دنیایی متفاوت تر. کودک دوزبانه دارای درجه هوشی بالاتر و اعتماد به نفس بسیار زیادتری نسبت به همسالان خود می باشد.

موسسه مادران امروز

موسسه مادران امروز

موسسه مادران امروز

در شیراز یاب بیشتر دیده شوید بیشتر بخوانید:

 

مؤسسه‌ ی مادران امروز مؤسسه ‌ای ناسودبر، مستقل و غیردولتی است که در تاریخ ۱۳مرداد سال ۱۳۷۷ به منظور توانمندسازی خانواده‌ ها برای بهبود رابطه‌ ی اعضای خانواده و توجه ویژه و علمی به نیازهای کودکان و نوجوانان بنیانگذاری شد.

آغاز کار بانیان موسسه مادران امروز به سال‌ها پیش باز می‌گردد. ما با عشق و علاقه به کودکان شروع کردیم.  باور داشتیم که باید زمینه‌های بالندگی کودکان را فراهم کرد زیرا یکی از حقوق همهٔ کودکان از فقیر گرفته تا غنی، در هر سن و سالی که باشند، این است که امکانات لازم برای رشد و پرورش آن‌ها فراهم شود. توجه به کودکان امری بایسته است چون هم به نیازهای عاطفی انسان‌ها پاسخ می‌گوید و هم زمینه‌ساز فردای بهتری برای جامعه می‌شود چرا که اگر امکانات مناسب برای تعلیم و تربیت و بهداشت کودکان فراهم باشد، آن‌ها خوش فکر و خلاق و تندرست بار می‌آیند و در نتیجه در جوانی و بزرگسالی مردمانی خردورز و هوشمند خواهند شد که به سهم خود باعث برطرف کردن کاستی‌های محیط و ایجاد جامعه‌ای بهتر از دیروز می‌شوند و این‌ها هیچیک به دست نمی‌آید بجز با ایثار بی‌دریغ برای کودکان و برای آموزش و پرورش و تقویت تفکر و نیز تامین تندرستی بر بهداشت آن‌ها و طلب حقوق حقهٔ ایشان و خلاصه تلاش و تلاش و تفکر و کار برای توانمندسازی کودکان و نوجوانان …

بیشتر بدان  بانک تجارت شعب


https://shizyab.ir/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: مادران امروز در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلسایت مادران امروز

طی دهه‌های گذشته تلاش برای کودکان و نوجوانان، با فراز و فرود و با افت و خیز به پیش برده‌شده‌است. این تلاش‌ها چه به صورت جمعی یا فردی چه به شکل‌های رسمی یا غیر رسمی در دنیای بیرون از خانه و در اجتماع صورت گرفته‌است اما پیش از آنچه در اجتماع برای کودکان فراهم می‌شود، این محفل گرم خانواده است که پذیرای کودکان است و چگونگی رفتارهای خانوادگی تاثیر مهمی در شکل‌گیری شخصت کودکان دارد و در خانواده نیز پیش از هر چیز و هر کس دیگر، این بطن و آغوش همواره پذیرای مادر است که جسم و جان کودک را در خود می‌پرورد، پس آن بطن و آغوش مادرانه نیز نیازمند پرورش و بالندگی است تا محبت فطری و عاطفهٔ خام مادرانه‌اش آکنده از آگاهی‌ها و دانش امروزی شود و بتواند کودک خود را آمادهٔ زندگی اجتماعی کند؛ اما توجه سازمان‌یافته اجتماعی به وضعیت مادران و فرزندان درخانواده سابقه‌ای در جامعهٔ ما نداشته است؛ و چنین بود که پس از سال‌ها تلاش فردی برای بهبودی وضعیت مادران و فرزندان، موسسهٔ مادران امروز (مام)  که موسسه ای غیر تجاری است، در تاریخ ۱۳ مرداد ماه سال ۱۳۷۷ با شماره ثبت ۱۰۳۴۹ به منظور سازماندهی تلاش‌های گروهی در زمینهٔ توانمندسازی خانواده‌ها برای بهبود رابطهٔ اعضای خانواده و بویژه با هدف توجهی علمی به نیازهای کودکان و نوجوانان از طریق  مادران متولد شد و کارهای عملی خود را نیز از آذرماه همان سال آغاز کرد.

موسسه تهران

تجربهٔ کار برای مادران نشان می‌دهد که باید ارتباط فعال و سازنده بین مادر و دیگر اعضای خانواده را نیز مورد توجه قرار داد و آن را بهبود بخشید  چرا که توانمندسازی مادرانی که با همسر و دیگر اعضای خانواده زندگی می‌کنند، آن گاه بدرستی امکانپذیر است که توانمندسازی کل خانواده نیز در دستور کار قرار بگیرد.

و چنین است که موسسه مادران امروز (مام) به منظور ایجاد زمینه‌های مناسب برای پرورش فرزندان، بجز مادران، توانمندسازی کل خانواده را نیز در برنامه‌های کار خود قرار داده است تا از طریق ارایهٔ آگاهی‌های لازم برای همهٔ اعضای خانواده و بهبود بخشیدن به رابطه‌های آن‌ها، کمک به مادران برای پرورش اصولی فرزندان را تسهیل کند. به گمان ما

 • برای رشد و تعالی اجتماع باید بین تک تک افراد اجتماع روابطی اصولی و مبتنی بر احترام متقابل برقرار شود و این امر را نیز از کودکی باید فراگرفت.
 • برای آنکه کودکان رابطه‌های اجتماعی سازنده را فرا بگیرند، باید آن‌ها را بدرستی پرورش داد وحقوق ایشان را چنان که باید ادا کرد.
 • پیش از ورود کودک به اجتماع، باید امکان اصولی پرورش او در خانواده فراهم شود.
 • مهم‌ترین پایهٔ پرورش کودک در خانواده، مادر است؛ پس برای پرورش درست کودکان باید امکان آگاه‌سازی مادران را فراهم آورد.
 • مادران، بدون وجود ارتباطی سازنده و درست با پدران و سایر اعضای خانواده، در پرورش کودکان با مشکل روبه‌رو می‌شوند؛ پس تلاش برای ایجاد رابطه‌های درست و سازنده بین اعضای خانواده زمینه‌ساز پرورش درست کودکان می‌شود؛ که نمودار این فرایند را به شرح زیر می‌توان ترسیم کرد.
بیشتر بدان  مهد کودک های کرج

تقویت رابطه‌های درست بین افراد خانواده

توانمند سازی مادران

پرورش درست کودکان

زمینه سازی برای اصلاح رابطه‌های بین فردی

زمینه‌سازی برای اصلاح رابطه‌های بین فرد و اجتماع

یاری به رشد و تعالی اجتماعی

موسسه مادران امروز (مام)، سازمانی غیرتجاری و غیردولتی است که به هیچ ارگان یا سازمانی وابستگی ندارد.

انتشارات مادران امروز

هدف های اصلی موسسه مادران امروز (مام) افزایش سطح آگاهی های خانواده‌ها در زمینه‌های فرهنگی، هنری، بهداشتی و تربیتی است. موسسه مادران امروز  می‌کوشد با توانمند کردن اعضای خانواده ها برای روابطی سالم و سازنده امروز و فردایی بهتر برای جامعه فراهم کند. فعالیت‌های موسسه مادران امروز با توجه به شش محور اصلی زیر برنامه‌ریزی می‌شود:

 • خانواده و ترویج صلح و مدارا
 • خانواده و ترویج بازی‌های مناسب
 • خانواده و ترویج توجه به محیط زیست
 • خانواده و ترویج کتاب و کتابخوانی
 • خانواده و ترویج بهداشت و سلامتی
 • خانواده و ترویج هنرهای زیبا

مدیریت و برنامه‌ریزی کاری و مالی به صورت گروهی انجام می‌شود.

 

موسسهٔ مادران امروز (مام که موسسه ای غیر تجاری است ،در تاریخ ۱۳مرداد ماه سال ۱۳۷۷ با شماره ثبت ۱۰۳۴۹ به منظور سازماندهی تلاش‌های گروهی در زمینهٔ توانمندسازی خانواده‌ها برای بهبود رابطهٔ اعضای خانواده و بویژه با هدف توجهی علمی به نیازهای کودکان و نوجوانان از طریق  مادران متولد شد و کارهای عملی خود را نیز از آذرماه همان سال آغاز کرد.

پنهان کنراهنما
دسته‌ها:
ناشران کودک و نوجوان
نشانی:
تهران، ولی عصر، بالاتر از خيابان شهيد بهشتی، كوچه کوزه گر، پلاک ۳، طبقه دوم، کد پستی:۱۵۱۱۷۳۳۷۶۳
کد پستی:
۱۵۱۱۵-۴۵۱

0 نظر

آموزشی
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در اینترنت بیشتر دیده شو
آموزشگاه صدا شیراز x بخوانید...