مزون ویونا قم

zahra jaafari

31 May 2020

مزون ویونا قم


مزون ویونا قم

انتخاب لباس عروس یکی از دشوارترین کارهاست که اگر تجربه داشته باشید بسیار خسته کننده ست.شیرازیاب به شما مزون لباس با طراحی منحصر به فرد به شما معرفی میکند.مزون ویونا قم با محصولاتی که نمیتوانید در سطح شهر و فروشگاه های مختلف اینترنتی پیدا کنید.

مزون ویونا قم

در هر شهری که زندگی می کنیم تعداد زیادی مزون لباس وجود دارد که بعضا به ارایه محصولات خارجی را ارایه می کنند، البته هستند مزونهایی که به طراحی و دوخت لباس می پردازند. اگر بخواهیم تعریفی از مزون که ریشه فرانسوی دارد بکنیم، باید بگوییم که مِزون مکانی برای ارایه محصولات مد و فشن است که به روشی متفاوت از بوتیک و فروشگاه آن محصولات را ارایه می کند.از خصوصيات مزون لباس  ویونا، مشتري مدار هستند. يعني به وقت، خواست و مشاوره مشتري اهميت ميدهند.
داراي مجموعه اي از عکسها يا لباسهاي دوخته شده از به روزترين و شيکترين مدلهاي اينترنتي و ژورنالي از بهترين خياطان و طراحان مد دنيا هستند.

میدان مفید.ابتدای خیابان بهشت،مزون عروس ویونا

"<yoastmark

پیج مزون ویونا قم

https://www.instagram.com/viona_mezon_67/

شماره مزون ویونا

09214310630

لباس عروس لباسی است که عروس در مهمانی عروسی یا در هنگام سفره عقد به تن می‌کند. رنگ و مدل لباس عروس به فرهنگ و رسوم قومیتی بستگی دارد.

رسم پوشیدن لباس عروس به رنگ سفید، به انگلستان در دوره ملکه ویکتوریا بازمی‌گردد.با وجود فراگیر شدن رنگ سفید در برخی از کشورها، عروس‌های هندی، چینی، ویتنامی و ژاپنی همچنان از رنگ‌های ملی خود برای لباس عروس استفاده می‌کنند. انتخاب لباس عروس با توجه به نکات ریز و در عین حال با اهمیت آن، می تواند به شکلی ایده آل گشته و زیبایی شما را صد چندان کند.

بیشتر بدان  دکتر سعید البرزی

منبع: https://fa.wikipedia.org


0 نظر

اخبار ، دسته‌بندی نشده
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاور املاک رایگان در شیراز
دستگاه حضور و غیاب خرم آباد x بخوانید...