زاهدان

مطب دکتر جعفری زاهدان

مطب دکتر جعفری زاهدان

مطب دکتر جعفری زاهدان

با سلام خدمت خوبان یاربد، در این مطلب آدرس مطب دکتر جعفری زاهدان را مشاهده خواهید کرد. لطفا نظرات خود را با ما درمیان بگذارید. همراه ما باشید.

در صورت تمایل از مطالب زیر دیدن کنید:

برای دیدن نقشه در گوگل مپ اینجا کلیک کنید.

آدرس : زاهدان – انتهای بلوار بهداشت – میدان پرستار – بیمارستان تامین اجتماعی

[mappress mapid=”30″]

وقت دهی آنلاین برای این مطب فعال نیست. شما می‌توانید از طریق تماس با شماره‌ زیر از ایشان وقت رزرو کنید.

تلفن مطب:054-33483000

نکاتی که باید در روز قرار ملاقات با متخصص قلب و عروق بدانید:

-شاید بهتر باشد یک دفترچه یادداشت و خودکار همراه داشته باشید تا بتوانید توصیه های متخصص قلب و عروق خود را نوشته و هر گونه سئوالی که در حین ملاقات برایتان پیش می آید را یادداشت نمایید.

-بهتر است با همسر خود و یا یک فرد مورد اعتماد، به متخصص خود مراجعه کنید .چرا که در صورت فراموش کردن موردی ، آنها می توانند به شما یادآوری کنند. ممکن است همراه شما ، اطلاعات مفیدی را بر اساس شرایط مراقبتی شما مطرح نماید که بتواند به متخصص قلب و عروق کمک کند.

مشکلات

-اگر مشکل تان یکی نیست ، همه را با هم بگویید.. نه اینکه یکی را بگویید و وقتی دکتر شروع کرد به تجویز دارو ، یکی دیگر یادتان بیاید و باز چند دقیقه بعد یکی دیگر بگویید….و در برخی مواقع یکی دو تا را هم فاکتور بگیرید و اصلا نگویید!
اولا که شاید دردهایتان به هم مربوط باشد و علائم مختلف یک بیماری باشد و با شرح حال بهتر گفتن بتوانید به تشخیص پزشک کمک کنید. ثانیا شاید برای دو تا مشکل شما ، دارویی باشد که هر دو مشکل را با هم حل کند.

-در تجویز دخالت نکنید ! در صورت احتیاج به دارو ، برای شما تجویز می شود.

-اگر برای بار چندم است که نزد متخصص قلب و عروق می روید ، یا دلیل مراجعه شما تشخیص توسط یک پزشک دیگر است ، تمامی تجربیات خود را از آخرین جلسه ی ملاقات ( مانند اورژانسی بودن قرار ملاقات ، گرفتن نتیجه ی ضعیف از داروهای مصرفی و هرگونه موارد یا علائم نگران کننده ) را یادداشت نمایید و مختصر و مفید ارائه دهید.

آمادگی های بعد از قرار ملاقات:

-قبل از ترک مطب پزشک متخصص قلب و عروق خود ، زمان های قرار ملاقات های بعدی را جویا شوید. ازمنشی مطب خواهش کنید تاریخ مراجعه بعدی را به طور خوانا و منظم بالای کارت پزشک شما یادداشت نماید تا در ویزیت بعدی دچار سردرگمی نگردید.حتما بپرسید که در صورت داشتن سئوال ، با چه شماره هایی و در چه ساعات ، چه روزهایی و چگونه ارتباط برقرار کنید.

-مهم است بدانید که لزوما داروخانه ها ، نسخه پیچ های باسواد و با مهارت ندارند و حتما طبق توصیه پزشک خود عمل کنید .

-مراقبت از وضعیت سلامتی شما ، به همکاری متخصص قلب و عروق ، تیم پزشکی ، شخص شما و گروه آموزشی ایشان نیازمند است ….پس توصیه های ایمنی را جدی بگیرید .حتما داروها را تا آخر استفاده کنید .

آزمایشات

-عکس ، سی تی اسکن ، ام آرآی ، آزمایش و هر اقدام تشخیصی دیگر را حتی الامکان در مراکز معتبر و مورد قبول متخصص خود انجام دهید که مجبور به تکرار آن ها نباشید. حتی الامکان عکس سی تی و ام آر آی را با گزارش رادیولوژیست نزد متخصص خود ببرید.

-حتما داروها را تا آخر مصرف کنید .این جا صرفه جویی هنر نیست ! تازه اگر مثلا بنا به توصیه نسخه پیچ داروخانه ، اقوام و آشنایان و …. نصف دارو را بخورید و خودسرانه رفتار کنید ، درمان شما موثر نخواهد بود و شاید دچار مشکل شوید ، شاید باعث شود بیماری شما طولانی تر گردد . خوددرمانی ها نه تنها نتیجه ای ندارد بلکه درمان را برای متخصص شما هم سخت تر می کند .متخصص براساس شرایط کنونی شما دارو تجویز کرده است.

-در صورت داشتن سئوال جدید ، موثر نبودن درمان یا مواجه شدن با عوارض جانبی حتما با تیم پزشکی آموزشی متخصص قلب و عروق خود مشورت نمایید ، شاید نیاز باشد که مجدد ویزیت شوید و یا دارو تغییر یابد.
به یاد داشته باشیم که همه افراد نسبت به یک درمان خاص واکنش یکسانی ندارند و برخی مواقع ، برنامه درمانی باید مطابق با وضعیت اختصاصی هر فرد تنظیم شود تا نتیجه بخش باشد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *