روانشناس حضوری

معرفی یکی از بهترین روانشناسان خیابان زند شیراز، خانم حلیمه باصفت

شیراز روانشناس مشاور

معرفی یکی از بهترین روانشناسان خیابان زند شیراز، خانم حلیمه باصفت

در این مقاله که از سری مقالات روانشناس حضوری در سیتی بین می‌باشد قصد داریم به معرفی یکی از بهترین روانشناسان خیابان زند شیراز، خانم حلیمه باصفت بپردازیم، اگر قصد مراجعه به روانشناس در شهر شیراز دارید در ادامه مقاله لیست بهترین رونشناسان شیراز را برای  شما قرار داده ایم.

پیشگفتار:

خیابان زند شیراز، یکی از محل‌های معروف و پرآشوب این شهر زیباست که به دلیل تنوع خدمات و امکانات مختلف، مراکز مختلفی از جمله روانشناسی و مشاوره را در بر می‌گیرد. در این مقاله، به معرفی یکی از بهترین و معروف‌ترین روانشناسان خیابان زند شیراز، خانم حلیمه باصفت پرداخته می‌شود که با تخصص در زمینه‌های مختلف روانشناسی و تجربه‌ی فراوان، به افراد با مشکلات مختلف روانی و روابط خانوادگی، کمک می‌کند.

خانم حلیمه باصفت روانشناس خیابان زند شیراز

نام: خانم حلیمه باصفت

مدرک تحصیلی: مدرک ارشد روانشناسی

تخصص: زوج درمانگر، کودک و نوجوان، درمان اضطراب، افسردگی و وسواس

سابقه کار: تجربه‌ی طولانی در حوزه‌ی روانشناسی

توضیحات:

خانم حلیمه باصفت، یکی از متخصصین روانشناس با تجربه و معروف در خیابان زند شیراز است. او دارای مدرک ارشد روانشناسی از یکی از دانشگاه‌های برتر کشور است و با تخصص در حوزه‌های مختلف روانشناسی مانند زوج درمانگری، کودک و نوجوان، درمان اضطراب، افسردگی و وسواس به افراد مختلف کمک می‌کند.

رویکرد درمانی:

خانم حلیمه باصفت با رویکردی علمی و انسان‌مدار در ارائه مشاوره به مراجعه‌کنندگانش، محیطی صمیمی و اعتمادآمیز ایجاد می‌کند. با توجه به تجربه‌های مختلف خود، او با بهره‌گیری از روش‌های متنوع روانشناسی و تکنیک‌های معتبر، به افراد در حل مشکلات و بهبود روانی‌شان کمک می‌کند.

محدوده‌های مشاوره:

خانم حلیمه باصفت با تخصص در زمینه‌های مختلف روانشناسی، به افراد با مشکلات روانی و روابط خانوادگی کمک می‌کند. او در حوزه‌های زوج درمانگری، مشاوره کودک و نوجوان، درمان اضطراب، افسردگی و وسواس تجربه دارد و می‌تواند به افرادی که با این مسائل مواجه هستند، مشاوره‌های مؤثری ارائه کند.

مدیر و موسس مرکز مشاوره ازدواج و خانواده:

خانم حلیمه باصفت به عنوان مدیر و موسس مرکز مشاوره ازدواج و خانواده در خیابان زند شیراز، با تکیه بر تخصص
و تجربه خود، افراد را در بهبود روابط زوجی و خانوادگی و پیشگیری از بروز مشکلات روانی کمک می‌کند.

نتیجه‌گیری:

خانم حلیمه باصفت با تجربه و تخصص خود در حوزه‌های مختلف روانشناسی، یکی از بهترین و معروف‌ترین روانشناسان خیابان زند شیراز است. با توجه به مدرک تحصیلی، تخصص و سابقه کار، مراجعه‌کنندگان می‌توانند از خدمات مشاوره ارزشمند این متخصص بهره‌مند شوند و به بهبود روانی و روابط خانوادگی خود دست یابند.

** اگر بدنبال شماره دفتر خانم حلیمه باصفت یا باقی روانشناس های شهر شیراز هستید، پست “بهترین روانشناسان شیراز”  را از دست ندهید**

اگر به مباحث روانشناسی علاقمند هستید پست “روانشناس در شیراز” می تواند برای شما سرگرم کننده و جذاب باشد

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *