پاسارگاد آباده

zahra jaafari

25 May 2020

پاسارگاد آباده


پاسارگاد آباده

برای خرید متنوع ترین و با سابقه‌ترین سرامیک شیرازیاب به شما کمک میکند.بیشتر افراد در زمان خرید سرامیک فقط و فقط به زیبایی سرامیک و نقش و نگار آن توجه می کنند، ولی متاسفانه سایر عواملی که برای انتخاب یک سرامیک خوب باید مد نظر قرار نمی دهند. البته این موضوع شاید به دلیل عدم آگاهی باشد. پس به همین دلیل در این مطلب پاسارگاد آباد به شما این آگاهی را می دهد که یک سرامیک خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد.پس با ما همراه باشید

کارخانه پاسارگاد آباده

مدیر این واحد فرهنگی هنری گفت:۲۲۰ بانوی آباده‌ای در واحد فرهنگی هنری شرکت کاشی سرامیک پاسارگاد سرام آباده مشغول به کار شده اند.
این واحد فرهنگی در ۸ رشته منبت کاری، کاشی تزئینی، سفال گری، زیلوبافی، خیاطی، تابلو فرش، فرش‌های سنتی و خیاطی فعال است.
بقایی افزود: محصولات تولیدی بانوان آباده‌ای در این کارگاه‌ها علاوه بر داخل ایران به کشور‌های آرژانتین، روسیه، سوریه، افغانستان، پاکستان، گرجستان و ترکمنستان صادر می‌شوند.
وی گفت: علاقمندان و افراد جویای کار، قبل از شروع به فعالیت در این واحد ، رایگان آموزش می‌بینند.
واحد فرهنگی هنری کاشی سرامیک پاسارگاد سرام با دو هزار و ۵۰۰ متر مربع زیربنا از سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را آغاز کرده است.
پاسارگاد آباده

پاسارگاد آباده

شرکت پاسارگاد آباده

این شرکت با هدف کمک به صادرات کاشی و سرامیک کشور، حجم قابل قبولی انواع کاشی دیوار و کاشی کف به کشورهای مختلف صادر می کند.
تاریخچه ارزشمند ساخت کاشی در ایران، درک نیازهای مخاطبین و مشتریان خارجی، داشتن استانداردهای قابل قبول و ارائه خدمات پس از فروش مطلوب به مشتریان مهم ترین دلیل توفیق مجتمع بزرگ کارخانجات کاشی و سرامیک صدیق سرام آباده در صادرات کاشی و سرامیک تولید شده به بازارهای خارجی است
مجتمع بزرگ کارخانجات کاشی و سرامیک آباده علاوه بر تمرکز روی صادرات کاشی و سرامیک به کشورهای حاشیه خلیج فارس و همسایه درصدد توسعه فعاليتهای تجاری و صادراتی خود در بازارهای اروپا نيز مي باشد.

بیشتر بدان  کانون تبلیغات شیراز

منبع:https://abadehtile.com/


0 نظر

تبلیغات
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در اینترنت بیشتر دیده شو
اصول تبلیغات برای میخکوب کردن مشتریان x بخوانید...