EMAIL US

info@bluecatcleaning.com

وبلاگ

بوشهر

کاشی و سرامیک در بوشهر

کاشی و سرامیک در بوشهر

کاشی و سرامیک در بوشهر

در این پست از سیتی بین قصد داریم به معرفی کاشی و سرامیک در بوشهر بپردازیم .

که شامل آدرس و شماره تماس فروشگاه ها نیز میباشد.

با ما همراه باشید.

کاشی و سرامیک در بوشهر

لیست کاشی و سرامیک در بوشهر

ردیف نام فروشگاه نشانی فروشگاه های کاشی و سرامیک در بوشهر شماره تماس
1

فروشگاه کاشی و سرامیک قاسمی زاده بوشهر

بوشهر، خیابان مطهری، روبروی سه راه هلالی 07733531123
2

کاشی و سرامیک جنوب بوشهر

بوشهر، خیابان سبزآباد، شرق بیمارستان، نبش کوچه مهر 1 07733449576
3

دنیای کاشی و سرامیک بوشهر

بوشهر، روبه روی سه راه هلالی، زیر پلیس+10 07733538036
4

فروشگاه کاشی و سرامیک قصر کاشی بوشهر

بوشهر، خیابان مطهری، روبرو مجتمع زیتون، طبقه همکف 09171719246
5

کاشی باستان بوشهر

بوشهر، بهمنی، خیابان سبزآباد، روبه روی ساختمان موزه دریانوردی 07733525192
بیشتر بخوانید:

با انواع کاشی ها آشنا شوید

کاشی و سرامیک در بوشهر

کاشی سرامیکی و پورسلینی: اسبهای کاری دنیای کاشی ها

بهترین مواد اولیه کم هزینه برای پوشاندن سطوح که تنوع خیلی زیادی هم دارند و از نظر هزینه هم خیلی مناسب باشند، چیزی نیست جز کاشی سرامیکی. البته همه کاشی های سرامیکی ارزان نیستند اما با کمی چانه زدن می توانید کاشی های سرامیکی خیلی خوبی برای رنگ و لعاب دادن به خانه تان پیدا کنید. ساخت کاشی سرامیکی با آجر، گچ، و ماسه شروع می شود و در نهایت به مادهای تبدیل می شود که به آن بیسک می گویند. بیسک به شکل کاشی برش زده شده و در کوره ای با دما 1400 درجه سانتی گراد قرار داده می شود. هرچه دما بیشتر باشد، کاشی مستحکم تر خواهد بود. کاشی سرامیکی طبیعتی متخلخل دارد. بنابراین باید یک روکش براق به کاشی اضافه شده و کاشی دوباره حرارت داده شود تا آن روکش براق سفت شود. گاهی هم روکش براق پیش از آنکه بیسک برای اولین بار در کوره گذاشته شود به سطح آن اعمال می شود.

بنابراین خاصیت اصلی کاشی سرامیکی-جدای از مقرون به صرفه بودنش، این است که می تواند از همان اول به شکل و رنگ های متنوع ساخته شود. پورسلین نوعی کاشی سرامیکی است که چه از جنس پورسلین باشد و چه نباشد باید تحت گواهی PTCA  (آژانس اعطا گواهینامه کاشی پورسلینی) ساخته شود. طبق گفته این آژانس، پورسلین باید از استاندارد PTCA پیروی کند که حاکی از جذب بیشتر آب نسبت به سرامیک هایی است که تحت عنوان پورسلین تولید نشده اند. بنابراین پورسلین برای محیط های خیلی مرطوب مثل اطراف وان حمام و دوش مناسب تر است.

کاشی شیشه ای : شفاف، براق، و زیبا

کاشی و سرامیک در بوشهر

موزاییک شیشه ای که برای ایجاد سطوح براق و چشم گیر و عمودی (دیوار، نه کف یا سقف) بهترین گزینه است، و در طراحی های اوایل قرن 21 زیاد دیده میشد، هنوز هم برای سطوح محدود عمودی به کار رفته و خیلی به چشم می آید. معمولا از این کاشی برای زیباتر کردن دیوار پشت شیر آب در آشپزخانه و سرویس بهداشتی استفاده می شود. کاشی شیشه ای به خاطر خاصیت شکنندگی برای کف مناسب نیست. بیشتر موزاییک های شیشه ای در هنگام خرید به یک توری وصل هستند که به شما کمک می کنند یک فضا 1.5 در 1.5 مری را به راحتی و یکجا نصب کنید. کاشی های شیشه ای ظاهری لوکس و درخشان دارند که با دیگر انواع کاشی ها قابل مقایسه نیست.

کاشی معدنی: مستحکم و سنتی

کاشی معدنی که در گذشته برای پوشاندن سطوح داخل و خارج از خانه مثل حیاط خلوت و راهروهای خانه بسیار مناسب بوده است، از سنگ های معدنی ساخته می شود. درست شبیه به تصاویری که از کوه های ورمونت می بینید، کاشی معدنی هم از دل کوه درآمده، خرد و براق می شد. اما امروزه سازندگان از روش انفصال برای ساختن یک سرامیک براق استفاده می کنند که به سختی سنگ طبیعی است.

کاشی معدنی سطح سختی دارد که به معنای یک گزینه بهتر برای پوشاندن کف است چون اصطکاک بیشتری ایجاد می کند. اما در عین حال به ین معنی هم هست که برای آشپزخانه مناسب نیست چون تخلخل بالایی دارد. با این تفاسیر، حتی اگر کاشی معدنی صیقلی شود تا از تخلخلش کاسته شود، باز هم برای سطوحی که روی آن آشپزی می شود، مناسب نیست.

بیشتر بخوانید:

سنگ: زیبای کاملا طبیعی

کاشی و سرامیک در بوشهر

بهترین مورد برای آشپزخانه و سرویس بهداشتی. در سال های اخیر گرانیت به پرطرفدارترین گزینه در طراحی داخلی و آشپزخانه تبدیل شده است. اما این را هم باید بگوییم که گرانیت ظاهر خیلی زیبایی دارد اما مشکلاتی هم دارد. گرانیت به سادگی می شکند و  مثل کاشی معدنی متخلخل است بنابراین باید صیقلی و روکش شود. فقط هم این نیست، چون گرانیت و مرمر به راحتی خط و خش می افتند و همیشه هم در برابر دمای بالا مثل ته قابلمه مقاوم نیستند.

با این حال، تنوع بالا رنگ و طرح سنگ طبیعی را در کاشی سرامیکی نمی توان دید. همیشه جذاب است و سطوح چشم نوازی برای خانه تان به ارمغان می آورد. بنابراین سنگ طبیعی با همه عیب هایش باز هم از نظر طراحی و زیبایی در جایگاه اول قرار دارد. سنگ طبیعی در حمام به پاهای برهنه رحم  نمی کند. به همین دلیلی هم هست که نصب سیستم گرمایشی در زیر سنگ به شدت توصیه میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت اطلاع از تعرفه تبلیغات و نحوه ثبت آن با شماره‌های زیر تماس بگیرید

09026419750
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
09036280615

سوالات خود را در اینجا بپرسید؟

با ما تماس بگیرید یا شماره تلفن خود را بگذارید ما با

شما تماس میگیریم

    منو دسته های خود را در سربرگ موبایل -> موبایل -> المان منو موبایل -> نمایش/پنهان سازی -> انتخاب منو تنظیم کنید
    ایجاد اولین منو ناوبری در اینجا
    فروشگاه