آموزشی

آموزش رقص شافل درشیراز

اموزش رقص شافل در شیراز

آموزش رقص شافل درشیراز

آموزش رقص شافل درشیراز:سلام بر شما همراهان همیشگی شیرازیاب.مفتخریم که اطلاعات مورد نیازتان را در اختیارتان قرار می دهم.هدف از این پست معرفی مکان آموزش رقص شافل وشماره تلفن  آن است.

با تشکر از نگاه گرم شما بهشیرازیاب.

 

رقص شافل یا شافل ملبورن گونه‌ای رقص باشگاهی و رِیو (rave) است که اواخر دهه ۱۹۸۰ در حلقه‌های موسیقی ریو زیرزمینی ملبورن استرالیا شکل گرفت.

شافل دنس یا رقص شافل رقص مخصوص پا می باشد که بیشترا با اهنگ های شاد اسپانیایی رقصیده میشود.

حرکت تند پنجه و پاشنهٔ پاها مشخصهٔ بارز این رقص است که آن را مناسب انواع موسیقی الکترونیک کرده است.

آدرس  و شماره تلفن  آ موزش رقص شافل در شیراز

 باشگاه ورزشی مدام

 آدرس: صنایع – بعد از پل انجیره – روبروی درب دوم شهرک بهشتی – کوچه ۴۰ دکتر حسابی
موقعیت روی نقشه:
[mappress mapid=”90″]
شماره تلفن : 07136503855

 https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: آموزش رقص شافل در شیراز در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گل 

-این دوره بصورت یک روز درمیان و شامل ۱۲ جلسه می باشد.

-زمان برگزاری کلاس:روزهای فرد ساعت ۱۷:۳۰ الی ۱۸:۳۰

 

رقص

رقص کنشی است انسانی بر مبنای حس و حرکت جهت ابراز حسی پرشور و فزاینده برای دنیای پیرامون که بیان‌کننده یک حالت، تجربه یا درک باشد. رقص می‌تواند در یک محیط اجرایی، روحانی یا اجتماعی اجرا شود.

رقص یکی از رشته‌های هنرهای نمایشی و از هنرهای هفتگانه به‌شمار می‌آید که متشکل از مجموعه حرکات هدفمند انسانیست. این حرکات ارزش و معنای سمبولیک و زیبایی‌شناسانه‌ای دارند که به وسیله کنشگران و تماشاگران به عنوان پدیده‌ای به نام رقص در یک فرهنگ خاص شناخته شده‌است. رقص را می‌توان بر مبنای سبک رقص‌پردازی، زبان حرکتی رقصنده، یا پیشینهٔ تاریخی و مکانی‌اش به انواع مختلف دسته‌بندی کرد و شرح داد. همچنین انواع دیگری از فعالیت‌های بدنی و فیزیکی انسانی را نیز می‌توان در شمار رقص گنجانید، مانند هنرهای رزمی، ژیمناستیک، شنای موزون، سیرکرقص و انواع دیگر.

واژهٔ رقص همچنین برای نشان دادن جنبش‌های موزون و ترازمند جانداران و اشیاء دیگر به کار می‌رود مانند رقص برگ‌ها، رقص جفت‌گیری در جانوران یا رقص باد.

منبع:ویکی پدیا

 

ممنون که تا آخر پست با شیرازیاب همراه بودید.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *