آموزشی

آموزش زبان اسپانیایی برای کودکان

آموزش زبان اسپانیایی برای کودکان

آموزش زبان اسپانیایی برای کودکان

بدون شک زبان اسپانیایی یکی از محبوب ترین زبان ها بعد از زبان انگلیسی به شمار می رود و می تواند در رتبه دوم زبان های

ستایش برانگیز جای بگیرد. اتفاقا درست به همین دلیل است که “آموزش زبان اسپانیایی برای کودکان” را به والدین گرامی

توصیه می کنیم. با ما در شیراز یاب همراه باشید تا بهترین و معتبرترین منابع آموزش زبان اسپانیایی برای کودکان را معرفی

کنیم.

آموزش زبان اسپانیایی به کودکان

آموزش زبان اسپانیایی برای کودکان

مراحل مقدماتی آموزش زبان اسپانیایی برای کودکان را می توانید از آوا شناسی این زبان شاخص و آهنگین شروع کنید. به دلیل تعدد منابع موجود برای آموزش این زبان زیبا و فاخر کودکان به راحتی می توانند با این زبان ارتباط برقرار کنند. از این منظر البته منابع آنلاین و اینترنتی متعددی نیز وجود دارد که به صورت رایگان یا در قبال پرداخت مبلغ ناچیزی می توانید این منابع را دریافت نمایید و مورد استفاده قرار دهید.

 

 

کتاب آموزش زبان اسپانیایی برای کودکان

هر چند بازی ها، فیلم ها و انیمیشن های تلویزیونی می توانند منابع آموزشی مناسبی برای یادگیری زبان اسپانیایی می باشند با این وجود همواره کتاب ها یکی از بهترین منابع در این خصوص به شمار می روند. کتاب ها می توانند شما را وارد دنیای تازه ای کنند که شاید سایر منابع قادر به چنین کاری نباشند. در ادامه به بررسی برخی نمونه ها در این زمینه خواهیم پرداخت.

CONMIGO

CONMIGO  در واقع یک کتابخانه گسترده از کتاب های آموزشی دو زبانه می باشد هر چند شما مجبور هستید برای استفاده از تمام منابعی که در این مجموعه وجود دارند باید اکانت ویژه ای داشته باشید و از کاربران آن باشید با این وجود می توانید یکی از داستان هایی را که در این مجموعه وجود دارد بدون پرداخت حق اشتراک و به صورت رایگان دانلود کنید.  برای این کار کافی است تا روی DESCARGAR کلیک کنید تا فرمت های مختلف دانلود برای این کتاب ها را مشاهده نمایید.

 

کتابخانه دیجیتال بین المللی کودکان

یکی دیگر از مراجع و منابعی که به منظور بهره برداری و استفاده از کتاب های مختلف و آموزش زبان اسپانیایی برای کودکان به شما معرفی می کنیم کتابخانه دیجیتال بین المللی کودکان یا ICDL می باشد که مشتمل بر صدها کتاب در این حوزه می باشد. در این پایگاه جامع بیش از ۱۵۰ کتاب اسپانیایی و ترجمه شده کلاسیک از انگلیسی به اسپانیایی  ونیز کتاب های زبان اصلی اسپانیایی موجود می باشند.

مقالات:

 

منبع: hamyarzaban.com

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *