آموزشی

ادرس مکان فرهنگ شهر شیراز

ادرس مکان فرهنگ شهر شیراز

ادرس مکان فرهنگ شهر شیراز

سلام بر شما همراهان گرامی سایت شیرازیاب. قصد داریم اطلاعات مفیدی در خصوص  ادرس مکان فرهنگ شهر شیراز را در اختیار شما قرار دهیم

سایت دادگاه فرهنگ شهر شیراز

فرهنگ شهر یکی از محله های شهر شیراز در منطقه ۶ شهرداری است که جز یکی از مهم‌ترین محله های شهر به حساب می آید. بلوار شهید رجایی که یکی از اصلی ترین بلوار های فرهنگ شهر است این محل را از غرب به پل احسان و از شرق به پل میدان معلم متصل می کند.این منطقه به دلیل اماکن لوکس تفریحی و تجاری جز یکی از محله های مرفه نشین شهر است

آدرس بانک ملی شعبه فرهنگ شهر شیراز

فرهنگ شهر شیراز منطقه ای است که شامل بلوار شهید رجایی و اطراف آن است. این منطقه از شمال به میدان احسان می رسد و از جنوب با میدان معلم محصور است.
فرهنگ شهر در منطقه ی 6 شهرداری شیراز قرار دارد . اگربه دنبال دسترسی خوب و یا خرید خانه در مرکزیت شیراز هستید فرهنگ شهر برای شما انتخاب خوبی است . البته باید این نکته را به خاطر داشته باشید که قیمت خانه و ملک در فرهنگشهر بالا است . هم چنین به دلیل این که فرهنگشهر شاهراه دسترسی به منطقه معالی آباد ، مربندی ، بلوار پاسداران و قصر الدشت است معمولا در تمام ساعت روز در این منطقه ترافیک شدیدی حکمفرماست.https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: ادرس مکان فرهنگ شهر شیراز در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلآدرس باشگاه فرهنگیان شیراز فرهنگ شهر

مترو :
دسترسی به فرهنگ شهر از طریق خط یک متروی شیراز امکان پذیر است. برای رفتن به فرهنگشهر باید در ایستگاه احسان پیاده شوید .
اتوبوس :
تعدادی از اتوبوس های شهری هم دسترسی به فرهنگشهر را آسان کرده اند .
خط 39 از پایانه احمدی به سمت معالی آباد می رود و از کل خیابان فرهنگ شهر عبور می کند.

آدرس دادگاه فرهنگ شهر شیراز

آدرس فرهنگ شهر در شیراز

مسجد فرهنگ شهر شیراز در محله فرهنگ شهر شیراز واقع شده است.

مسجد فرهنگ شهر (مسجد) در محله فرهنگ شهر شیراز و بلوار اندیشه واقع شده است. این مکان یکی از دو مسجد در محله فرهنگ شهر شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز جراحی خصوصی سپید و همچنین زاکومارکت، کباب گلپایگانی، لوازم تحریر کلاسی، نانوای لواش سنتی و سالن آرایش آهو قرار گرفته است.

ادرس دادسرای فرهنگ شهر شیراز

شیراز در بخش مرکزی استان فارس، در ارتفاع ۱۴۸۶ متر بالاتر از سطح دریا و در منطقهٔ کوهستانی زاگرس واقع شده و آب و هوای معتدلی دارد. این شهر، از سمت غرب به کوه دراک، از سمت شمال به کوه‌های بمو، سبزپوشان، چهل‌مقام و باباکوهی (از رشته‌کوه‌های زاگرس) محدود شده‌است.

ادرس دقیق فرهنگ شهر شیراز

شیراز، سومین شهر ایران بود که پس از تبریز و تهران، در سال ۱۲۹۶ خورشیدی، نهاد شهرداری در آن تأسیس شد.[۵][۶] شهرداری شیراز به ۱۱ منطقهٔ مستقل شهری، تقسیم شده و جمعاً مساحتی بالغ بر ۲۴۰ کیلومتر مربع را شامل می‌شود.

آدرس اداره دارایی فرهنگ شهر شیراز

نام شیراز در کتاب‌ها و اسناد تاریخی، با نام‌های مختلفی نظیر: «تیرازیس»، «شیرازیس» و «شیراز» به ثبت رسیده‌است. محل اولیهٔ این شهر در محل قلعهٔ ابونصر بوده‌است. شیراز در دوران بنی‌امیه به محل فعلی منتقل می‌شود، و به بهای نابودیِ اصطخر – پایتخت قدیمیِ فارس – رونق می‌گیرد. این شهر در دوران صفاریان، بوییان و زندیان، پایتخت ایران بوده‌است.

آتش نشانی فرهنگ شهر شیراز

شیراز از دیرباز به واسطهٔ مرکزیت نسبی‌اش در منطقهٔ زاگرس جنوبی و واقع‌شدن در یک منطقهٔ به نسبت حاصل‌خیز، محلی طبیعی برای مبادلات محلی کالا بین کشاورزان، یک جانشینان و عشایر بوده‌است. همچنین این شهر در مسیر راه‌های تجاری داخل ایران به بنادر جنوب مانند بندرعباس و بندر بوشهر قرار گرفته‌است.

 

مطالب بیشتر:

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *