آدرس و شماره تماس, اماکن, بازی و سرگرمی

اسکیپ روم شیراز

اسکیپ روم شیراز

اسکیپ روم شیراز

با سلام خدمت بازديدکنندگان سايت شيرازياب هاي عزيز، در اين پست قصد داريم به بررسي اسکیپ روم شیراز به همراه آدرس و شماره تماس ادامه مطلب در اختيار شما کاربران عزيز قرار دهيم از همراهي شما سپاسگزاريم.

اسکیپ روم یا اتاق فرار چیست؟

اتاق فرار یک مخمصه و بازی ماجراجویی فیزیکی است که در آن بازیکنان با استفاده از سرنخ‌ها، نکات و استراتژی‌ها برای حل مسائل و دستیابی به اهداف خود، یک سری از پازل‌ها و معماها را حل می‌کنند. بازیکنان در محدودیت زمانی مشخص برای یافتن پاسخ معماها و سرنخ‌هایی که داخل اتاق پنهان شده‌اند، با هم تلاش می‌کنند. اتاق‌های فرار از بازی‌های ویدئویی «فرار از اتاق» الهام گرفته شده‌است.

اتاق فرار چگونه فضایی دارد؟

اتاق‌های فرار عموماً در قالب فضاهایی از قبیل زندان، سلول انفرادی، خانه‌های متروکه، فضاپیماها و هر مکان دیگری که سازگار با داستان بازی باشد، در دنیای واقعی شبیه‌سازی می‌شوند. هر اتاق فرار شبیه به تمام فیلم سینمایی دارای ژانر و سناریویی مشخصی می باشد، همانگونه که در فیلم های سینمایی نویسنده، بازیگران، کارگردان، تهیه کننده، دکوراتور و سایر دست اندرکاران همواره می کوشند تا اثر نهایی هرچه بیشتر به ژانر و سناریوی فیلم نزدیک و مرتبط باشد و برای مخاطبان حس همزاد پنداری و پویایی اثر را زنده کند، در اتاق فرار نیز سرمایه گزاران، طراحان، مجریان و گیم مستر همواره در تلاشند تا بازیکنان در طول بازی حس حضور در فضایی واقعی را تجربه کنند.

منبع: ویکی پدیا

اسکیپ روم شیراز کجاست

ردیفاتاق فرار و اسکیپ رومآدرس اتاق فرار و اسکیپ روم های شیرازشماره تماس

1

اتاق فرار پارک آزادی

تله – سلول

شیراز، میدان آزادی، پارک آزادی09171870903

2

اتاق فرار رازماز

شعبه مرکزی

شیراز، ابتدای بلوار چمران، کوچه 12071-​36262388

3

اتاق فرار رازماز

شعبه قصردشت

شیراز، چهارراه زرگری به سمت فلکه قصردشت، نبش کوچه 77071-36266064

4

اسکیپ روم آلکاتراز روم

شیراز، مجتمع خلیج فارس، ورودی شماره 5 پارکینگ، ورودی سینما هنر شهر آفتاب09175665676

5

پنیک روم

شیراز، پارامونت، مجتمع تجاری تفریحی زیتون071-32305000https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: اسکیپ روم شیراز در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلاسکیپ روم شیراز تخفیف

شما میتوانید جهت اطلاع از اسکیپ روم شیراز تخفیف اینجا کلیک نمایید.

 

ار مطالب زیر دیدن فرمایید:

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *