ان ال پی

ان ال پی در شیراز

ان ال پی در شیراز

ان ال پی در شیراز

پس از استقبال بینظیر علاقمندان حوزه برنامه ریزی عصبی کلامی (NLP) در شهرهای اصفهان، مشهد، اهواز، تهران، کرج و…. اینبار مهمان مردم عزیز شیراز هستیم تا با آموزش مباحث ناب توسعه فردی با استفاده از آخرین علوم و تکنیک های موفقیت را ارائه دهیم. ثبت نام کارگاه مهندسی ذهن و تحول فردی با اجرای تکنیک ها عملی و استاندارد ان ال پی در شیراز توسط استاد سجاد زمانی مستر و مدرس روش ان ال پی و هیپنوتیزم اریکسونی شروع شد. در این دوره با شیرازیاب تکنیک های کنترل ذهن و تغییر سبک زندگی را با رویکرد ان ال پی بررسی میکنیم.

ان ال پی چیست؟

برنامه‌نویسی عصبی زبانی یکی از علوم و دانشی می‌باشد که به تغییر و تحول در وجود انسانی و رشد فردی و اجتماعی هر شخص می‌پردازد.  این دانش به ارتباط بین زبان کلامی و غیر کلامی و تأثیر آن بر ذهن و مغز و سیستم عصبی مرتبط با آن می‌پردازد و خلق تجربیات درونی و بیرونی که ما در واقعیت‌های زندگی خود تجربه می‌کنیم را از فرایندهای زبانی و سیستم عصبی مورد بحث و بررسی قرارمی دهد.

کارگاه ان ال پی در شیراز

در این کارگاه که برای اولین بار در شیراز برگزار میگردد، به تکنیک های عملی و تاثیرگذار ان ال پی پرداخته میشود تا دانش آموختگان بتوانند با استفاده از تکنیک های استاندارد مطابق با سرفصل های آکادمی های بین المللی NLP مسیر زندگی خود را برای همیشه تغییر دهند. واقعیت این است که ذهن انسان یک ماشین برنامه پذیر است و با اطلاع از نحوه تفکر و عملکرد ذهن میتوان بهترین برنامه ریزی را برای ذهن انجام داد. حتما میپرسید این عمل چگونه اتفاق می افتد؟

بررسی‌های ان ال پی

در کارگاه های ان ال پی در ابتدا به بررسی ذهن و نحوه تفکر و پردازش اطلاعات مغز می پردازیم و سپس فرآیند تولید یک رفتار را به شرکت کنندگان آموزش میدهیم. با اشراف به چنین شرایطی و استفاده از قدرت ضمیر ناخودآگاه به جعبه سیاه ذهن و زمانی که عادات، رفتار و باورهای ما شکل گرفته اند، رجوع میکنیم. در مرحله بعد با استفاده از اصل انعطاف پذیری عصبی و تغییر چارچوب های ذهنی یک رفتار یا عادت را جایگزین رفتار یا عادت قبلی می کنیم.

با تکرار رفتار جدید، نتایج جدید نیز حاصل می گردد و فرد با استراتژی جدید فکری به زندگی ادامه میدهد.

در اغلب افرادی که در دوره های آموزش ان ال پی شرکت میکنند، چند سئوال مشترک یافت می شود و آن اینست:

چگونه سبک زندگی منحصر به فرد خود را بیابم؟

چرا در زمان تصمیم گیری دچار ترس و تردید میشوم و نمیتوانم عملکرد مناسبی داشته باشم؟

چگونه میتوانم یک عادت و رفتار مناسب بسازم تا بهترین نتیجه را در زندگی و محیط کار خود داشته باشم؟

من دچار باورهایی هستم که نمیتوانم آنها را تغییر دهم و مشکلات زیادی گریبان زندگی شغلی و زندگی مشترکم را گرفته است، چگونه آنرا شناسایی کنم؟

اگر شما نیز دارای چنین دغدغه هایی هستید، باید بدانید نیاز به یک بازنگری بزرگ در سبک زندگی خود دارید. یکی از تفاوت هایی که در دوره های ان ال پی نسبت به روش های دیگر وجود دارد اینست که ابتدا به بررسی و ریشه یابی رفتار و عادات پرداخته میشود. پس از این مرحله رفتار مناسب را جایگزین رفتار قبل می کنیم زیرا باور داریم انجام رفتارهای جدید منجر به نتایج جدید میشود. در عین ناباوری افرادی را میبینیم که همان رفتارها و سبک زندگی گذشته را پیش گرفته اند و هربار انتظار یک نتیجه جدید را دارند.

منبع: https://fa.wikipedia.org/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *