تفریحی سرگرمی

باشگاه علوی شیراز

باشگاه ورزشی علوی شیراز

باشگاه علوی شیراز

سلام به همه دوستان سایت شیرازیاب.ممنونم که تا این لحظه ما را دنبال میکنید.ورزش بهترین براه برای سلامت روح و روان است.در این پست میخواهیم به معرفی یکی از باشگاهها به نام باشگاه علوی شیراز بپردازیم و شما را با رشته های آموزشی آن و آدرس و شماره تماس باشگاه آشنا کنیم.https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: باشگاه علوی شیراز در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلباشگاه علوی شیرازفلکه گاز

مدیریت : علی اکبر گنجور

ساعت کار : 7 الی 19 ویژه بانوان / 19 الی 23 ویژه آقایان

خدمات : کلاس های ایروبیک

بدنسازی :بدن‌سازی، پرورش اندام یا زیبایی‌اندام (به انگلیسی: Bodybuilding) ورزشی است که در آن فرد بدن‌ساز با انجام تمرین‌های مختلف قدرتی و استقامتی بر روی عضلات خود، همچنین تغذیه مناسب و البته استراحت کافی به ساخت بدنی حجیم، کات شده و متناسب مبادرت می‌ورزد.

بدنسازی

بدنسازی

ژیمناستیک ویژه بانوان

ژیمناستیک ویژه بانوان 

ژیمناستیک ویژه بانوان

کاراته :کاراته هنر مبارزه کردن با دست خالی یکی از رشته‌های رزمی است. مسابقات کاراته مدرن در دو بخش کومیته (بخش مبارزه) و کاتا (بخش اجرای فرم) برگزار می‌شود. . نوعی هنر رزمی متعلق به جزایر ریوکیو است، جایی‌که امروز در اوکیناوای ژاپن قرار دارد.

کاراته 

کاراته

تکواندو:

تکواندو یکی از ورزش های رزمی شرق آسیا و هنر رزمی سنتی کشور کره است که در حدود ۲۰۰۰ سال قدمت دارد. تکواندو واژه ای کره ای به معنی پریدن و شکستن بوسیله قدرت دست و پا در کوتاه ترین زمان ممکن است.

فلسفه هنر رزمی تکواندو بر آرامش روح و روان، پویایی ذهن و اندبشه، و سلامت جسمی دلالت دارد در این هنر رزمی، فنون مخصوص حرکات پاها و دست ها  آموزش داده می شود تا فرد بتواند در مواقع خطر با وارد کردن ضربات موثر و گاها خطرناک و سنگین از خود دفاع کند.

تکواندو 

تکواندو

کونگ فو

کونگ فو 

کونگ فو

ادرس باشگاه علوی شیراز

آدرس :شیراز – فلکه گاز – ساختمان امین

باشگاه اسکیت علوی شیراز

برای مراجعه به این بخش از باشگاه هم میتوانید با مراجعه به بخش آدرس و شماره تلفن این باشگاه از لیست کلاسهای اسکیت باشگاه علوی مطلع شوید.

شماره باشگاه

شماره تماس : 0713227060807132273380

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *