روانشناسی

بهترین روانشناس در ترکیه

بهترین روانشناس در ترکیه

سلام و درود به همه ی شما همراهان و دوستداران همیشگی سیتی بین. بهترین روانشناس در ترکیه عنوان و موضوعی است که در این پست به آن خواهیم پرداخت و در این موضوع نکات مهمی را به شما بیان خواهیم کرد پس تا پایان با ما همراه باشید.

 

روانشناس ایرانی در استانبول، مشاور خوب در ترکیه

کاربرد و هدف مشاوره خانواده چیست؟ - مرکز مشاوره و روانشناسی شیوا

چرا به دنبال روانشناس ایرانی در استانبول و مشاور خوب در ترکیه هستید؟ از دلایل آن می توان به هزینه های بالای مشاوره در ترکیه، همزبانی متخصصین و روانشناسان ایرانی، و راحتی در دریافت مشاوره به صورت آنلاین اشاره کرد. با ما باشید با توضیح مشاوره آنلاین و همچنین معرفی روانشناس خوب برای مشاوره به ایرانیان مقیم ترکیه و استانبول … اما اگر در دریافت وقت عجله دارید روی کادر زیر کلیک کنید.

آیا روانشناسان آنلاین واقعی هستند؟

پاسخ کوتاه به این سوال این است: بله. مشاوره روانشناسی آنلاین، متخصصین واقعی هستند که تحصیلات تکمیلی را گذرانده اند. مشاورین آنلاینی که به صورت مجازی پیدا می کنید، اغلب همان مشاورینی هستند که ممکن است به صورت مشاوره حضوری با آنها روبرو شوید. مشاوران و روانشناسان آفلاین سلامت روان نیز از قدرت فناوری و تکتولوژی استفاده می کنند تا روش ها و تکنیک های خود را به صورت مجازی انجام دهند، آنلاین باشند و با استفاده از چت زنده و جلسات ویدیویی به همان اندازه مؤثر باشند. روانشناس آنلاین استانبول دقیقا همان فردی است که در ایران بصورت حضوری مشاوره می دهد. همچنین این نکته را مدنظر داشته باشید که درمانگران و مشاوران معتبر دارای مجوزها و اعتبارات مشابه با مشاوران و درمانگران سنتی، حضوری هستند.

پزشکان آنلاین سلامت روان مشتاق کمک به افرادی مانند شما هستند که با چالش های زندگی دست و پمجه نرم می کنند. شاید شما با بیماری های روانی مانند اختلال دوقطبی، اضطراب یا افسردگی زندگی می کنید و باید به یک درمانگر یا روانشناس مراجعه کنید. شما می خواهید با یک شخص واقعی صحبت کنید و احساس کنید که آنها با احساسات شما همدردی می کنند. یک درمانگر آنلاین مراقبت می کند و می خواهد در هر مشکلی که در زندگی شما وجود دارد به شما کمک کند، و آنها یک فرد واقعی هستند که به مراجعان خود اهمیت می دهند.

روانشناس ایرانی در استانبول، انواع درمان های زیر را به صورت آنلاین ارائه می دهد:

طبق مطالعه ای که توسط مؤسسه ملی بهداشت ذکر شده است، مراجعین به مزایای قابل توجهی از درمان آنلاین اشاره کردند. مزایای مشاوره آنلاین توسط روانشناس آنلاین به دلایل مختلفی ظاهر می شود، یکی از آنها تخصص متخصصان سلامت روان آنلاین است.

چرا باید به یک روانشناس مجازی مراجعه کنم؟

روانشناسان آنلاین می توانند همان کارهایی را انجام دهند که روانشناسان حضوری سنتی می توانند انجام دهند، فقط در یک محیط آنلاین. مردم بسیاری از مشکلات را با استفاده از مشاوره آنلاین برای درمان مسائل مربوط به رابطه یا غلبه بر چالش های سلامت رفتاری حل کرده اند. اگر در مورد مشاوره آنلاین شک دارید، بدانید که بسیاری از افراد مانند شما از درمان آنلاین سود برده‌اند، خواه با اضطراب، افسردگی و یا تجربه یک چالش زندگی مانند طلاق یا مرگ در خانواده درگیر باشند.

بسیاری از مراجعان مشاوره آنلاین امروزی از استفاده از روش های درمانی رایج مانند درمان شناختی-رفتاری (CBT) برای تغییر تفکر منفی به نتایج مثبت استفاده می کنند. مشاوره روانشناسی آنلاین مانند درمان شناختی و (CBT) واقعاً به افراد در حل مشکلاتشان کمک می کند و سابقه موفقیت آمیزی داشته است. در مطالعه ای که توسط مرکز پزشکی دانشگاه پیتسبورگ انجام شد، بیماران پس از استفاده از خدمات آنلاین سلامت روان، بهبود قابل توجهی را در علائم اضطراب و افسردگی خود گزارش کردند. درمان آنلاین راهی مناسب برای مقابله با مشکلات شما است، خواه نگرانی های فردی مرتبط با سلامت رفتاری شما باشد – یا مسائل پیچیده تری در رابطه یا مواردی که بر گروه های خاصی از افراد، مانند جامعه LGBTQ تاثیر می گذارد.

برای برخی افراد، هرگونه تعامل با اینترنت، از سفارش یک جفت کفش گرفته تا رزرو تعطیلات، کمی مشکوک تر از انجام همان کار در زندگی واقعی است. خوب است که هنگام سفارش هر چیز آنلاینی محتاط باشید، به خصوص در جایی که کمتر وب سایت های معتبر درگیر هستند. بسیار مهم است که اعتبار وب سایت هایی که خدمات درمانگران آنلاین را تبلیغ می کنند زیر سوال ببریم و بررسی کنیم.

روانشناس ایرانی در استانبول، یافتن درمانگران واجد شرایط و دارای مجوز آنلاین

هنگام جستجوی یک روانشناس آنلاین، چند نشانه قرمز وجود دارد که باید بدانید. یک وب سایت ضعیف ممکن است قانونی باشد یا نباشد، اما برای جلوگیری از این خطر فقط یک کلیک ماوس هزینه دارد.

وب‌سایتی هایی که از روش پرداخت غیر ایمن و غیرقابل ردیابی استفاده می کنند، اطلاعات تماس و مکان مانند شماره تلفن و آدرس فیزیکی را فهرست نمی‌کنند یا نرخ‌های مشکوک پایینی را ارائه می دهند، احتمالاً برای انتخاب مناسب نیستند. قطعا عقل سلیم شما در انتخاب مرکز مشاوره آنلاین و روانشناس ایرانی آنلاین در استانبول کمکتان خواهد کرد. البته همه خدمات درمانی آنلاین کلاهبرداری نیستند. چندین سایت معتبر مشاوره آنلاین ارائه می دهند.

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *