غذا و خوراکی

بیرون بر پاتیل شیراز

بیرون بر پاتیل شیراز

بیرون بر پاتیل شیراز

بیرون بر پاتیل شیراز

سلام و درود خدمت شما همراهان گرامی شیرازیاب.اگر به دنبال یک بیرون برخوب هستید وحوصله ی آشپزی ندارید با من همراه باشید تا دراین پست این بیرون بر را به شما معرفی کنم و اطلاعاتی اعم از آدرس,شماره تلفن,نوع سفارش وساعات کاری این بیرون بر را تقدیم تان کنم.

با سپاس فراوان از حسن انتخاب شما عزیزان.

 https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: بیرون بر پاتیل شیراز در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گل 

نوع سفارش

ایرانی -دریایی -تهیه غذا و کترینگ -سوخاری -ماهی -سنتی -بریان -منوی هفتگی -سالاد
اینستاگرام:pateeltakeaway

آدرس وشماره  تلفن بیرون بر پاتیل شیراز

آدرس : بلوار شهید بهشتی (خلدبرین)، بین کوچه ۱۶ و ۱۸

موقعیت روی نقشه:

[mappress mapid=”145″]

شماره تلفن:0713647631707136475182

ساعات کاری:همه روزه ازساعت 8:30صبح تا 11 شب

 

 

سرویس کترینگ غذا چیست؟

مراسمات امروزی معمولا همراه با سرویس غذا برگزار می شوند. این خدمات غذا می توانند توسط کترینگ ها ارائه شوند. سرویس های کترینگ از پیشخدمت‌ها و گارسون‌ها می خواهند تا میزها را آماده کرده و مهمان ها را برای صرف غذا راهنمایی کنند. همچنین قبل از برگزاری مراسم، یک نماینده فروش به مشتری کمک می‌کند تا مواد غذایی، محل و دکوراسیون را در محدوده قیمت مورد نظر خود انتخاب کرده و روش صدور صورت‌ حساب را تنظیم کند.

همان طور که اشاره شد، کترینگ ها برای مهمانی‌ها، رویدادها و موسسات غذا فراهم می ‌کنند. آن ‌ها می‌توانند برای حدودا ۵۰۰ نفر در سالن پذیرایی و یا در جلسات کوچک غذا ارائه کنند. کترینگ ها بر اساس نیازهای مشتریان خود خدمات می دهند.

ویژگی های کترینگ موفق

کترینگ برای موفق بودن باید همواره قدم بعدی در فرآیند سرویس دهی و تهیه غذا را پیش بینی کند. به عنوان مثال مواردی مانند سرگرمی، گل آرایی و چیدمان میز و صندلی باید در نظر گرفته شود.

برای به چالش کشاندن یک کیترینگ میتوان به جزئیات آن توجه کرد. مهمترین جزئیات منوی غذاست. نه تنها تنوع غذاهای ارائه شده مهم است، بلکه غذا باید با دقت تمام انتخاب شود.

نکات دیگری که کترینگ خوب و بد را از هم متمایز می کند:

  • طریقه پذیرایی از مهمان ها
  • دیزاین محیط پذیرایی
  • طراحی میزها و ظروف غذا

 

سپاس از همراهی شما با شیرازیاب.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *