اماکن, دسته‌بندی نشده

بیمه سامان ستارخان

بیمه سامان ستارخان

بیمه سامان ستارخان

روز همگی بخیر، ممنون از اعتماد شما به شیراز یاب. امروز قصد داریم تا بیمه سامان ستارخان رو به شما معرفی کنیم. در ادامه شما میتوانید آدرس، شماره تلفن … را بیابید.

 

بیمه سامان ستارخان

                بیمه سامان ستارخان

آدرس:تهران، میدان توحید، خیابان ستارخان، خیابان باقرخان، پلاک۹۹، واحد ۷ و ۹

تلفن: ۰۲۱۶۶۵۷۵۱۱۱

برای دیدن لینک های بیشتر کلیک کنید

نمایندگی بیمه سامان ستارخان

نمایندگی بیمه سامان:

شركت بيمه سامان در اسفندماه سال 1383 به منظور انجام انواع معاملات مربوط به امور بيمه‌هاي بازرگاني در رشته بيمه‌هاي اشياء، مسئوليت و اشخاص با سرمايه 200 ميليارد ريالي منقسم به 200 ميليون سهم با ارزش اسمي يك هزار ريالي مجوز فعاليت خود را از بيمه مركزي گرفت و به عنوان ششمين عضو گروه مالي سامان در اداره ثبت شركت‌ها به شماره 241059 به ثبت رسيد.

در طی این سالها، شرکت بیمه سامان چندین بار افزایش سرمایه داده است که در آخرین مصوبه مجمع فوق العاده سهامداران در سال 98 مقرر گردید سرمایه ثبتی بیمه سامان به 2.500 میلیارد ریال افزایش یابد.

بانك سامان، شركت سرمايه‌گذاري بانك سامان، شركت الین شیمی، صندوق بازنشستگي شركت ملي صنايع مس ايران و شرکت شیشه همدان و شرکت خودروسازی کارمانیا به همراه جمعي از اشخاص حقيقي و حقوقي با سوابق طولاني در صنعت بيمه، صنايع مالي و توليدي اعضاي هيأت مؤسس شركت بيمه سامان را تشكيل مي‌دهند.

تركيب سهامداران شركت بيمه سامان با داشتن 1500 سهامدار شامل 42 درصد اشخاص حقوقي و 58 درصد اشخاص حقيقي است. البته با توجه به اینکه سهام شرکت بیمه سامان در فرابورس با نماد «بساما» عرضه شده است، امکان تغییر در ترکیب سهامداران به صورت روزانه وجود دارد.

ستارخان:

خیابان ستارخان (نام پیشین: خیابان تاج) یکی از مهمترین خیابان‌های شهر تهران است که تماماً در منطقه ۲ شهرداری تهران قرار گرفته ‌است. این خیابان به پاس کوشش‌ها و مجاهدت‌های ستارخان یکی از سرداران جنبش مشروطه ایران به نام او نامگذاری شده است.

این خیابان که پیش از انقلاب اسلامی ایران خیابان تاج نام داشت، از میدان دوم صادقیه (آریاشهر) آغاز شده و پس از گذر از میدان اول صادقیه به تقاطع خیابان خسرو می‌رسد. پس از آن خیابان دو طرفه شده و از زیر پل‌های بزرگراه یادگار امام و پل ستارخان عبور می‌کند تا به سه راه تهران ویلا برسد. پس از آن خیابان باقرخان از آن منشعب می‌شود تا در میدان توحید که در گذشته میدان کندی نام داشت به انتهای خود می‌رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *