آدرس و شماره تماس, خدمات

تماس با استاد علی شیرازی نقاشی خط

تماس با استاد علی شیرازی نقاشی خط

تماس با استاد علی شیرازی نقاشی خط

سلام بر شما همراهان گرامی سایت سیتی بین. قصد داریم اطلاعات مفیدی در خصوص  تماس با استاد علی شیرازی نقاشی خط را در اختیار شما قرار دهیم.

استاد علی شیرازی نقاشیخط

علی شیرازی (زاده‌ی ۱۳۳۹) خوشنویس اهل ایران است.

شیرازی آموزش خوشنویسی را از ۱۳۵۴ زیر نظر نصرالله معین اصفهانی آغاز کرد و پس از دریافت گواهینامه ممتاز از انجمن خوشنویسان ایران، در محضر غلامحسین امیرخانی، استاد ارشد انجمن خوشنویسان ایران، به صورت حضوری و مکاتبه‌ای تعلیم دید. سپس مدتی در جایگاه ریاست انجمن خوشنویسان استان اصفهان فعالیت کرد. وی در سال ۱۳۶۷ به تهران مهاجرت کرد و به عضویت شورای عالی انجمن خوشنویسان ایران درآمد.[۱]https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: تماس با استاد علی شیرازی نقاشی خط در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلآثار نقاشیخط استاد علی شیرازی

اطلاعات تماس

علی شیرازی در سال ۱۳۷۸ «گواهینامه استادی» از انجمن خوشنویسان ایران را دریافت کرد و موفقیت‌های بسیاری را به دست آورد که می‌توان به برخی از توفیقات او به شرح ذیل اشاره کرد:

  • برگزاری ۱۰ دوره کلاس‌های فوق ممتاز خوشنویسی در آتلیه شخصی خود هنرمند در تهران، فرهنگسرای هنر، انجمن خوشنویسان ایران و خانه هنرمندان ایران
  • برگزاری ۱۹ نمایشگاه انفرادی خوشنویسی در داخل و خارج از کشور
  • برگزاری بیش از ۱۰ سخنرانی، جلسات پرسش و پاسخ و کلاس‌های کارگاهی
  • چند مجموعه از آثار هنری ایشان انتشار یافته‌است:
  • مجموعه «قاصدک»؛ نقاشی_خط با وفاداری به خط نستعلیق
  • مجموعه «دفتر دانایی»؛ گزیده اشعار فردوسی
  • برگزیده آثار؛ ناشر سازمان فرهنگ و ارتباطات[۲]

نقاشیخط های استاد علی شیرازی

اواخر تابستان ۹۶ زمزمه‌هایی در فضای مجازی پیچید که برخی آثار علی شیرازی با دست انجام نشده و احتمالاً با کاترپلاتر یا دستگاه چاپ تولید شده‌اند.[۳] افشین پرورش با منتشر کردن ویدئوهایی در صفحات خودش به این ظن دامن زد[۴] و علی شیرازی در مصاحبه‌هایی به وی تاخت.[۵]

مطالب بیشتر:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *