خدمات, دوربین

خرید دوربین دست دوم در شیراز

خرید دوربین دست دوم در شیراز

باسلام خدمت دوستان عزیز و همراهان گرامی شیرازیاب امروز می‌خواهد به شما اطلاعاتی در مورد خرید دوربین دست دوم در شیراز قرار دهد. ممنون که با ما هستید!

خرید دوربین دست دوم در شیراز

راهنمای خرید دوربین دست دوم در شیراز

شاید خودتان یک عکاس اهل شیراز باشید و یا برای سفر به شیراز رفته اید و تازه یادتان آمده که دوربین عکاسی ندارید. در هر صورت اگر کمی تحقیق کنید می توانید یک دوربین دست دوم مناسب در شیراز بخرید. قبل از خرید دوربین دست دوم در شیراز باید بدانید چه نوع دوربینی مناسب شماست. این که چه نوع دوربینی باید بخرید بستگی به این دارد که چه نوع عکس هایی قرار است بگیرید. آیا شما یک عکاس حرفه ای هستید؟ یا تنها برای ثبت خاطراتتان عکس می گیرید؟ در هر صورت باید دوربینی را انتخاب کنید که با نیازهای شما متناسب باشد.

علاوه بر آن باید نکاتی دیگر را مورد توجه قرار دهید از جمله:

خرید از فروشنده معتبر

بارها در مقالات مختلف به این نکته اشاره شده است که همیشه باید از فروشندگان معتبر خرید کنید. افراد سودجوی زیادی در بازار هستند که شما را گمراه کرده و محصول بی کیفیت را به شما می فروشند. بهتر است از یک فرد مورد اعتماد و یا نمایندگان رسمی خرید انجام دهید. با کمی جستجو می توانید فروشگاه های معتبری  را پیدا کنید  که اجناس دست دوم را خرید و فروش می کنند. این فروشگاه ها اجناس را به خوبی بررسی می کنند و حتی برای جنس دسته دوم فروخته شده گارانتی نیز ازائه می کنند.

شمارنده شاتر را بررسی کنید

شمارنده شاتر در دوربین های عکاسی تعداد دفعات به کارگیری کامل شاتر را نشان می دهد و این به شما می  گوید که تقریبا تا زمان نیاز به تعویض شاتر چقدر باقی مانده است. برای فهمیدن اینکه دوربین مورد نظر چند باز شاتر زده است می توانید یک عکس بگیرید و شمارنده را بررسی کند. در بعضی از دوربین ها می توان این شمارنده را ریست کرد اما بعضی مدل ها این قابلیت را ندارند. بعضی از مدل های دوربین دارای نرم افزارهای جانبی هستند که می توان از انها برای فهمیدن ظول عمر شاتر استفاده کرد.

خرید دوربین دست دوم در شیرازhttps://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: خرید دوربین دست دوم در شیراز در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلحسگر دوربین را بررسی کنید

یکی از مهمترین کارهایی که در هنگام خرید دوربین دست دوم باید انجام دهید بررسی حسگر دوربین است. ممکن است که ظاهر دوربین کاملا سالم به نظر برسد اما شما نباید ظاهربین باشید. اگر هرگونه مشکلی در زیر این ظاهر زیبا وجود داشته باشد بهتر است که هرچه زودتر آن را کشف کنید. خراش ها و نقص های روی حسگر بسیار مهم هستند. باید در هنگام خرید دوربین دست دوم در شیراز بسیار با احتیاط عمل کنید چراکه ممکن است فروشنده در مورد وضعیت داخلی دوربین کاملا با شما رو راست نباشد. قبل از خرید دوربین دست دوم در شیراز حتما با چراغ قوه نور را بر روی حسگر بیاندازید و آن را کاملا بررسی کنید و مطمئن شوید که هیچ مشکلی وجود ندارد. اگر در هنگام خرید به اندازه کافی دقت نکنید در آینده کاملا پشیمان خواهید شد.

بدنه دوربین را بررسی کنید

هنگام بررسی بدنه دوربین کمی ظاهر بین بودن اشکالی ندارد. معمولا با بررسی بدنه دوربین می توانید بفهمید که چقدر خوب از آن مراقبت کرده اند. وجود شکستگی و خراش های عمیق می تواند نشانه این باشد که دوربین به زمین افتاده است. دوربین ها تا حد امکان با دوام ساخته می شوند اما بهتر است که به دوربین ضربه خورده اعتماد نکنید چرا که ممکن است بر اثر ضربه آسیب های داخلی جدی به دوربین وارد شده باشد.
یادتان نرود که گیره لنز دوربین ( یا همان ماونت لنز) را هم بررسی کنید. این قسمت باید تمیز باشد و شرایط خوبی داشته باشد، بدون هیچگونه آسیب دیدگی. این قسمت را با قرار دادن لنز بر روی دوربین و اینکه لنز چگونه در محل مورد نظر قرار می گیرد بررسی کنید. وقتی لنز را بر روی دوربین قرار می دهید باید محکم در جای خود قرار بگیرد و شل نباشد. مطمئن شوید که صفحه نمایش دوربین نیز سالم باشد چرا که در صورت آسیب جدی به این قسمت باید آن را تعویض کنید.

خرید و فروش دوربین عکاسی دست دوم در شیراز

آگهی های خرید دوربین عکاسی در شیراز سایت دیوار

آگهی های خرید دوربین عکاسی در شیراز سایت شیپور

از سایر پست‌های ما نیز دیدن بفرمایید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *