خبر شیراز

دختری که در شیراز گمشده

دختری که در شیراز گمشده

دختری که در شیراز گمشده

با سلام . درباره ی دختری که در شیراز گمشده کنجکاوید؟. این پست درباره ی دختر اصفهانی است که در شیراز به طور مرموزانه ای ربوده شده است. برای اطلاع کامل با شیرازبین همراه باشید.

خلاصه داستان دختری که در شیراز گمشده:

این دختر وقتی  به زیر پل معالی آباد شیراز می‌رود تا سوار تاکسی شود، دوربین‌های مداربسته تصاویری از او را ثبت کرده اند. اما بعد از آن، هیچ دوربینی در اطراف نبوده است که وقوع رویداد را نشان دهد. در حال حاضر، هیچ خبری از سما جهانباز وجود ندارد و ما در انتظار اطلاعات بیشتری هستیم.

سرنخ های این پرونده مرموز:

پرونده مرموز دختری که دانشجوی اصفهانی بود و هنوز هم گم شده است، همچنان بسته نشده است و ما هنوز به سرنخ‌های جدیدی درباره سرانجام این دختر نرسیده‌ایم. در ادامه، شما می‌توانید تمامی اخبار و جزئیات مربوط به این پرونده را بخوانید.

جدید ترین خبر درمورد دختری که در شیراز گمشده:

افشاگری از واکنش پدر سما جهانباز به ادعای فاطمه گودرزی در فضای مجازی شدیداً توجه عمومی را به خود جلب کرده است. با ما همراه باشید تا پشت پرده هفت ماه بی‌خبری از سما جهانباز دختر گمشده اصفهانی را برای شما باز کنیم.

حال سوالی که پیش می‌آید این است که سما جهانباز کجاست؟ و همچنین سما جهانباز کیست که این همه سر و صدا را به دنبال داشته است؟ با ما همراه باشید تا همه آنچه باید درباره سما جهانبازی، دختر گمشده، بدانید. ما تلاش خواهیم کرد تا اطلاعاتی را که در این زمینه داریم به اشتراک بگذاریم.

دختری که در شیراز گمشده

دختری که در شیراز گمشده

پیدا شدن:دختری که در شیراز گمشده

پرونده پیدا شدن دختر گمشده اصفهانی در شیراز همچنان یک سئوال برای بسیاری از مردم است. اخیراً، خبر سما جهانباز در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ها به شدت پررنگ بود، اما اکنون دیگر کسی به اخبار این دختر جوان پیگیری نمی‌کند. سما جهانباز، یک دختر 22 ساله است که سرنوشتش نامعلوم است.

والدین سما به شدت نگران هستند و روز و شب در وضعیت وحشتناکی زندگی می‌کنند. ادعاهای مختلفی درباره گم شدن سما جهانباز وجود دارد. حقیقت گم شدن این دختر اصفهانی چیست؟

برای کسب جزئیات بیشتر درباره وقوع این حادثه و گم شدن دختر اصفهانی در شیراز، می‌توانید به سایت فیگار مراجعه کنید.

توضیحات بیشتر و صحبت های دوست و پدر و سما:

درباره ماجرای گم شدن سما جهانباز، تاکنون تنها سرنخی که پیدا شده بود، ویسی بود که سما به دوستش ارسال کرده بود. در این ویس، او اعلام کرده بود که با مشکلی مواجه شده است و از دوستش خواسته بود زودتر با او تماس بگیرد. پدر سما نیز اعلام کرده بود که پس از ارسال این ویس، گوشی سما خاموش شده بود و تاکنون روشن نشده است.

این گروه شامل افرادی از نیروهای ویژه اداره آگاهی استان فارس است. تا کنون 12 نفر در ارتباط با این پرونده بازداشت و بازجویی شده‌اند، اما پس از تائید اظهاراتشان و راستی آزمایی، آن‌ها آزاد شده‌اند. تحقیقات همچنان ادامه دارد و هیچ سرنخ جدیدی تاکنون پیدا نشده است.

سرهنگ افرامن می گوید:

توجه داشته باشید که تا به این لحظه خانم جهانباز، در بیان آمار رفته و مفقودان در نظر گرفته می‌شود و به عنوان یکی از افراد مفقود شمرده می‌شود. از این رو، نمی‌توان پرونده او را در دسته آدم‌ربایی طبقه بندی کرد. به نظر من، باید این دو مورد را تا حد امکان از یکدیگر تمیز داد و تلاش کرد تا نشانه یا سرنخی از هر دو مورد به دست آید.در مورد خانم جهانباز، این اتفاق رخ نداده است، بنابراین پرونده ایشان در دسته مفقودین قرار می‌گیرد. زیرا در این موارد، باید صبر کرد و دید کجا و چه زمانی از کارت‌ها، تلفن و سیم کارت ایشان استفاده می‌شود، تا پلیس آگاهی بتواند اقدامات خود را آغاز کند.

از همراهی شما متشکریم.

خبر فوری شیراز

حادثه شیراز

خیریه محبان ثارالله شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *