آدرس و شماره تماس

درباره اموزشگاه استاد جباری شیراز

درباره اموزشگاه استاد جباری شیراز

درباره اموزشگاه استاد جباری شیراز

سلام بر شما همراهان گرامی سایت سیتی بین. قصد داریم اطلاعات مفیدی در خصوص  درباره اموزشگاه استاد جباری شیراز را در اختیار شما قرار دهیم.

اموزشگاه استاد جباری شیراز

سید صابر جباری (زاده ۹ فروردین ۱۳۱۷ متکازین بهشهر – درگذشته ۹ شهریور ۱۳۹۳ بهشهر) مجتهد شیعه، نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه بهشهر بود.[۱]

وی یادگیری سطح مقدماتی علوم اسلامی را نزد پدرش آغاز کرد و سپس راهی حوزه علمیه کوهستان شد و نزد علمایی چون.شیخ محمدکوهستانی، سمچولی و سید زکریا حسینی متکازینی به تحصیل علوم حوزوی پرداخت.https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: اموزشگاه استاد جباری شیراز در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلاموزشگاه استاد جباری شیراز

آدرساستان فارس، شیراز، کوچه ۵

ساعت

چهارشنبه

۸ تا ۱۸

پنجشنبه

۸ تا ۱۸

جمعه

بسته

شنبه

۸ تا ۱۸

یکشنبه

۸ تا ۱۸

دوشنبه

۸ تا ۱۸

سه‌شنبه

۸ تا ۱۸

پیشنهاد ویرایش

 

تلفن071 3820 4935

موسسه استاد جباری شیراز

وی تحصیلات خود را در حوزه علمیه مشهد و سپس قم ادامه داد و درس خارج فقه خود را نزد سید صابر به پایان برد و سپس نزد فاضل لنکرانی، نوری همدانی، مشکینی، سلطانی، شاهرودی، خمینی، مرعشی نجفی، گلپایگانی، میرزاهاشم آملی، علامه طباطبایی و بهجت به کسب معارف اسلامی پرداخت.

جباری که در سن ۲۴ سالگی به درجه اجتهاد رسید، در کنار تدریس در حوزه علمیه قم، در دوره پهلوی در کنار دیگر روحانیون به مبارزه پرداخت.

ادرس موسسه استاد جباری شیراز

وی در سال ۱۳۵۹ از سوی سید روح‌الله خمینی به عنوان امام جمعه شهرستان بهشهر منصوب شد و در دوران جنگ ایران و عراق بارها در مناطق جنگی غرب و جنوب کشور حضور یافت.

سید صابر جباری در سال ۱۳۷۵ به عنوان نماینده مردم مازندران به مجلس خبرگان رهبری راه یافت و تا زمان درگذشتش در این سمت بود.[۲]

مطالب بیشتر:

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *