آدرس و شماره تماس, خدمات

درباره تکتاز شیراز شعبه قدوسی

درباره تکتاز شیراز شعبه قدوسی

درباره تکتاز شیراز شعبه قدوسی

سلام بر شما همراهان گرامی سایت سیتی بین. قصد داریم اطلاعات مفیدی در خصوص  درباره تکتاز شیراز شعبه قدوسی را در اختیار شما قرار دهیم.

تکتاز شیراز شعبه قدوسی

پوشاک یا لباس آنچه بر تن می‌پوشند را گویند. پوشاک، بدن را از گرما و سرما و دیگر مخاطرات موجود در طبیعت حفظ می‌کند. همچنین پوشاک می‌تواند برای راحتی، حجب و حیا و نیز برای ایمنی استفاده شود. پوشیدنی‌ها همچنین می‌توانند نشان دهندهٔ باورهای مذهبی، فرهنگی و دیگر معانی اجتماعی باشند. وظیفه اصلی پوشاک حفاظت از بدن انسان در برابر خطرات احتمالی در محیط مانند:آب و هوا (مانند نور شدید آفتاب، سرما و گرمای بیش از اندازه و بارش برف و باران)، حشرات، مواد شیمیایی زیان آور، سلاح و سایش با مواد زبر و آسیب‌رسان و سایر خطرها است. پوشاک در برابر بسیاری از مخاطرات که ممکن است بدن برهنه انسان را زخمی کند، محافظت می‌کند. در پاره‌ای از موارد پوشاک محیط را از فردی که پوشاک را پوشیده حفاظت می‌کند (مانند پوشاک ضد عفونی شدهٔ محافظ در اتاق عمل و محیط‌های پزشکی).https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: درباره تکتاز شیراز شعبه قدوسی در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلفروشگاه تک تاز شیراز شعبه قدوسی

آدرس : شیراز، قدوسی غربی، نبش کوچه 19 الف
تلفن : 07136319858
.
.
.

شعبه یک

آدرس: شیراز – بلوار جدید قرآن – فروشگاه تک تاز 1

تلفن: 07132272304

شعبه دو

آدرس: شیراز – چهارراه چنچنه – خیابان نارون – نبش یزدان مهر – فروشگاه تکوچه تاز 2

 تلفن: 07132287222

در معانی کاربردی پوشاک در سیر تحول تاریخی آن می توان به مواد زیر برای به وجود پوشاک به جز جنبه محافظتی آن می توان از کاربدهای جادویی، قدرت نمایی، حجاب و حیا، هویت بخشی وغیره اشاره کرد . لباس گویش تظاهری، عملی و نشانه ای برای بیان محتوای فرهنگی یک جامعه می باشد و به جز وظیفه پوشانندگی و محافظت دارای نقش های چون زیبایی، هویت بخشی، جزی جدید از زبان بدن در نقش های اعتراضی، بیان های سیاسی، یا شکوه و جلال اجتماعی، گرانبهایی و سرگرمی را در بر میگیرد. اما تمام موارد فوق زمانی محقق خواهد شدکه صفت اصلی یعنی پوشاندن حتی جزئ کوچکی از بدن را در بر داشته باشد.

مطالب بیشتر:

نوشته های مرتبط

1 فکر در مورد “ درباره تکتاز شیراز شعبه قدوسی

  1. حسن یارمحمودی گفت:

    پوشاک زنانه شما خیلی گرانه .بخصوص مجلسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *