آدرس و شماره تماس, اماکن

درباره پاساژ شهر شب شیراز

درباره پاساژ شهر شب شیراز

درباره پاساژ شهر شب شیراز

سلام بر شما همراهان گرامی سایت سیتی بین. قصد داریم اطلاعات مفیدی در خصوص  درباره پاساژ شهر شب شیراز را در اختیار شما قرار دهیم.

پاساژ شهر شب شیراز کجاست

پاساژ شهر شب یکی از جاهای دیدنی شیراز و از قدیمی‌ترین مراکز خرید شهر به‌ شمار می‌رود. در این مجموعه کالاهای متنوعی عرضه می‌شود؛ اما بیشتر فروشگاه‌های آن در زمینه کیف، کفش و لباس فعالیت می‌کنند. با توجه به کیفیت کالاها، قیمت اجناس در این مرکز خرید مناسب است.https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: درباره پاساژ شهر شب شیراز در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلپاساژ شهر شب شیراز آدرس

مرکز خرید یا پاساژ خرید یا مجتمع خرید در دوران گوناگون گذرهای، با جای دادن حجره‌ها و مغازه‌ها در درون خود نقش نوعی بازارچه یا مرکز خرید را ایفا می‌کردند، می‌گفتند.

امروزه پاساژها در درون یک ساختمان یا مجموعه‌ای از ساختمان‌ها قرار دارند؛ که شامل فروشگاه‌های گوناگون هستند و با راهروهای مرتبط با هم باعث آسانی دیدار مشتریان از فروشگاه‌ها می‌شوند. راهروهای یک پاساژ می‌تواند بن‌بست یا مرتبط با راهروهای دیگر باشد. پاساژهای امروزی معمولاً چندطبقه بوده و راهروها در طبقات گوناگون بر روی هم قرار گرفته‌اند.

پاساژ شهر شب شیراز

آدرس: بلوار کریم خان زند

پاساژ شهر شب شيراز

در گذشته بازار، قلب زندگی تجاری بود اما امروزه مراکز خرید بزرگ جایگزین شده‌اند. فضای غیرطبقاتی، غیرتمایز یافته و حضور مشتریان و فروشندگان مرد از ویژگی‌های بازار می‌باشد و بیشتر مشتریانی که قصد خرید دارند به بازار مراجعه می‌کنند، ولی مراکز خرید بزرگ امروزی طراحی فضای طبقاتی با نورپردازی و معماری زنانه دیده می‌شود و تمرکز بر حضور مشتریان و فروشندگان زن است و غالباً در حاشیه شهرها ساخته می‌شوند و سعی بر برآورده شدن نیازهای تفریحی و سرگرمی مشتری است تا از طریق آن مراجعه مشتریان به مرکز خرید بیشتر شده و باعث بالا رفتن فروش شود. همچنین مراکز خرید بزرگ عموماً در حاشیه شهرها ساخته می‌شوند.[۱]

پاساژ شهر شب در شیراز

تلفن پاساژ شهر شب شیراز

  • مرکز خرید عظیم “Power center”
  • مرکز خرید جشنواره‌ای/ موضوعی “Theme/festival center”
  • مرکز فروش مستقیم، یا مرکز خرید بی‌واسطه “Outlet center”[۲]
  • برگرفته از سایت تخصصی گروه مراکز خرید تهران www.tsmg.ir

پاساژ شهر شب استان فارس، شیراز

بازار (از پهلوی:b a h a ch a r  بهاچار، به معنی: جایِ بها/قیمت) در شهرهای زیادی از خاورمیانه، آسیا، آفریقا و بخشیهایی از اروپا، به مرکز اصلی بازرگانی شهر یا روستا گفته می‌شود. واژه بازار تقریباً در هر زبانی که این نوع بازار در آن رایج باشد کاربرد دارد.

واژه بازار از پارسی میانه وازار(wāzār)، از پارسی باستانی واچار(vāčar) سرچشمه می‌گیرد.

شماره تلفن پاساژ شهر شب شیراز

جایگاه بازار در شهر اسلامی:در بررسی جایگاه بازارهای شهرهای اسلامی خاورمیانه و شمال آفریقا از لحاظ جغرافیایی و طبیعت پیرامونشان چهار وضع متفاوت تشخیص داده می‌شود:

آدرس پاساژ شهر شب در شیراز

مطالب بیشتر:

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *