محصولات

درب اتوماتیک در تبریز

درب اتوماتیک2

درب اتوماتیک در تبریز

سلام ودرود به همه شماو ممنون ازاینکه با شیرازیاب همراه هستید..دراین پست قصدداریم تعدادی از درب اتوماتیک در تبریز    را به شمامعرفی کنیم و اطلاعاتی ازقبیل ادرس و مکان وشماره.. انها در اختیار شما قرار دهیم..باما همراه باشید..

درب اتوماتیک در تبریز

دربهای اتوماتیک ثمین
تبریز- خ. 17شهریورجدید- جنب بانک ملی- س. ایران- طبقه 5- واحد a51
آذر دربیران
تبریز- چهار راه شریعتی- طبقه فوقانی عکاسی زیبا
درب اتوماتیک و کرکره برقی ایفادرب
تبریز- روبروی ایستگاه مترو- پاساژ ظهریه- پ. 31
درب اتوماتیک و دوربین مداربسته
تبریز- خ. آزادی- جنب اداره جهاد- آخر18 متری- امیرکبیر
درب اتوماتيك نيكا
تبریز- خيابان صنعت- روبروی شركت موتوژن- شهرك فناوری
شرکت بناپارتس (تولید درب)
تبریز- چای کنار از سمت پل منجم- نرسیده به پل ملل متحد (فلسطین)- شماره 19/1

درب اتوماتیک

درب اتوماتیکhttps://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: درب اتوماتیک در تبریز در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلدرب اتوماتیک چیست؟

درب اتوماتیک، به دربی گفته می شود که با استفاده از حسگرهای حرکتی یا ریموت های کنترل، باز و بسته می شود. درب های اتوماتیک در جهت های مختلف حرکت می کنند و در مدل های متنوع ساخته می شوند. متریالی که برای ساخت این نوع درب ها به کار می رود، متفاوت است و بسته به اینکه از چه تکنولوژی برای تولید درب اتوماتیک استفاده می شود، یک نوع خاص از درب تولید می گردد.

درب های متحرک فروشگاه ها، بانک ها، پارکینگ منازل ویلایی و مجتمع های مسکونی، مراکز خدماتی و بیمارستان ها، از جمله مکان هایی هستند که از درب اتوماتیک برای ورود و خروج، در آن ها استفاده شده است. اساس عملکرد این درب ها پیچیده نیست اما نصب سیستم هوشمند آن، به تخصص و مهارت فنی نیاز دارد. طبیعی است که خودتان به تنهایی قادر نخواهید بود یک سیستم درب اتوماتیک را با تمام تجهیزات الکترونیکی آن نصب کنید.

درب اتوماتیک بر اساس سه عملکرد فنی مکانیکی، هیدرولیکی و پنوماتیکی کار می کنند. در عملکرد مکانیکی، درب اتوماتیک توسط چرخ دنده و گیربکس به حرکت در می آید؛ درب اتوماتیک هیدرولیکی بر اساس تغییرات فشار سیالات و روغن عمل می کند و در مورد درب اتوماتیک پنوماتیک، فشار گازی، تعیین کننده حرکت درب می باشد. با توجه به نوع کاربری که در یک مکان بخصوص وجود دارد، از یکی از انواع درب های اتوماتیک فوق با فناوری نامبرده، استفاده می شود.

ادامه..

درب اتوماتیک از قسمت های مختلفی تشکیل شده است. نصب این نوع درب ها باید حتماً توسط افراد ماهر انجام شود. هر یک از قطعات الکترونیکی باید در محل مخصوص به خود قرار گیرند. به طور کلی اجزای اصلی درب های اتوماتیک عبارتند از:

• موتور الکتریکی

• برد الکترونیکی

• ریموت

• حسگرها – چشمی ها

• تجهیزات امنیتی

• چرخ دنده و گیربکس

• فلاشر

• قفل برقی و مکانیکی درب اتوماتیک

انتخاب و نصب هر یک از تجهیزات بالا بر روی یک درب اتوماتیک، به نوع و مدل درب بستگی دارد. درب اتوماتیک کشویی، دو لنگه، درب سکشنال، لولایی، زیر سقفی، صنعتی، گَردان، مثلثی و درب اتوکاتیک شیشه ای از مدل های متنوع و پرکاربرد درب های اتوماتیک هستند.

  1. درب اتوماتیک شیشه ای : این دسته از درب ها به چهار صورت ارائه می شوند ، شامل درب اتوماتیک شیشه ای تک لت و دو لت بازشو ، تلسکوپی ، نیم گرد و تمام گرد ، لولایی و تا شو.
  2. درب اتوماتیک صنعتی : این دسته از درب ها نیز  به چهار صورت ارائه می شوند ، شامل درب اتوماتیک صنعتی پر سرعت یا های اسپید ، کرکره ای ، سکشنال و کشویی .
  3. درب اتوماتیک پارکینگی : این دسته از درب ها نیز  به چهار صورت ارائه می شوند ، شامل درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای ، زیر سقفی یا سکشنال ، ریلی یا کشویی و راه بند .
  4. درب اتوماتیک کرکره ای : این دسته از درب ها نیز  به چهار صورت ارائه می شوند ، شامل درب اتوماتیک کرکره ای فروشگاهی ، پلی کربناتی ، خانگی و صنعتی .

درب شیشه ای اتوماتیک چیست؟

درب اتوماتیک در تبریز

درب شیشه ای اتوماتیک چیست؟ درب اتوماتیک شامل فریم یا الومنیوم آنادایز کاری شده. یا استیل کاری شده و شیشه از جنس شیشه سکوریت می باشد

درب شیشه ای با طراحی زیبا و استفاده از شیشه در ساختار آن جلوه ای خاص به سر در ورودی می دهد.

قاب درب شیشه ای می تواند از جنس آلومینیم و یا استیل باشد. که استفاده از هر دو در درب شیشه ای جلوه ای خاص به نمای ورودی ساختمان می بخشد.

مزایای استفاده از درب شیشه ای :

  • جلوگیری از اتلاف انرژی گرمایشی و سرمایشی
  • اصطحلاک پایین
  • حداقل تولید صدا در استفاده از این درب
  • سازگاری درب شیشه ای با هر نوع دکوراسیون
  • کنترل دسترسی

مکانیزم درب شیشه ای استفاده از دنده کشویی در ساختار این نوع از درب است.

درب شیشه ای دارای موتوری می باشد که با چشمی به کار رفته شده هماهنگ است.

همچنین درب شیشه ای دارای مکانیزم قفل مغناطیسی می باشد که در وقوع شرایط اضطراری همچون آتش سوزی و … باز می شود.

ایران اتوماتیک تولید کننده تخصصی انواع درب شیشه ای شامل درب شیشه ای فروشگاه،درب شیشه ای بانک،درب شیشه ای اسلایدی،

درب شیشه ای فولدینگ،درب شیشه ای سوئینگ،درب شیشه ای ریولدینگ،درب شیشه ای گردان،درب شیشه ای ،درب شیشه ای مغازه،

درب شیشه ای ورودی،درب شیشه ای فریم لس،درب شیشه ای اتاق عمل ،درب شیشه ای بیمارستان،درب شیشه ای درمانگاه،می باشد.


در:

دَر به تخته‌های چوبی یا فلزی مستطیل‌شکلی گفته می‌شود حدوداً به اندازه قامت انسان که در بازه دیوار ساختمان‌ها تعبیه می‌شود تا رفت‌وآمد به درون و بیرون ساختمان یا بستن ساختمان از طریق آن میسر شود. واژهٔ درب که اخیراً در زبان پارسی رایج گردیده عربی است و از کلمهٔ دروازهٔ پارسی گرفته شده‌است و به همان معنای دروازه در عربی بکار می‌رود و استفادهٔ آن به معنای در، در زبان پارسی کاملاً غلط می‌باشد و متأسفانه به علت جهل برخی از زبان شناسان پارسی در دوران اخیر در زبان پارسی رایج گردیده‌است.

درها معمولاً به‌وسیله یک لولا به چهارچوب در محکم می‌شوند. درهای قدیمی شرقی دارای کلون و کوبه بوده‌اند

درهای اتوماتیک

درب‌های خودکار یا اتوماتیک به درهایی گفته می‌شود که باز و بسته‌شدن در آن‌ها به صورت خودکار انجام می‌گیرد و نیازی به دخالت انسان نیست. نسل ابتدایی درب اتوماتیک در دهه هفتاد میلادی توسط یک دانش آموز اهل اوهاییر آمریکا ابداع شد. بسیاری معتقد بر این هستند که سر منشأ این ایده، تبدیل انرژی بخار، خواص هوا و گاز به انرژی حرکتی بود که در ۲۰۰۰ سال پیش توسط هرون فیزیکدان و ریاضیدان بزرگ یونانی در اسکندریه مطرح شده‌است. از مزایای استفاده از این درها آسان‌تر شدن ورود و خروج افراد (به‌ویژه برای افراد ناتوان، مسن و معلول) است. همچنین با استفاده از آن‌ها در مکان‌های پر رفت‌وآمد می‌توان تا ۳۵ یا ۵۰٪ در مصرف انرژی صرفه‌جویی کرد. معمولاً می‌توان سرعت باز و بسته شدن این درها را با توجه به نیاز محل، شدآمد، فصل سال یا ساعت‌های شبانه‌روز تنظیم کرد

در اتوماتیک هیدرولیکی

برای باز و بسته کردن خودکار درهای سنگین و بزرگ معمولاً از درهای هیدرولیکی استفاده می‌شود که در آن‌ها از فشار روغن حاصل از جک‌های هیدرولیکی برای باز و بسته کردن در استفاده می‌کنند. از جمله مزایای این سیستم می‌توان به قدرت بسیار بالای جکهای هیدرولیکی، توانایی کار کرد آن و استهلاک بسیار پایین اشاره کرد که در درب‌های سنگین کاربرد دارد و همچنین تردد دربهای هیدرولیکی را می‌توان به نا محدود ارتقاء داد و از جمله معایب سیستم گران بودن، احتیاج به سرویس و نگهداری فصلی اشاره کرد.

در اتوماتیک پنوماتیک

نوع دیگری از درها پنوماتیکی (بادی) هستند که بیشتر در محل‌های مرطوب کاربرد دارند. اصول کارکرد این سیستم به وسیله باد است که فشار باد پیستونهای جک‌ها را به حرکت درمی‌آورد. ضعف‌های بزرگ این سیستم عبارتند از: حجیم بودت آن، پر سر صدا بودن کمپرسور، احتیاج به سرویس ماهانه و بازرسی مکرر، استفاده از دستگاه‌های بزرگ صنعتی در تابلو فرمان و در نتیجه بزرگ شدن تابلو فرمان سیستم و در نهایت کارایی بسیار محدود این سیستم اشاره کرد.

در اتوماتیک گیربکسی

پرکاربردترین نوع درهای اتوماتیک درهای گیربکسی است که ساختمان ساده‌ای دارند و قیمت آن‌ها نیز نسبتاً پایین‌تر است. موتور کوچکی در داخل جک به کار گرفته شده‌است که نیروی خود را به یک گیربکس انتقال داده که با افزایش قدرت دوران، جک را به گردش درمی‌آورد و در نهایت شفت جک با سرعت استاندارد به عقب جلو حرکت می‌کند. از جمله مزایای این سیستم، کوچک بودن اندازه تابلو فرمان و مستقل بودن قسمت مکانیکی و الکترونیکی، برنامه‌ریزی عالی، انعطاف‌پذیری دستگاه با محیط نصب، احتیاج به سرویس بسیار کم در حد سالی یک یا دوبار و معایب این سیستم عبارتند از: استهلاک بیشر نسبت به سیستم‌های هیدرولیکی به دلیل کارکرد چرخ دنده و گیربکس در جک، قدرت محدود و آسیب‌پذیری سیستم در مقابل فشار، بیش از حد است. درهای گیربکسی ممکن است ریلی، لولایی، زیرسقفی چندتکه، زیرسقفی یک‌تکه، کرکره‌ای یا شیشه‌ای باشند.

در اتوماتیک خطی

درب‌های خطی از جمله درب‌های کشویی اتوماتیک سنتی بوده و برای استفاده در هر مکانی که از فضای جانبی کافی برخوردار باشد، مناسب هستند.

منبع ویکی پدیا..


پیشنهادی..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *