پزشکی, درمانگاه

درمانگاه شبانه روزی بیرجند

درمانگاه شبانه روزی بیرجند

سلامی به گرمی آفتاب به سایت شیراز یاب خوش آمدید در این پست قصد داریم درمانگاه شبانه روزی بیرجند را به صورت آدرس و شماره تماس معرفی کنیم امیدواریم از طریق این پست به اطلاعات مورد نیازتان برسید.در صورت داشتن انتقاد یا پیشنهاد می توانید آن را با ما در میان بگذارید. با تشکر از همراهی تان☺

 

درمانگاه های شبانه روزی بیرجند

آدرس و اطلاعات تماس درمانگاه های شبانه روزی شهر بیرجند به شرح زیر است :

 

1:درمانگاه شبانه روزی فرهنگیان بیرجند

نوع مرکز درمانی(بیمارستان/داروخانه/آزمایشگاه) درمانگاه
نام مرکز درمانگاه فرهنگيان بيرجند
در کدام استان واقع شده است؟ خراسان جنوبی
شهرستان: بیرجند
شهرستان/منطقه: بیرجند

 

شماره تماس:32226067-32227133

آدرس: بیرجند – خیابان طالقانی ، روبروی طالقانی 12

 

 

2:درمانگاه شبانه روزی دارالشفاء فاطمه زهرا (س) بيرجند

 

تلفن: 32227878- 056

آدرس: بیرجند – خيابان مطهري – بين مطهري 6 و 8

 

 

 

 

 https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: درمانگاه شبانه روزی بیرجند در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلدرمانگاه یا کلینیک (به انگلیسی: clinic) ساختمان یا بخشی در بیمارستان یا مرکز بهداشتی – درمانی که به درمان بیماران یا مراقبت پزشکی از بیماران سرپایی اختصاص دارد. معمولاً درمانگاه موسسه‌ای مستقل است که به درمان بیماران می‌پردازد ولی برخلاف بیمارستان بیماران را بستری نمی‌کند.

در ایران درمانگاه معمولاً می‌تواند دارای بخشهای پزشک عمومی و متخصص، دندانپزشکی، داروخانه، مامایی، رادیولوژی، آزمایشگاه و … باشد. مجوز تأسیس و پروانه بهره‌برداری درمانگاه را وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از طریق دانشگاه‌های علوم پزشکی مربوطه صادر می‌نماید. درمانگاه می‌تواند خصوصی، دولتی یا خیریه باشد. هر درمانگاهی بجز مؤسس باید برای هر شیفت فعال خود دارای مسئول فنی پزشک باشد. درمانگاه می‌تواند عمومی یا تخصصی (مانند درمانگاه پوست و مو یا درمانگاه دندانپزشکی) باشد.

برخلاف ساختمان پزشکان، درمانگاه مؤسسه واحدی است لذا می‌تواند با سازمانهای بیمه گر و ادارات قرارداد (جهت پذیرش بیماران) ببندد، سرنسخه و سربرگ داشته باشد و پذیرش و صندوق واحدی برای بخشهای مختلف داشته باشد.

 

منبع: ویکی پدیا

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *