تغذیه

دکتر آزاده نجارزاده

دکتر ازاده نجارزاده

دکتر آزاده نجارزاده

با شیرازیاب به راحتی انواع پزشک‌ها و تخصصشان را بشناسید و به راحتی نوبت بگیرید.شیرازیاب به شما در این پست دکتر آزاده نجارزاده را معرفی می‌کند.شیرازیاب به شما کمک میکند به راحتی به پزشک خودتان اعتماد کنید.

نام ونام خانوادگی: دکتر آزاده نجار زاده
پست سازمانی : عضو هیات علمی گروه تغذیه و سرپرست مرکز تحقیقات تغذيه و امنيت غذايي
 مرتبه: دانشیار

مدرک تحصیلی: دکترای تغذیه از دانشگاه علوم پزشکی تهران

پست الکترونیک: azadehnajarzadeh@gmail.com  ، azadnajarzadeh@ssu.ac.ir

مطب دکتر آزاده نجارزاده

تغذیه مناسب درطول زندگی برای داشتن جسمی و روان سالم از ضروریات زندگی هر فرد است اما همه افرد دانش کافی جهت داشتن تغذیه سالم را ندارند.به همین دلیل دکتر نجارزاده به یاری شما می آید و شما را در رسیدن به تغذیه مناسب یاری می کند.
متخصص تغذیه فردی است که در زمینه تغذیه و رژیم غذایی تخصص دارد. متخصص تغذیه در انتخاب غذای مناسب و تنظیم برنامه غذایی سالم شما را یاری می دهد و همچنین برای بیماران رژیم غذایی مناسب تدوین می کند و توصیه های غذایی لازم را به بیماران ارائه میکند.

دکتر ازاده نجارزاده

دکتر ازاده نجارزاده

شماره تماس: ۰۳۵۳۱۴۹۲۲۳۹

متخصص تغذیه عادات غذایی فرد را بررسی می کند و غذاهایی را که برای بیمارلازم است را توصیه می کند و نحوه صحیح عادات غذایی را آموزش می دهد و تاثیر برنامه را پیگیری می کند تا مطمئن شود برنامه غذایی داده شده موثر بوده و از نتیجه آن گزارشی تهیه می کند و روند درمان را ثبت می کند.
افراد بیمارتحت نظر متخصص قرار می گیرند تا به آنان در انتخب برنامه غذایی مناسب با توجه به شرایط ویژه ای که دارند کمک شود و روند درمان تسریع یابد. از بیمارانی که به این متخصصین مراجعه می کنند می توان به بیماران دیابتی، بیماران کلیوی ، بیماران گوارشی و کبدی ، بیماران قلبی وبیماران سرطانی که در دوره شیمی درمانی یا رادیوتراپی قرار دارند و خیلی از بیماریهای دیگر که نیاز به تغذیه مناسب در بهبود یا کنترل بیماری دارند.

منبع:https://drsamadpour.ir/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *