روانشناس ژیلا فرخی

روانشناس ژیلا فرخی

سلام به همراهان خوب و همیشگی سیتی بین. در این پست اریم به شما بهترین روانشناس ژینوس آروند را معرفی کنیم و نکاتی در اینباره به شما معرفی کنیم تا ب شما برای انتخاب بهتر کمک کنیم.با ما همراه باشید.

 

 ژیلا فرخی

دکتر ژیلا فرخی

متخصص روانشناسی سلامت

تحصیلات ژیلا فرخی

اطلاعات تماس ژیلا فرخی

مطب دکتر ژیلا فرخی

موقعیت مکانی

تهران – میرداماد – بین نفت جنوبی و شمس تبریزی جنوبی – پلاک 242 – جنب هاکوپیان طبقه همکف

چه کسانی باید به مشاور مراجعه کنند؟

همانطور که پیش‌تر گفته شد، مراجعه به مشاور و مشورت با وی در کشورهای پیشرفته امری عادی تلقی می شود. همه مردم و به خصوص کسانی که دارای دغدغه روزانه هستند لازم است هر چند وقت یکبار با مراجعه به یک مشاور از دل مشغولی خود کاسته و درباره مسائل روزانه خود سخن بگویند. مشاوران می‌توانند پس از شنیدن صحبت فرد او را در امور روزانه راهنمایی کنند.

فرد در مسیر زندگی مانند دوران بلوغ، انتخاب همسر، تربیت فرزند، تعامل اجتماعی با افراد مختلف و همه این مراحلی که در زندگی شخص اهمیت دارد نمی‌تواند همه راه و مسیرها را بدون اینکه مطالعه یا اطلاعاتی داشته باشد به درستی بداند و انتخاب کند، مثلا برای انتخاب همسر و تربیت فرزند حتما باید مشاوره قبلی داشته باشد.

چه زمانی باید به روان‌شناس مراجعه کنیم؟

چه کسانی باید به روانشناس و روانپزشک مراجعه کنند؟

نوروزی می‌گوید: افرادی که دچار اختلالات خفیف نظیر اضطراب یا افسردگی خفیف یا فوبیا باشند نیازمند مراجعه به روانشناس هستند. بعضی از این موارد خفیف با روان‌درمانی و مشاوره‌هایی  متناسب هر فرد، می‌تواند برطرف شود.

به عبارتی دیگر زمانی که فرد اختلالی غیرعادی را در روحیات خود مشاهده کند لازم است به یک روانشناس مراجعه کرده و از وی کمک بگیرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *