دسته‌بندی نشده

سایت دانشگاه پیام نور شیراز

دانشگاه پیام نور

سایت دانشگاه پیام نور شیراز

با سلام و سپاس از حسن انتخابتون…
ما در سایت شیراز یاب قصد داریم اطلاعاتی نظیر تاریخچه،شماره تماس ونشانی”سایت دانشگاه پیام نور شیراز”را در اختیار شما قرار دهیم.

 https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: سایت دانشگاه پیام نور شیراز در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلتاریخچه دانشگاه پیام نور شیراز

دانشگاه پیام نور مرکز به عنوان بزرگترین مرکز دانشگاهی استان فارس در سال ۱۳۶۷ با رشته‌های علوم تربیتی، ادبیات فارسی و ریاضی آغاز به کار کرد و هم‌اکنون این مرکز دانشگاهی با جمعیتی بالغ بر ۱۳ هزار دانشجو در ۱۱۰ رشته و گرایش در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در حال فعالیت می‌باشد. دانشگاه پیام نور در سال‌های اخیر در زمینه‌های مختلف علمی، آموزشی، فرهنگی و پژوهشی حائز رتبه‌های ممتاز کشوری شده‌ است.

دانشگاه پیام نور

دانشگاه پیام نور

 

دانشگاه پیام نور شیراز واقع در شهرک گلستان شیراز و در مساحتی حدود۱۷٫۵هکتار و زیربنای۱۰هکتاردر نزدیکی نمایشگاه بین‌المللی شیراز قرار دارد.

 

دانشگاه پیام نور مرکز شیراز به عنوان بزرگترین مرکز دانشگاهی استان فارس در سال ۱۳۶۷ با رشته‌های علوم تربیتی- ادبیات فارسی و ریاضی آغاز به کار کرد و هم‌اکنون این مرکز دانشگاهی با جمعیتی بالغ بر ۱۳ هزار دانشجو در ۱۱۰ رشته و گرایش در مقاطع کارشناسی – کارشناسی ارشد و دکتری در حال فعالیت می‌باشد. دانشگاه پیام نور مرکز شیراز در سال‌های اخیر در زمینه‌های مختلف علمی، آموزشی، فرهنگی و پژوهشی حائز رتبه‌های ممتاز کشوری شده‌است.

 

تلفن گویا دانشگاه : 36222255

ارتباط پیامکی با ریاست دانشگاه : 30008900622267

نظرات – انتقادات – پیشنهادات : 36222267

سامانه پیامکی روابط عمومی : 30004572

آدرس پست الکترونیکی : shiraz.fars.pnu@gmail.com

آدرس دانشگاه :شیراز-شهرک گلستان – بلوار علامه دهخدا- خیابان پیام نور -دانشگاه پیام نورمرکز  شیراز – کد پستی(73111-71893)
صندوق پستی : 5-718986

 

از این مطالب دیدن فرمایید

 

 

 

 

 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *