دسته‌بندی نشده

شماره تماس بانک قوامین اسلامشهر

شماره تماس بانک قوامین اسلامشهر

شماره تماس بانک قوامین اسلامشهر

با عرض سلام و وقت بخیر خدمت تمامی بازدیدکنندگان سایت شیرازیاب امروز قصد داریم شماره تماس بانک قوامین اسلامشهر را در خدمت شما بگذاریم.

با ما همراه باشید.

 

آدرس :تهران، اسلامشهر، بلوار بسیج مستضعفین، بعد از پمپ بنزین مهدیه، جنب بانک صادرات، پ. 749 و 751
تلفن :
بانک قوامین، شرکت خدمات مالی و بانکداری ایرانی بود که با حمایت نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۳۹۱ تاسیس شد و به موجب اطلاعیه بانک مرکزی ایران در تاریخ ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ در بانک سپه ادغام گردید.

تاریخچه بانک قوامین

صندوق قرض‌الحسنه نیروی انتظامی و با هدف تأمین توان مالی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران فعالیت خودراآغاز کرد و در تاریخ ۲۰ شهریور ۱۳۷۹ به مؤسسه پس انداز و قرض الحسنه قوامین و نهایتاً با مجوز شماره ۱۵۰۰۵۹/۹۱ به تاریخ ۱۳۹۱/۰۶/۱۲ صادره از سوی بانک مرکزی به نام “بانک قوامین[۴] تغییر نام یافت.
در سال ۱۳۹۱ بانک قوامین به عنوان هشتمین بانک فرابورس وارد عرصه شدو با درآمدی بالغ بر ۴۸ هزار میلیارد ریال در رتبه بیست و چهار در بین بزرگترین شرکت‌های ایرانی و هفتمین بانک ایران قرار گرفت.

گواهینامه های بانک قوامین

روابط عمومی این بانک در ۱۲ آبان ۹۲ در وب سایت این بانک اعلام کرد که این بانک در دومین اجلاس بین‌المللی اکوایت موفق به دریافت نشان و استاندارد بین‌المللی رضایتمندی مشتریان (ISO 10004:2012) و نیز نشان بین‌المللی نوآوری در مدیریت بانکداری از سوی اتحادیه اروپا شده‌است.

منبع: ویکی فارسی

 

شماره تماس بانک انصار شعبه اسلامشهر

آدرس :تهران، اسلامشهر، بزرگراه سعیدی، شرق به غرب، ابتدای نوری، بعد ازاداره برق اسلامشهر
تلفن :
بانک انصار، شرکت خدمات مالی و بانکداری ایرانی است که با حمایت بنیاد تعاون سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سال ۱۳۸۹ تأسیس شد و به موجب اطلاعیه بانک مرکزی ایران در تاریخ ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ در بانک سپه ادغام گردید.

تاریخچه بانک انصار

این بانک در ابتدا با نام صندوق پس‌انداز و قرض‌الحسنه انصار المجاهدین اولین شعبه خود را با نام شعبه شهید رجایی دربهارستان تهران افتتاح نمود. سپس به مؤسسه مالی و اعتباری انصار تغییر نام داد و در خرداد سال ۱۳۸۹ با کسب مجوز از بانک مرکزی به یازدهمین بانک غیردولتی ایران تحت نام بانک انصار تبدیل شد. در ۱۲ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۷ و مصادف با نیمه شعبان مؤسسه اعتباری ثامن در بانک انصار ادغام شد.

منبع: ویکی فارسی

باتشکر از توجه شما. از مطالب دیگر سایت نیز دیدن فرمایید :

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *