مراکز فروش

صرافی سپهری مشهد

صرافی سپهری مشهد

صرافی سپهری مشهد

یکی از مراکز مورد استفاده کسانی که می خواهند پول و ارز مورد نیاز خود را تهیه کنند، صرافی هستند که ما در این مطلب از شیراز یاب برای شما ادرس و شماره تلفن و ادرس و دیگر اطلاعات را در رابطه با “صرافی سپهری مشهد ” گردآوری کرده ایم ضمن سپاسگذاری از شما امیدوارم که نهایت استفاده را از این مطالب ببرید.

صرافی سپهری در مشهد

انواع صرافی در ایران

صرافان به ۲ نوع، صرافی نوع اول و صرافی نوع دوم تقسیم میشدند:

۱- صرافی نوع اول :

صرافی‌هایی که صرفًا به خرید و فروش نقدی ارز (غیرالکترونیک) و مسکوک طلا و نقره مبادرت می‌نمایند و پرداختن به سایر معاملات ارزی توسط این نوع صرافی‌ها ممنوع می‌باشد.

۲- صرافی نوع دوم :

صرافی‌هایی که علاوه بر خرید و فروش نقدی ارز و مسکوک طلا و نقره به امر نقل و انتقال ارز در چارچوب مقررات ارزی از جمله انجام عملیات مربوط به حواله‌های ارزی از طریق بانک‌ها وموسسات اعتباری دارای مجوز از بانک مرکزی و ارائه خدمات ارزی برون مرزی از طریق کارگزاران مجاز خارج از کشور و ازاین قبیل اشتغال می‌ورزند.

در دستورالعمل اجرایی تأسیس، فعالیت و نظارت بر صرافی‌ها که با ۴۸ ماده و ۱۳ تبصره در هزار و صد و هشتاد و سومین جلسه شورای پول و اعتبار مورخ ۱۳۹۳/۵/۲۸ به تصویب رسید، تقسیم‌بندی صرافی‌ها به دو نوع اول و دوم وجود ندارد و صرافی‌ها بر حسب توان و ظرفیت خود، نسبت به خرید و فروش نقدی ارز و انجام عملیات مربوط به حواله‌های ارزی اقدام می‌کنند.

ساعت کار صرافی های مشهد در دو شیفت از 8 الی 14 و 17 الی 19 میباشد که به شهروندان و زائران گرامی خدمات خرید و فروش ارزهای خارجی و ارسال حواله دلاری را ارائه می دهند. در جدول زیر اسامی صرافی های مشهد با مجوز رسمی بانک مرکزی به همراه آدرس و شماره تلفن آنها ذکر شده است.

  • سال تاسیس : 1390
  • تلفن ثابت : 05138542226
  • فکس : 05138522256
  • تلگرام : sepehriexchange
  • وب سایت : https://sepehriexchange.com
  • پست الکترونیکی : sepehri@delcogroup.ca
 • آدرس : مشهد-خیابان پاسداران -بین پاسداران 2 و 4 -شماره 38/2

 

 

پیشنهادات:

منبع: گوگل

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *