محصولات ارایشی

طرز استفاده از پیلینگ جوش

طرز استفاده از پیلینگ جوش

***09179681618***

09179681618

وارد کننده و پخش کننده انواع  لوازم ارایشی

خرید عمده و تکی

قیمت ارزان و جنس اصلی

📱09179681618📱

جهت ارتباط با ما و درخواست لیست موجودی و قیمت با این شماره در تماس باشید


وارد کننده و پخش کننده انواع  لوازم ارایشی

سرکار خـــــــــانم جمشیدی:09179681618


 

طرز استفاده از پیلینگ جوش

با سلامی دوباره به همه شما همراهان خوب و دوستداران همیشگی سیتی بین. طرز استفاده از پیلینگ جوش عنوانی است که در این پست می خواهیم به ان بپردازیم. شاید نحوه استفاده از میله های پیلینگ برای هر کدام از شما عزیزان سوال باشد. در ادامه مطالب ضمن بررسی و بیان نحوه استفاده از این محصول به بیان مطالب مفید دیگری نیز خواهیم پرداخت. پس تا پایان ما را همراهی کنید.

کومدون چیست؟

کومدون های باز که اغلب جوش سرسیاه  تلقى ميشود، به دلیل وجود ملانین (رنگدانه سطحی) به جای کثیفی سیاه هستند.

اگرچه جوش‌های سرسیاه اغلب روی گردن و صورت ظاهر می‌شوند، اما می‌توانند در جاهای دیگر مانند داخل و روی گوش نيز ایجاد شوند.

طرز استفاده از پیلینگ جوش

آیا باید از ابزار میله پاکسازی کومودون  كننده در خانه استفاده کرد؟

میله پاکسازی کومودون  پیلینگ  جوش سرسیاه، که به عنوان میله پاکسازی کومودون  پیلینگ  کومدون نیز شناخته می شود، ابزار مفیدی است برای رفع انسداد سلول های پوستی که باعث ایجاد جوش های سرسیاه می شوند،البته بدون ایجاد آسیب. مطالعات همچنین نشان داده‌اند که کومدون‌های بزرگ و کیستیک را می‌توان با کمک یک میله پاکسازی کومودون  پیلینگ  جوش سرسیاه با موفقیت درمان کرد منبع.

 

 

آکنه

برای آکنه، كه  یک بیماری التهابی مزمن پوستی است،  نباید از دستگاه‌های میله پاکسازی کومودون  جوش سرسیاه خانگی استفاده کرد، زیرا می‌توانند به پوست حساس آسیب بزنند و این وضعیت را بدتر کنند.

 

کومدون های خود را فشار ندهيد

هر چند ممکن است اين كار وسوسه انگیز باشد، فشردن کومدون می تواند منجر به پخش كردن محتویات آن به پوست اطراف و افزایش التهاب شود که فقط مشكل را بدتر ميكند. همچنین می تواند منجر به عفونت و تیره شدن پوست اطراف شود.

 

 

طرز استفاده از پیلینگ جوش

انواع مختلف میله پاکسازی کومودون جوش سر سیاه

میله پاکسازی کومودون  بعنوان تخلیه پیلینگ ‌های جوش سر سیاه ابزارهای فلزی کوچک و ساده‌ای هستند که برای  درآوردن كثيفى هاى درون کومدون‌های باز یا بسته استفاده ميشوند. همچنين از فشار ملایم اما محکم برای جلوگیری از آسیب طراحی شده‌اند.منبع

می‌توانید کیت‌هایی را خریداری کنید که حاوی انواع مختلفى از میله پاکسازی کومودون  پیلینگ هاى جوش سرسیاه است. برای از بین بردن تمام اندازه‌های جوش سر سیاه و سرسفید.

 

لانست

شامل یک نوک بسیار کوچک اما تیز است که به آرامی نوک جوش سر سیاه را بیرون می‌زند و سر دیگر آن یک میله پاکسازی کومودون  پیلینگ  برای از بین بردن سبوم و پوست مرده دارد. لانست ها برای جوش های سرسیاه و سرسفید بزرگ مناسب هستند و باید با احتیاط و دقت استفاده شوند.

 

اكستراكتور قاشقى

یک ابزار قاشق مانند کوچک است که در مرکز آن سوراخ دارد. برای فشار دادن محتویات منافذ مسدود شده به سطح طراحى شده است و به خوبی برای این منظور روی کومدون قرار می گیرد.

طرز استفاده از پیلینگ جوش

حلقه زاویه دار

برای دسترسى به نواحی دشوار مانند شکاف‌های گوش یا کنار بینی كه هر دو ناحیه مشکل رایج هستند – میله پاکسازی کومودون  پیلینگ ‌هایی با یک حلقه زاویه‌دار طراحی شده‌اند تا به حذف کومدون‌های بسته با دقت بیشتری کمک کنند.

 

حلقه کوچک

یک حلقه کوچکتر هم بر روی جوش‌های سر سفید و هم بر روی جوش‌های سرسیاه موثر است و مناسب برای حذف جوش‌های سرسفید کوچک‌تری که به نظر می‌رسد آماده بیرون آمدن هستند.

 

حلقه مسطح

یک حلقه بلندتر و صاف مناسب برای فشار دادن جوش های سر سیاه و همچنین برای به حداقل رساندن تحریک یا آسیب پوست به ناحیه اطراف  پوست.

 

حلقه چشمى

میله پاکسازی کومودون  پیلینگ  جوش های سرسیاه كه دورجوش  سر سیاه را احاطه كرده و فشار کمی سنگین تر را اعمال می کند که برای کومدون های بزرگتر مناسب است.

 

سایر روش های میله پاکسازی کومودون

اگر چه ابزار میله پاکسازی کومودون جوش سرسیاه می تواند ابزاری ارزشمند برای دستیابی موثر به پوستی بدون لک باشد، اما تنها گزینه موجود برای تخلیه کمدون نيست.

 

موچین سر سیاه

شكل موچین های سرسیاه منحنی هستند، در انتهای خود نوک تیز دارند و برای از بین بردن جوش های سرسیاه اضافی ساخته شده اند. با باز شدن قلاب‌ها، قسمت‌های منحنی به آرامی روی دو طرف جوش سرسیاه فشار می‌آورند و وقتی دو قلاب به  هم فشرده می‌شوند، پوست را درست زیر دهانه کومدون فشار ميدهند تا با موفقیت محتویات را خارج کنند.

این روش در درمان آکنه بسیار مؤثر بوده و میزان موفقیت آن ۸۵ تا ۹۹ درصد است.منبع

 

وكيوم جوش سر سیاه

بهتر است پس از استفاده از بخار برای از بین بردن جوش‌های سر سیاه استفاده شود، اين وسيله  می‌تواند روشی مؤثر برای حذف جوش‌های سرسیاه باشد. ابتدا سعى كنيد وكيوم را در کمترین درجه تنظیم قرار دهید زیرا سطح مکش بسیار بالا می‌تواند باعث کبودی شود.  منبع

 

نکاتی برای درآوردن جوش سر سیاه و سر سفید در خانه

ابتدا پاکسازی و لایه برداری کنید

همیشه قبل از شروع هر درمانی ابتدا صورت خود را بشویید و لایه برداری کنید تا باقیمانده محتويات صورت از بین برود.

 

بخار یا دوش

از بخور صورت برای باز کردن منافذ براى آماده سازی قبل از میله پاکسازی کومودون  استفاده کنید. اگر دستگاه بخار ندارید، فقط یک دوش آب گرم بگیرید.

 

ابزار هاى جوش سر سیاه خود را ضد عفونی کنید

قبل از استفاده،  از الكل برای تمیز کردن ابزار خود استفاده کنید.

 

ملایم باشيد

هنگام استفاده از ابزار میله پاکسازی کومودون  كننده جوش سرسیاه فشار ملایمی اعمال  کنید.

 

بعد از آن

پس از اتمام كار، از تونر آنتی باکتریال آکنه برای حذف باکتری ها و جلوگیری از عفونت استفاده کنید.

 

به طور مرتب لایه برداری کنید

چند بار در هفته از لایه بردار قوی استفاده کنید تا به طور کامل صورت خود را از شر سلول های مرده پوست، آلودگی و آرایش پاک کنید. از شستشوی بيش از حد خودداری کنید. لایه بردارهای حاوی آلفا هیدروکسی و بتا هیدروکسی اسید برای پوست های مختلط و مستعد آکنه خوب هستند.

 

به صورت موضعی درمان کنید

درمان‌های موضعی آکنه که حاوی مواد فعالی مانند اسید سالیسیلیک یا بنزوئیل پراکسید هستند، به طور موثر باکتری‌ها را از بین می‌برند و تولید چربی در مناطق مستعد جوش‌های سرسیاه را کاهش می‌دهند. حتی ممکن است طی چند روز شاهد بهبود يافتن خود باشید.

 

از خمیر دندان برای پوست خود استفاده نکنید

اگرچه مردم سال‌هاست که خمیردندان را روی کومدون‌ها و جوش‌ها استفاده می‌کنند، اما شواهدی مبنى بر اثربخشی آن وجود ندارد، هرچند می‌تواند باعث خشکی و سوزش شود و نتیجه معکوس داشته باشد.

 

حذف حرفه ای

اگر روش‌های زیادی را امتحان کرده‌اید و همچنان جوش‌های سرسیاه می‌بینید، ممکن است ارزش اين را داشته باشد كه براى یک درمان حرفه‌ای نوبتتان را رزرو كنيد.

لایه برداری شیمیایی حرفه ای هر ۴ تا ۶ هفته نیز ممکن است برای حل کردن سلول های مرده و باز کردن منافذ مفید باشد.

 

نكته پايانى

جوش های سرسیاه یک مشكل پوستی بسیار رایج است. اقدامات کاربردی و ساده ای وجود دارد که می توانید در خانه برای درمان و کوچك كردن ظاهر آنها انجام دهید.

یک روتین مراقبت از پوست و لایه برداری، چربی اضافی و سلول های مرده پوست را از بین می برد.

انواع مختلف میله پاکسازی کومودون  پیلینگ  جوش سر سیاه به صورت آنلاین و در داروخانه ها موجود است. برای جوش های سرسیاه قديمى و شدید، بهتر است از یک متخصص کمک بگیرید.


***09179681618***

09179681618

وارد کننده و پخش کننده انواع  لوازم ارایشی

خرید عمده و تکی

قیمت ارزان و جنس اصلی

📱09179681618📱

جهت ارتباط با ما و درخواست لیست موجودی و قیمت با این شماره در تماس باشید


وارد کننده و پخش کننده انواع  لوازم ارایشی

سرکار خـــــــــانم جمشیدی:09179681618


 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *