رستوران, غذا و خوراکی, فست فود

فست فود پوپو شیراز

فست فود پوپو شیراز

فست فود پوپو شیراز

فست فود پوپو شیراز:وقت بخیر بازدیدکنندگان عزیزشیرازیاب.دراین پست می خواهم آدرس ,شماره تلفن و… این فست فود را به شما اطلاع دهم. امیدوارم مطالبی که دنبال آن هستید را دراین پست پیدا کنید.

با تشکر از حسن انتخاب شما عزیزان.

 

منوی فست فود پوپو شیراز :

پیتزا- ساندویچ- برگر- فست فود -سالاد -ساندویچ ایرانی

ساعات کاری:

همه روزه صبح از ساعت 11تا15 و عصر از ساعت 17تا1:30 صبح

شماره وآدرس فست فود پوپو شیراز

آدرس:بلوار زاگرس شرقی ، مابین خیابان پاییز و خیابان سراج، فست فود پوپو

موقعیت روی نقشه:

[mappress mapid=”81″]

شماره تلفن:09170757506

 

 https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: فست فود پوپو شیراز در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گل 

تاریخچه فست فود

“فست فود” یا “غذای حاضری” غذایی است که از رستوران‌های فست فود تهیه می‌شود. انواع ساندویچ، همبرگر، چیزبرگر و دیگر انواع برگرها، ماهی و میگوی سوخاری، هات‌داگ، فیلهٔ استیک گوشت یا مرغ، سیب‌زمینی سرخ کرده، مرغ سوخاری، ناگت مرغ،جغور بغور، تاکو (نوعی غذای مکزیکی)، انواع پیتزا و انواع سالاد در فهرست غذای رستوران‌های فست فود به چشم می‌خورد. در این رستوران‌ها، غذای از پیش آماده را در مدت کوتاهی بعد از سفارش، به مشتری تحویل می‌دهند. خیلی از این رستوران‌ها، رستوران‌های واقعی نیستند، چون جایی برای نشستن و غذا خوردن ندارند. از این نظر بیشتر شبیه یک فروشگاه عرضهٔ مواد غذایی هستند. خیلی از رستوران‌های فست فود بخشی از یک سازمان زنجیره‌ای هستند.

از آنجایی که راه‌اندازی فروشگاه‌های فست فود نیاز به امکانات چندانی ندارد و فضای بزرگی هم نمی‌خواهد، نمونه‌های شخصی و مستقل آن، مخصوصاً در کشورهای در حال توسعه مثل کشور خودمان، رو به افزایش است. در مقابله با موج حملاتی که علیه صنعت فست فود صورت می‌گیرد، صاحبان این صنعت پُرسود خیلی سعی کرده‌اند تا عبارت فست فود (fast food) را از ذهن مردم پاک کنند و به جای آن عبارت “رستوران‌های خدمات فوری” را جا بیندازند، اما مردم در سرتاسر دنیا به این نوع غذا می‌گویند: “فست فود”. اگرچه ترجمه این عبارت به فارسی همان “غذای حاضری” است، اما در این مطلب از همان عبارت آشنای فست فود استفاده کرده‌ایم. عبارت فست فود تبدیل به نماد زندگی مدرن و ماشینی شده‌است.

منبع:ویکی

 

ممنون از این که با شیرازیاب همراه بودید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *