قالیشویی

قالیشویی اسد آبادی

قالیشویی اسد آبادی

قالیشویی اسد آبادی

اگر میخواهیدفرشتان را بدون مشکل بشورید و تمیزی رو تجربه کنی. شیرازیاب به شما قالیشویی اسد آبادی معرفی میکند. شرکت قالیشویی اسد آبادی خدمات خشکشویی مبلمان صندلی و موکت سالن های آمفی تئاتر رابه بهترین نحو باکمترین آسیب رفوگری فرش زیر نظر کارشناسان زبده انجام می‌دهد.کارخانه قالیشویی حوالی اسدآبادیسرویس ویژه برای فرش های خیس  آب افتاده و مخلوط رنگ بصورت شبانه روز درنظر گرفته است قالیشویی اسد آبادی خدمات ویژه در زمینه ترمیم فرش ترمیم شیرازه ترمیم ریشه و چرم دوزی با بالاترین کیفیت انجام میدهد, توصیه کارخانه قالیشویی اسدآبادی  به دارندگان فرش های اعلا و ابریشم دستباف این است که در نگهداری فرش بسیار کوشا باشند تا اینگونه فرش ها نیاز به شستشو پیدا کند به طور کل شستشوی فرش دستباف هر3الی5سال یکبار باید انجام شود قالیشویی در  اسدآبادیبه طور رایگان مشاوره در مورد نگهداری فرش به مشتریان میدهدیکی از نکات اصلی و مهم شستشوی فرش در قالیشویی اسدآبادی و مشکلات جدی در شستشو باعث صلب اعتماد مردم از قالیشویی ها شود قالیشویی اطراف اسدآبادی  توانسته به پاس از اعتماد مشتریان رضایت کامل ایشان را جلب کندقالیشویی در اسدآبادی با بیش از دو دهه سابقه در زمینه رفوگری چله کشی و ترمیم بافت فرش های ماشینی و دستباف میتواند نیاز های شما مشتری عزیز را با بالاترین کیفیت براورده کند.ساکنین محترم اسد آبادی پیشنهاد ما به شمااین است که در انتخاب شرکت خدماتی که برای شستشوی فرش یا مبل شویی انتخاب میکنید بسیار دقت کنید,چه بسا در گذشته افراد زیادی در اثر بی دقتی در انتخاب قالیشویی غیر معتبرفرش های خود را از دست داده اند.

قالیشویی اسد آبادی

قالیشویی اسد آبادی

آدرس:

آدرس: تهران، شهران بلوار کوهسار پلاک2 دفتر قالیشویی

شماره تماس:

44304471
44431314
66505422

قالیشویی فرش‌ها به دو نوع فرشهای ماشینی و فرشهای دستباف تقسیم می‌شود؛ که نوع شستشوی فرش و مواد شوینده، متناسب با نوع فرش انتخاب می‌شود.

قالیشویی به عنوان شغل در ایران ثبت شده‌است و دارای اتحادیه قالیشویی و صنف قالیشویی می‌باشد. اتحادیه صنف قالیشویان تهران در سال ۱۳۵۱ تأسیس گردیده‌است. با توجه به کمبود منابع آبی امروزه در ایران از دستگاه‌های اتوماتیک جهت شتشوی قالی و با قابلیت بازیافت آب مصرفی استفاده می‌شود.

منبع: https://fa.wikipedia.org

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *