آدرس و شماره تماس, آموزشی, ارایشی و زیبایی و بهداشتی

لیست آموزشگاه های آرایشگری کرج

لیست آموزشگاه های آرایشگری کرج

لیست آموزشگاه های آرایشگری کرج

سلام بر شما همراهان گرامی سایت شیرازیاب. قصد داریم اطلاعات مفیدی در خصوص  لیست آموزشگاه های آرایشگری کرج را در اختیار شما قرار دهیم

آموزشگاههای آرایشگری کرج

آرایش به معنی افزودن است و در اصل، در برابر واژه پیرایش قرار می‌گیرد که به معنی کم کردن است. امروزه، در اصطلاح عام، هر دو واژه به غلط در مورد زیبایی چهره یا بدن به کار می‌روند و به معنی عملیاتی هستند که ظاهر فرد (بیشتر صورت و مو) را زیباتر جلوه دهد.

لیست بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه کرج تلفن و آدرس

نام مجموعهشماره تماسآدرس
آموزشگاه ترمه کرج02634431674کرج، رجایی شهر ( گوهردشت )، خیابان داریوش، چهار راه چهارم، انقلاب شمالی، کوچه یاس، پلاک 28
آموزشگاه چهره پردازان کرج02633325215کرج، مهرشهر، بلوار ارم، بالای بانک قوامین، ساختمان نیکو، طبقه 3، واحد 11

آموزشگاههای آرایشگری در کرج

آموزشگاه سولمازکرج02632773648کرج، میدان مادر، جنب فروشگاه رفاه، مجتمع مهر مادر، طبقه فوقانی درمانگاه، طبقه 4، واحد 401
آموزشگاه عسل کرج02636550898کرج، فردیس، خیابان چهاردهم جدید ( سوم سابق )، پلاک 6https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: لیست آموزشگاه های آرایشگری کرج در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلآدرس آموزشگاههای آرایشگری کرج

آموزشگاه ضمیری کرج02633507187کرج، 45 متری گلشهر، چهار راه گلزار، روبروی بانک ملت، جنب بانک مهر اقتصاد، ساختمان بابایی، طبقه اول

آموزشگاههای آرایشگری مردانه کرج

معمولاً در ایران آرایش برای بانوان و پیرایش برای مردان به کار می‌رود. آرایش و پیرایش اغلب در مکانی به نام سلمانی یا آرایشگاه توسط آرایشگر انجام می‌گیرد و لوازم آرایش نیز در فروشگاه‌هایی با همین عنوان یا در داروخانه‌ها فروخته می‌شود.

آموزشگاههای آرایشگری زنانه کرج

در ایران، آرایشگرهای رسمی باید دوره‌های فنی حرفه‌ای مربوطه را که مهم‌ترین آن‌ها دوره «آرایش – پیرایش» است، با موفقیت گذرانده باشند.[۱]

آموزشگاههای آرایشگری زنانه در کرج

در طول تاریخ آراستگی ظاهر همیشه مورد توجه همگان بوده و در زمان‌هایی این آراستگی افراطی و برای تفاخر و جلب توجه بیشتر در بین طبقات خاصی بوده‌است. در طول زمان آرایش نزد مصریان باستان را می‌توان مشاهده کرد که عمدتاً تا اطراف چشمان را با رنگ‌های سبز و خطوط سیاه رنگ آمیزی می کردند. مثلاً ملکه کلئوپاترا با کشیدن سرمه به دور چشمانش می‌خواست به آن قدرت نفوذ بیشتری ببخشد.

آدرس آموزشگاههای آرایشگری در کرج

پادشاهان و درباریان ایرانی و عرب با گذاشتن زیور آلات به گوش‌ها و ریش‌ها یشان و پادشاهان و درباریان فرانسوی و انگلیسی با گذاشتن کلاه گیس‌های بلند خود را از طبقات پایین‌تر متمایز می‌کردند. مردم قبایل سیاه‌پوست و سرخ‌پوست علاوه بر بکار بردن رنگ‌های شاد و زنده در چهره، خود را برای جشن‌ها به شکل‌های عجیب و غریب می‌آراستند. در دنیای امروز آراستگی ظاهر به عنوان یک اصل، اجبار و برای همه مردم مطرح است. بهترین آرایش آن است که عیب‌ها را بپوشاند و مناسب با مکان، زمان، سن و موقعیت اجتماعی افراد باشد.

 

مطالب بیشتر:

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *