آدرس و شماره تماس, خدمات

لیست مشارکت در ساخت در شیراز

لیست مشارکت در ساخت در شیراز

لیست مشارکت در ساخت در شیراز

سلام بر شما همراهان گرامی سایت سیتی بین. قصد داریم اطلاعات مفیدی در خصوص  لیست مشارکت در ساخت در شیراز را در اختیار شما قرار دهیم.

مشارکت در ساخت در شیراز

شرکت سرمایه‌گذاری املاک و مستغلات (انگلیسیReal estate investment trust‎) یا تراست سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات، به شرکتی اطلاق می‌شود، که بخش اعظم از درآمد خود را از طریق مالکیت املاک و مستغلات تأمین می‌کند. شرکت‌های سرمایه‌گذاری املاک و مستغلات اغلب دارای انواع مختلفی از املاک تجاری، شامل ساختمان‌های اداری و آپارتمان‌ها، انبارها، بیمارستان‌ها، مراکز خرید و هتل‌ها می‌باشند و برخی از این شرکت‌ها نیز در تأمین مالی املاک نیز مشارکت می‌کنند.https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: لیست مشارکت در ساخت در شیراز در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلمشارکت در ساخت در شیراز

اسامی مراکز مشارکت در ساخت شیرازآدرس مراکز مشارکت در ساخت شیرازشماره مراکز مشارکت در ساخت شیراز
مشاورین املاک قدومیبلوار زرگری- بین کوچه 6 و 8- پلاکوچه 407136270286

09171184003

شیراز ملکمیدان آزادی، ابتدای خیابان جهاد سازندگی07132273004

مشارکت در ساخت در شیراز روی دیوار

مرکز مشارکت در ساخت برج سازانخیابان زرگری – نبش کوچه 9 – ساختمان تاپ07136261001
شرکت ساختمانی برج سازان تاچارا- روبروی بانکوچه ایران زمین- طبقه فوقانی سوپر سروش- مجتمع قاصدک-07136257354

مشارکت در ساخت در دیوار شیراز

گروه مهندسین کاشانه پارس09177006026
شرکت فنی مهندسی پارس رابین09173051402

مشاركت در ساخت شيراز

یک کارگزار املاک و مستغلات یا یک مشاور املاک و مستغلات، شخصی است که نماینده فروشندگان یا خریداران املاک و مستغلات است. اگرچه ممکن است یک کارگزار به شکل مستقل هم کار کند، اما مشاوران معمولاً تحت پوشش یک کارگزار مجاز، به عنوان نماینده مشتریان کار می‌کنند.[۱] کارگزاران و مشاوران، از طرف دولت مجوز دارند که در خصوص قراردادهای فروش مذاکره کنند و اسناد لازم برای انعقاد تراکنش‌های ملکی را مدیریت نمایند. در آمریکای شمالی، برخی از کارگزاران و مشاوران، عضو انجمن ملی مسکن (NAR) هستند که بزرگترین انجمن تجاری در این صنعت می‌باشد.[۲] اعضای NAR طبق اصول و قواعد اخلاقی موظف هستند که بر زیر و بم الزامات حقوقی دولتی مسلط باشند تا بتوانند در راستای منافع مشتری کار کنند.[۳] معمولاً به خریداران و فروشندگان توصیه می‌شود که با یک مشاور املاک حرفه‌ای و مجوزدار مشاوره کنند.

مشارکت در ساخت مسکن در شیراز

به‌طور کلی، کارگزاران املاک و مستغلات یا مشاوران املاک، به چهار دسته تقسیم می‌شوند:

  • مشاوران فروشنده، مالکان معمولاً با این دسته از مشاوران تماس می‌گیرند تا برای بازاریابی ملک خود برای فروش یا اجاره، به آنها کمک کنند.
  • مشاوران خریدار، کارگزاران یا فروشندگانی هستند که به خریداران برای خرید ملک کمک می‌کنند.

مشارکت در ساخت شیراز شیپور

  • مشاوران دو طرفه در یک معامله، هم به خریدار و هم به فروشنده کمک می‌کنند. یک کارگزار املاک و مستغلات به منظور محافظت از صحت مجوز خود، موظف است به هر دو طرف (خریدار و فروشنده) یک مشاوره صادقانه و منصفانه ارائه کند و بایستی از دو طرف درخواست کند که یک قرارداد نمایندگی دوطرفه امضا کنند. معمولاً، قوانین و مقررات خاصی برای مشاوران دو طرفه اجرا می‌شود، به خصوص دربارهٔ قیمت مورد مذاکره. در شرایط نمایندگی دو طرفه، بیشتر احتمال دارد که تضاد منافع رخ دهد که معمولاً منجر به از دست رفتن وکالت هر دو طرف می‌شود. قوانین دولتی کشورها با هم متفاوت است و هر یک به شکلی نمایندگی دوطرفه را تفسیر می‌کنند و بعضی کشورها دیگر این مسئله را مجاز نمی‌دانند. در برخی کشورها، نمایندگی دو طرفه را می‌توان در شرایطی به کار برد که یک کارگزاری (نه یک مشاور) هم نماینده خریدار و هم فروشنده باشد. اگر یک مشاور از کارگزاری یک خانه برای فروش داشته باشد و یکی دیگر از مشاوران همان کارگزاری، یک قرارداد کارگزاری خریدار با یک خریدار داشته باشد که مایل به خریدن آن ملک باشد، نمایندگی دو طرفه اتفاق می‌افتد.

شرایط مشارکت در ساخت شیراز

  • کارگزاران معاملات نوعی محدود از نمایندگی برای خریدار و فروشنده به همراه دارد اما بدون الزامات و تعهدات محرمانه. کارگزاران معاملات حین انجام معاملات به خریداران، فروشندگان یا هر دو کمک می‌کنند، بدون آن که نماینده منافع هیچ‌یک از طرفین باشند. این کمک‌ها همان اسناد قانونی هستند که برای یک توافقنامه میان خریدار و فروشنده و چگونگی نقل و انتقال یک ملک خاص، وجود دارد.

مطالب بیشتر:

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *