آدرس و شماره تماس, خدمات

لیست کلاس آموزش قهوه در شیراز

لیست کلاس آموزش قهوه در شیراز

سلام بر شما همراهان گرامی سایت سیتی بین. قصد داریم اطلاعات مفیدی در خصوص  لیست کلاس آموزش قهوه در شیراز را در اختیار شما قرار دهیم.

کلاس آموزش قهوه در شیراز

قهوه‌چی یا باریستا (به انگلیسی Barista) به شخصی گفته می‌شود که در کافی شاپ نوشیدنی‌های با پایهٔ اسپرسو را آماده کرده و تحویل می‌دهد.[۱] هر چند این پیشه، پیشه رسمی ثبت نشده‌است، بیشتر کافی‌شاپ‌ها برای آنکه نشان دهند دارای دستگاه اسپرسو هستند، از این واژه استفاده می‌کنند. همه ساله مسابقات جهانی باریستا برای انتخاب تبحر آن‌ها برگزار می‌شود. این مسابقه برای نخستین‌بار در کشور نروژ پایه‌گذاری شد. باریستاها پس از پیروزی در کشور خود انتخاب و به مسابقه بین‌المللی اعزام می‌شوند.https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: کلاس آموزش قهوه در شیراز در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلکلاس آموزش قهوه در شیراز

در این محتوا بر آن شدیم تا شما را با آموزش باریستا و کلاس باریستا در شیراز بیشتر آشنا کنیم، اگر شما شیرازی عزیز هم در زمینه باریستا، قهوه و انواع نوشیدنی دارای کافه یا مهارت خاصی و یا کلاس باریستا هستید برای معرفی خود به سیل عظیمی از بازدیدکنندگان بانک مشاغل سارجو درنگ نکنید و با شماره 09177093591 تماس حاصل نمایید.

 

مطالب بیشتر:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *