دسته‌بندی نشده

پل معالی آباد شیراز کجاست؟

پل معالی آباد شیراز کجاست؟

.پل معالی آباد شیراز کجاست؟

سلام بر شما همراهان گرامی سایت سیتی بین. قصد داریم اطلاعات مفیدی در خصوص  پل معالی آباد شیراز کجاست؟ را در اختیار شما قرار دهیم.

پل معالی آباد شیراز عکس

معالی آباد یا مالی آباد یکی از محله های شیراز است که از نظر جغرافیایی نصف آن در غرب و نصف آن در شمال غرب شهر قرار دارد و این محله جز منطقه ۶ شهرداری شیراز محسوب می شود.بلوار دکتر شریعتی یکی از بلوار های اصلی این محله جز یکی از معروف ترین بلوارهای شهر شیراز محسوب می شود.https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: پل معالی آباد شیراز کجاست؟ در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلپل معالی آباد شیراز

می خواهیم ” بهترین جای معالی آباد شیراز ” را دراین پست معرفی کنیم. خیابان معالی آباد شیراز یکی از بهترین خیابان های شیراز برای خرید و فروش و زندگی می باشد. در این خیابان مجتمع های تجاری مختلف، شعب بانکهای گوناگون، رستورانهای مختلف و … وجود دارد. به طور دقیق نمی توان گفت که بهترین جای معالی آباد شیراز کجاست، بلکه برای فهمیدن این موضوع میبایست بدانیم که می خواهیم از چه قسمتی از این خیابان دیدن کنیم.

پل طبقاتی معالی آباد شیراز

از مهم ترین مجتمع های تجاری معالی آباد می توان به مجتمع تجاری آفتاب فارس، مجتمع تجاری مسکونی الوند، گاندی، مجتمع تجاری آفتاب کوچک و کاتیگا اشاره کرد. یکی از هتل های بسیار معروف شیراز به نام هتل الیزه نیز در این بلوار واقع شده است که بسیار مورد توجه توریست های خارجی قرار گرفته است.اگر به دنبال هتل ها و محل های اقامت شیک و تمیز در شیراز هستید به شما توصیه می کنیم که به بلوار معالی آباد مراجعه و از امکانات بی نظیر این منطقه استفاده کنید.

پل معالي اباد شيراز

کافی شاپ ها و رستوان های این بلوار نیز بی نظیر هستند و هر کدام ویژگی های منحصر به فردی دارند به طوری که می توانند پاسخگوی نیاز هر سلیقه ای باشند و جوانان و افراد زیادی را به سمت خود جذب کرده اند. از معروف ترین کافی شاپ ها و رستوران های معالی آباد می توان به فست فودهایی مثل شن و رابو اشاره کرد و بهترین رستوران آن رستوران هندی تاج محل می باشد که مشتریان فراوانی دارد.پارک ملت معالی آباد نیز یکی از بهترین پارک های شیراز است که در بلوار دکتر شریعتی واقع شده است و یک مجتمع فرهنگی بسیار زیبا دارد.

سینما پل معالی آباد شیراز

خیابان معالی آباد یا بلوار دکتر شریعتی در شمال غرب شیراز و در منطقه 6 قرار دارد.معالی آباد از شمال به بلوار میرزای شیرازی، از جنوب به بلوار میرزا کوچک خان، از شرق به بلوار چمران و از غرب به کوی وحدت و فرهنگ منتهی می شود.معالی آباد یکی از محله های شلوغ و پررفت وآمد شیراز است و محله ای بسیار شیک و لاکچری می باشد. بلوار معالی آباد در راستای بلوار شهید چمران قرار گرفته است.اگر از بلوار معالی آباد عبور کنیم به بلوار فرهنگ شهر و فلکه احسان خواهیم رسید.

کتابفروشی پل معالی اباد شیراز

در ابتدای بلوار دکتر شریعتی (معالی آباد) .واقع در میدان احسان خط یک مترو (احسان – فلکه گل سرخ) قرار گرفته است. ایستگاه های دیگری در خیابان معالی آباد نیز دارد. ایستگاه دوم ایستگاه دکتر شریعتی ، ابتدای خیابان خلبانان واقع شده است. و ایستگاه بعدی نیز در ابتدای بلوار معالی آباد و نبش تقاطع پل معالی آباد قرار گرفته است.

پل معالی اباد در شیراز

اکثر بافت این محله نوساز است و آپارتمان های چند طبقه جای خانه های ویلایی را گرفته اند.در این محله آپارتمان های قدیمی نیز .به چشم می خورند که قیمت آن ها نصف قیمت آپارتمان های نوساز است.

 

سینمای پل معالی اباد شیراز

معالی آباد جز یکی از دوست داشتنی ترین محله های شیراز است که بیشتر مردم شیراز آخر هفته های خود را در این محل و بلوار شهید چمران می گذرانند و به خاطر همین جز مناطق گران قیمت شهر به حساب می آید.بلوار دکتر شریعتی از یک طرف به پل احسان و از طرف دیگر به پل معالی آباد راه دارد .و خیابان های اصلی و مهم آن به ترتیب از پل احسان به پل معالی آباد:خیابان پهلوان نوروزی، بهاران، دنا، پزشکان، دوستان، خلبانان، کسایی، گلها و رهبرماه است.

نقشه پل معالی آباد شیراز

Pfeil unten.svg از شمال به جنوب Pfeil unten.svgAB-Kreuz-grün.svg پل احسانAvenue in Iran.svg بلوار دکتر شریعتیStreet in Iran.svgخیابان پهلوان نوروزیStreet in Iran.svgخیابان بهارانStreet in Iran.svg خیابان دناStreet in Iran.svg خیابان پزشکانStreet in Iran.svg بلوار دوستانStreet in Iran.svg خیابان خلبانانStreet in Iran.svg بلوار کساییStreet in Iran.svg خیابان گلهاStreet in Iran.svg خیابان رهبرماهAB-Kreuz-grün.svg پل معالی آبادPfeil oben.svg از جنوب به شمال Pfeil oben.svg

برنامه سینما پل معالی آباد شیراز

PolMaliAbad Shiraz.jpg

پل طبقاتی معالی آباد یکی از زیباترین و معروف ترین پل های شیراز است که معالی آباد را به بلوار شهید چمران و قصردشت متصل می کند.

مطالب بیشتر:

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *