دسته‌بندی نشده

کاردرمانگر خوب توانبخشان مشهد

کلینیک کاردرمانی توانبخشان

توانبخشی و کاردرمانی برای بزرگسالان در مشهد، در کلینیک کاردرمانی توانبخشان امکان پذیر است. این مرکز توانبخشی و کاردرمانی، اولین و مجهزترین مرکز خود را در این زمینه به شمار می‌آورد. مدیر و بنیانگذار این مرکز درمانی، جناب آقای عیسی حاتمی، کارشناس کاردرمانی می‌باشد. خدمات تخصصی توانبخشی نورولوژی برای بزرگسالان از جمله سکته مغزی، ام اس، پارکینسون و سالمندان نیز در این مرکز ارائه می‌شود. 💪🏥

کلینیک کاردرمانی توانبخشان
کاردرمانی در مشهد

تعداد و مدت زمان جلسات کاردرمانی در مشهد

معمولاً تعداد جلسات کاردرمانی به تشخیص کاردرمانگر در جلسه ارزیابی یا همان جلسه اول و همچنین تشخیص پزشک بستگی دارد. تعداد جلسات کاردرمانی همچنین به شرایط جسمی و روحی ، همکاری بیما، شرایط اقتصادی، شدت بیماری و همچنین تخصص درمانگر دارد. لازم به ذکر است که مدت زمان کاردرمانی برای کودکان و بزرگسالان در مشهد به ازای یک جلسه، حداقل نیم ساعت و حداکثر یک ساعت می باشد.

هزینه جلسات کاردرمانی کودکان و بزرگسالان در مشهد 1402

هزینه و قیمت جلسات کاردرمانی برای کودکان و بزرگسالان در مشهد هیچ تفاوتی با همدیگر ندارد. تعرفه جلسات کاردرمانی توسط سازمان نظام پزشکی به صورت سالیانه اعلام میشود. طبق این دستورالعمل هزینه کاردرمانی به ازای مدرسه محاسبه می گردد. زمان جلسات کاردرمانی به صورت معمول نیم ساعت ، ۴۵ دقیقه و یک ساعت می باشد. برای اطلاع از ویزیت کاردرمانی، بهتر است با کلینیک مدنظر خود تماس گرفته و اطلاعات دقیق تری دریافت کنید.

کاردرمانگر خوب در مشهد| خانم و آقا

اگر شما نیز به دنبال یک کاردرمانگر خوب در مشهد هستید، بهتر است بدانید با انتخاب کلینیک معتبر و دارای مجوز میتوانید پس از دریافت مشاوره از

درخواست رزرو نوبت و خدمات کنید. کلینیک توانبخشان نیاز سنجی شما را انجام داده و کارشناس کاردرمانی خانم و یا آقا متناسب با بیماری شما، معرفی میکند.

24-hours-customer-service-icon-24-7-support-icon

برای درمان به کاردرمانگر فیزیوتراپ گفتاردرمانگر احتیاج دارید؟

خواستار خدمات توانبخشان شوید!
09338257314 09027147481

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *