بورس, کارگزاری بورس

کارگزاری مفید اصفهان مجتمع کوثر

کارگزاری مفید اصفهان مجتمع کوثر

با سلام خدمت دوستان و همراهان عزیز. ممنونیم که  شیرازیاب را انتخاب کردید. ما امروز در این جا می‌خواهیم اطلاعاتی در مورد  کارگزاری مفید اصفهان مجتمع کوثر به همراه آدرس و شماره تماس این شعبه در اختیار شما قرار دهیم. پس با ما همراه باشید.

"<yoastmark

کارگزاری مفید شعبه مجتمع کوثر اصفهان

کد دفتر:

72131369

آدرس

چهار باغ بالا مجتمع کوثر واحد 408، کارگزاری مفید اصفهان مجتمع کوثر

شماره تلفن کارگزاری مفید اصفهان مجتمع کوثر

36204634

کارگزاری مفید

کارگزاری مفید انجام معاملات اوراق بهادار، اوراق آتی، بورس کالا، آتی سکه و بورس انرژی، سبد گردانی اختصاصی، انجام معاملات آنلاین دارای مجوز است.

کارگزاری مفید در حال حاضر بیش از ۵۰ شعبه در سرتاسر ایران دارد.

سامانهٔ خرید و فروش اینترنتی سهام اولین بار در بورس ایران، توسط این کارگزاری در سال ۸۶ را ه اندازی شد. و در سال‌های اخیر بیش‌ترین حجم معاملات آنلاین از طریق این کار گزاری انجام شده‌است. در گزارش سال ۹۲ سازمان بورس بیش از ۲۴ درصد اشخاص حقیقی معاملات خود را از طریق مفید انجام داده‌اند، همچنین در سال ۹۳ بیش این مقدار بیش از ۲۳ درصد بوده‌است.

صندوق‌ها

کارگزاری مفید ۶ صندوق سرمایه‌گذاری مشترک دارد که عبارتند از:

  • صندوق پیشتاز
  • صندوق ممتاز
  • صندوق پیشرو
  • صندوق امید توسعه
  • صندوق درآمد ثابت نامی
  • صندوق درآمد ثابت حامی

همچنین این کارگزاری یک صندوق سرمایه‌گذاری از نوع ETF به نام صندوق اطلس دارد.

صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک

صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک (به انگلیسی: Mutual Funds) گونه‌ای نهاد مالی است که وجوه دریافتی از سرمایه‌گذاران را در یک مجموعه اوراق بهادار سرمایه‌گذاری می‌کنند و هر سرمایه‌گذار به نسبت سهم خود در مجموعه، از سود یا ضررهای حاصل از این سرمایه‌گذاری سهم می‌برد.

صندوق سرمایه‌گذاری مشترک وجوه را از دست عامه مردم جمع‌آوری می‌کند و پرتفوی اوراق بهادار تشکیل داده و از طریق همین نیروهای متخصص خود به مدیریت اوراق بهادار موجود در سبد سرمایه‌گذاری می‌پردازد. عمده عملکرد صندوق‌های سرمایه‌گذاری بستگی به عملکرد اوراق بهادار و سایر دارایی‌هایی دارد که صندوق‌ها در آن‌ها سرمایه‌گذاری کرده‌است.

صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک ابزاری برای سرمایه‌گذاران ریسک‌گریز و بدون تخصص است و این صندوق‌ها معمولاً مدیرانی کارآزموده دارند که تنوع‌بخشی صحیح سبد اوراق بهادار را برای سرمایه‌گذاران خود انجام می‌دهند. با توجه به امکان و اجبار بازخرید سهام توسط صندوق، سهامداران در هر لحظه قادرند سهام خود را به فروش برسانند.

از سایر پست‌های ما نیز دیدن بفرمایید:

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *