کافه

کافه تولیپ شیراز

کافه تولیپ شیراز

کافه تولیپ شیراز

درود و سپاس فراوان بر شما دوست گرامی که “سایت شیراز” یاب را برای تسریع خدمات اطلاع رسانی انتخاب کردید. در اینجا میتوانی اطلاعات “کافه تولیپ شیراز” را بهمراه آدرس و لیست منو و خدمات دیگر را بعرض شما برسانیم. امید است با ارائه نظرات خود بتوانیم گامهای بزرگی در خدمات رسانی با کیفیت تر برداریم.

 

کافه تولیپ شیراز

کافه تولیپ شیراز

اطلاعات مکان

آدرس ۱ : شیراز خیابان خاکشناسی، نبش خیابان سروناز، جنب رستوران ایتالیایی بل پاسی
شهر : شیراز
تلفن : 07132274923

قیمت اسپرسو    5000

دستگاه اسپرسوساز    بتزرا

ساعت کاری    10 تا 23:30

اینترنت    دارد

کشیدن سیگار    ممنوع است

جای پارک خودرو    دارد

برای استفاده از نقشه گوگل اینجا را کلیک نمایید.https://citybin.ir/shiz/wp-content/uploads/2020/03/1.gifاگر دوست دارید شما یا کسب و کارتان، مثل: کافه تولیپ شیراز در گوگل و اینترنت دیده شود.

اینجا کلیک کنید.گلکافه یا قهوه‌خانه

(به فرانسویCafé) محلی است عمومی که در آن نوشیدنی غیرالکلی و گاه غذاهای سبک عرضه می‌شود. کافه در برخی از کشورها جایی برای معاشرت و گفتگوی مردم است.

کافه را نباید با کافی‌شاپ اشتباه کرد. کافی‌شاپ محل عمومی آمریکایی است که در آن معمولاً فقط قهوه عرضه می‌شود. در کافه معمولاً نوشیدنی الکلی همراه با ملددی عرضه می‌شود ولی در قهوه‌خانه فقط نوشیدنی سبک عرضه می‌شود.

از سال ۱۳۶۰ کافی‌شاپ‌ها جای چایخانه‌ها را تنگ کردند. در چایخانه‌های ایران به‌جای سرو قهوه بیشتر چای، قلیان و انواع غذاهای سنتی ایرانی با موسیقی زندهٔ ایرانی ارائه می‌شود.

منبع: ویکی پدیا

 

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *